Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Підтримка вітчизняного виробника має бути ключовим пріоритетом у роботі уряду і парламенту
12 липня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування підприємства «Укрспецвагон» в селищі Панютине Лозівського району Харківської області.
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зупинить рейдерські захоплення земель
12 липня 2019
Про це під час зустрічі з аграріями Харківщини заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Дмитро Новицький: Діти - це надія і майбутнє України. І наше завдання - створювати всі необхідні умови для їх повноцінного розвитку
12 липня 2019
12 липня за підтримки кандидата в народні депутати по 176 окрузі Дмитра Новицького понад п'ятдесят школярів Харківщини відвідали екопарк.
У свято Касперівської ікони Божої Матері Микола Скорик взяв участь у хресній ході вулицями Одеси
12 липня 2019
12 липня, у день святкування чудотворної Касперівської ікони Божої Матері, - Небесної Покровительки Причорноморського краю, і первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, звершив святкову Божественну літургію
Наталія Леонченко: Без закону про страхову медицину провести успішну медичну реформу неможливо
12 липня 2019
На цьому наголосила кандидат у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 62 виборчому округу Наталія Леонченко під час зустрічі з фахівцями Житомирської міської поліклініки №2.
Кримінальне провадження стосовно Т. Козака за ініціативу телеканалу NEWSONE провести телеміст ‒ це політичні репресії влади
12 липня 2019
Президент Зеленський у кращих традиціях свого попередника Порошенка використовує політичні репресії для боротьби з незалежними медіа. Так, анонсований телеканалом NEWSONE (ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ») телеміст між українцями і росіянами ‒ телеміст без політики і без політиків ‒ став приводом для порушення Генеральною прокуратурою України кримінального провадження стосовно Тараса Козака «про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України».
Жителі Олександрівського району на Донеччині підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ і кандидата по 47-му округу Юрія Солода
12 липня 2019
Мирний план-концепцію і стратегію розвитку економічного потенціалу країни учасникам форуму представила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Рабінович: До побачення, наша «неласкава» Рада, повертатися не треба. Ми вибираємо життя!
12 липня 2019
Вадим Рабінович: До побачення наша «неласкава» Рада. Повертатися не треба! Я хочу, щоб з новою Радою ми почали будувати країну.
Юрій Павленко:Аби підтримати вітчизняне виробництво, необхідно відновити економічні зв’язки з країнами СНД
12 липня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи поїздку до смт Іршанськ Хорошівського району Житомирської області.
Юрій Бойко: Парламент, що накоїв багато лиха, нарешті, йде в минуле
12 липня 2019
Парламент війни і злиднів йде у минуле – нове скликання Верховної Ради має виправити його помилки, добитися миру і забезпечити людям нормальне життя. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в Харкові, коментуючи підсумки роботи Верховної Ради 8 скликання.
×
Приєднатися