Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вадим Рабінович: Влада повинна пояснити - вона країну будує або шукає повій за бюджетні гроші
31 жовтня 2019
Вадим Рабінович: Влада повинна пояснити - вона країну будує або шукає повій за бюджетні гроші
Відкрите звернення народних депутатів України
31 жовтня 2019
Звертаємося до фракції «Слуга народу», керівництва парламенту, до всіх колег-парламентарів підтримати ініціативу щодо відсторонення Богдана Яременка від керівництва комітетом. Подальше перебування цього політика на посаді голови комітету буде дискредитувати весь український парламентаризм.
Антоніна Славицька: Ми будемо ініціювати відкликання голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики
31 жовтня 2019
Про це 31 жовтня з трибуни парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька, коментуючи секс-переписку у сесійній залі голови комітету Богдана Яременка.
Карнавалізація влади і руйнування економіки України, яке наростає
31 жовтня 2019
Влада в Україні дедалі більше відходить від виконання своїх прямих функцій ‒ підміняє вирішення актуальних економічних і соціальних проблем сумнівними PR-технологіями.
Віктор Чорний: Як тільки земля стане приватною власністю, ми втратимо Україну
31 жовтня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний прокоментував журналістам у Верховній Раді основні питання парламентського порядку денного.
Активісти «Опозиційної платформи - За життя» в Покрові привітали ветеранів
31 жовтня 2019
Активісти «Опозиційної платформи - За життя» в Покрові привітали ветеранів
Олександр Качний: Загроза епідемій в Україні - результат медичної «реформи» Супрун
31 жовтня 2019
Проблеми в охороні здоров'я будуть посилюватися, якщо влада не піде на скасування «реформ» останніх років. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.
Юрій Загородній: Питання зниження тарифів та земельної реформи повинні об'єднати депутатів Верховної Ради
30 жовтня 2019
Питання земельної реформи має вирішуватися на референдумі, а парламент повинен проголосувати за закони, необхідні для зниження тарифів на газ і тепло. Про це заявив журналістам у парламенті народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній.
Віктор Медведчук: За наявності політичної волі «великий обмін» можна провести за 5‒7 днів
30 жовтня 2019
Якщо буде політична воля на проведення обміну з боку київської влади, повернути сотні людей додому можна буде протягом максимум тижня. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук.
Віктор Медведчук: Якщо політика президента спрямована на встановлення миру в країні, він повинен її реалізувати
30 жовтня 2019
Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» вважає, що початок розведення військ з двох сторін у районі Золотого, про яке заявили 29 жовтня, ‒ це перший крок на шляху до мирного врегулювання і припинення бойових дій на Донбасі. Але президенту варто проявити політичну волю, щоб реалізувати політику, спрямовану на встановлення миру.
×
Приєднатися