Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вказівки МВФ для «ЗЕ-влади» важливіші за інтереси українських громадян
27 вересня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від уряду у першочерговому порядку забезпечити розвиток національної економіки і провести зниження тарифів, підвищити прожитковий мінімум, зарплати і пенсії, гарантувати повне і своєчасне фінансування соціальної допомоги та повернення пільг громадянам, гарантувати доступ до якісної і безкоштовної медицини і нормальну роботу швидкої допомоги. Конституційний обов'язок влади - захищати права та інтереси народу України, а не підлещуватися перед кредиторами заради чергової подачки.
Віктор Медведчук: Вимоги МВФ – це знущання над українцями
27 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що вимоги Міжнародного валютного фонду узаконити продаж землі в Україні та підвищити тарифи на комунальні послуги – це знущання над українськими громадянами.
Микола Скорик: Є реальний шанс, що вже наступного тижня буде сформовано ТСК з розслідування подій 2 травня
27 вересня 2019
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Віктор Медведчук: Чим швидше ми вирішимо питання з амністією для Донбасу, тим швидше там настане мир
27 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук пропонує питання амністії для окремих представників тимчасово неконтрольованих Україною територій Донецької та Луганської областей вирішити так само, як і для тих осіб, які брали участь у подіях Майдану в 2013–2014 роках, коли до них застосували амністію про непритягнення до кримінальної відповідальності.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає збільшити максимальний розмір пенсій за вислугу років та перерахувати пенсії військовим пенсіонерам
27 вересня 2019
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ пропонує внести зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон № 2262), що дозволить відновити соціальні гарантії осіб, звільнених з військової служби, а також інших осіб, які мають право на пенсію на умовах Закону № 2262, у частині призначення та перерахунку раніше призначених пенсій, а також максимального розміру пенсій за вислугу років.
«Опозиційна платформа ‒ За життя»: «112 Україна» позбавили ліцензії ‒ Нацрада виконала замовлення Зеленського
26 вересня 2019
«Опозиційна платформа ‒ За життя» назвала рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення позбавити телеканал «112 Україна» ліцензії на цифрове мовлення рейдерським захопленням, яке ініціювала вже нова українська влада.
Віктор Медведчук: Я декларую свої доходи з 1992 року
26 вересня 2019
Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», назвав інсинуаціями публікації в окремих ЗМІ, де повідомлялося про купівлю політиком підприємства «ПрикарпатЗахідтранс».
Позбавлення цифрових ліцензій – розправа влади над телеканалом «112 Україна»
26 вересня 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Наталія Королевська на саміті у Нью-Йорку: 2020 рік має стати роком миру для України!
26 вересня 2019
У Нью-Йорку, паралельно із засіданням 74-ї Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, пройшов Саміт з Цілей сталого розвитку. Україна на саміті представляла народний депутат від опозиційної ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Виктор Медведчук: Нынешняя власть не хочет выполнять Минские соглашения
26 вересня 2019
То, что сейчас называют «формулой Штайнмайера», ‒ это норма Минских соглашений, которые нужно выполнять. Об этом в эфире телеканала «112 Украина» заявил председатель Политсовета…
×
Приєднатися