Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Серед основних питань людей – повернення пільг і підвищення пенсій
16 вересня 2019
Більшість питань, з якими звертаються до Співголові фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка читачі його Facebook-сторінки і глядачі його YouTube-каналу, стосуються соціальної тематики. Це і тарифи, і субсидії, і пенсії, і відновлення виплат чорнобильцям. Люди, доведені до злиднів п'ятирічкою антинародних реформ попереднього режиму, вимагають відновлення справедливості і підвищення соціальних стандартів.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект щодо підвищення державних соціальних стандартів
16 вересня 2019
Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 2125 «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо підвищення державних соціальних стандартів».
Інсинуації на адресу А. Колтуновича ‒ чергове політичне замовлення проти команди В. Медведчука
16 вересня 2019
Інтернет-портал «Без брехні» опублікував фактчек, звинувативши в маніпуляціях народного депутата України від політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Олександра Колтуновича, який у цифрах показав, наскільки актуальним є питання тарифів для переважної більшості громадян України.
Юрій Бойко: У держбюджеті-2020 має бути закладено збільшення соціальних виплат
16 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради ВР у понеділок, 16 вересня.
Наталія Королевська: Статус дитини, яка постраждала від бойових дій, потрібно наповнити пакетом необхідних соціальних гарантій та пільг
16 вересня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ході круглого столу «Соціальний захист, права і реабілітація дітей, які постраждали внаслідок конфлікту», який відбувся за підтримки організації Stabilization Support Services.
Юрій Бойко: Парламент має розглядати законопроекти, які вносяться фракціями, згідно з квотним принципом
16 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради ВР у понеділок, 16 вересня.
Микола Скорик: Мінські угоди – це відправна точка для досягнення миру в Україні
16 вересня 2019
Мир в країні – це головна вимога українських громадян, а Мінські угоди – єдина відправна точка для його досягнення. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив в ефірі телеканалу NewsOnе.
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає якомога швидше сформувати новий склад ЦВК
16 вересня 2019
Про це у понеділок, 16 вересня, в кулуарах парламенту заявив Співголова фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко.
Сергій Льовочкін: Уряд повинен розв’язати ганебну проблему боргів із заробітної плати
16 вересня 2019
Народний депутат Сергій Льовочкін вимагає від уряду під час розробки програми діяльності передбачити у ній системні заходи, спрямовані на комплексне розв’язання проблеми боргів із заробітної плати та мінімізації її соціальних наслідків. Про це говориться у запиті політика до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
Юрій Бойко: Кулуарність розробки законопроекту щодо відкриття ринку землі – це шлях до соціального вибуху
15 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна» у п'ятницю, 13 вересня.
×
Приєднатися