Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Качний: Влада продовжує ігнорувати ветеранів Великої Вітчизняної війни
28 жовтня 2019
Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.
Опозиціонери Харківщини взяли участь у заходах, присвячених 75-й річниці визволення України
28 жовтня 2019
28 жовтня, в день 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, на Харківщині пройшли пам'ятні заходи і вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, організовані ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ.
Юрій Бойко: Ми будемо боротися за те, щоб люди змогли повернутися до нормального життя – спокійного і безпечного
28 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у новому випуску «Відповідей на питання» на своєму YouTube-каналі.
Медведчук поздравил ветеранов с 75-летием освобождения Украины от…
28 жовтня 2019
Сегодня на торжественных мероприятиях в Киеве Виктор Медведчук, Юрий Бойко, Вадим Рабинович и другие представители партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» возложили цветы к…
Юрій Павленко: 75-та річниця звільнення України від фашистів має об’єднати усіх, від кого залежить встановлення миру
28 жовтня 2019
На цьому 28 жовтня під час вшанування пам’яті Героїв Великої Вітчизняної біля Монумента Слави у Житомирі наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
Олександр Фельдман анонсував проведення в Харкові виїзного засідання парламентського Комітету з питань екології
28 жовтня 2019
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування найближчим часом буде проведене в Харкові. Про це, коментуючи підсумки аналогічного виїзного засідання в Кривому Розі, повідомив народний депутат, член фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, секретар Комітету Олександр Фельдман.
Николай Скорик: Открытие школ, детских садов и развитие транспортной…
28 жовтня 2019
Об этом в интервью «7 каналу» заявил народный депутат от ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ Николай Скорик, комментируя застройку приморских районов Одессы.
Наталія Королевська: Повернути мир і відновити справедливий соціальний захист – наш обов’язок перед ветеранами!
28 жовтня 2019
У день 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська привітала ветеранів і разом з дітьми війни, ветеранами, керівниками ветеранських організацій поклала квіти до Вічного Вогню у Парку Вічної Слави в Києві.
Юрій Бойко: Ми повинні шанувати ветеранів, пам'ятати їхній великий подвиг і зробити все для того, щоб зупинити сьогоднішню війну
28 жовтня 2019
Про це біля Меморіалу Вічної Слави у Києві заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Микола Скорик: Перемога далася нам дуже великою ціною, і ми повинні зробити все для забезпечення гідного життя ветеранів Великої Вітчизняної
28 жовтня 2019
Про це в День 75-х роковин звільнення України від фашистських загарбників заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
×
Приєднатися