Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Микола Скорик: Коли людина закликає у ЗМІ до вбивства - це злочин
29 жовтня 2019
Таку заяву зробив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи журналістам резонансне відео, у якому депутат від «Європейської солідарності» Софія Федина у товаристві однодумниці говорить про можливу загибель президента.
Наталія Королевська: Ми вимагаємо забезпечити соціальний захист мирних громадян і дітей, що живуть у зоні бойових дій
29 жовтня 2019
Про це 29 жовтня з трибуни парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Ми вітаємо розведення сил у Золотому і сподіваємося, що мирний процес буде незворотним
29 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 29 жовтня.
Ілля Кива: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ бере під особистий контроль ситуацію зі знущаннями над дітьми в одеському інтернаті
29 жовтня 2019
В одеському інтернаті «Світанок» відбуваються жорстокі знущання над вихованцями, що завдає серйозної фізичної та психологічної шкоди дітям – ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ бере під особистий контроль дану ситуацію. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вітає початок процесу розведення військ у Золотому
29 жовтня 2019
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вітає початок процесу розведення військ у Золотому. Впевнені: цей крок є ключовим для розблокування процесу мирного врегулювання ситуації на Сході України.
Юрій Бойко: Мир, тарифи і соціальна підтримка громадян повинні бути першочерговими для парламенту
29 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 29 жовтня.
Україна ‒ країна із зубожілим населенням, як за європейськими, так і за світовими мірками
29 жовтня 2019
Рівень добробуту на душу населення все ще не досяг показника 2013 року. З липня 2018-го по кінець червня 2019 року рівень добробуту на душу населення в Україні зріс на 6% ‒ до $8,792 тис., йдеться у щорічній доповіді Global Wealth Report швейцарського банку Credit Suisse. Рівень цей значно нижче, ніж в Європі ($153,973 тис.). І у світі в цілому ($70,849 тис.).
У Дніпрі партійці вшанували пам'ять визволителів від фашистських загарбників
29 жовтня 2019
У Дніпрі партійці вшанували пам'ять визволителів від фашистських загарбників
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити розбазарювання державної власності
29 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ підготувала пакет законодавчих ініціатив, поправок до державного бюджету, які дозволять прискорити економічне зростання. Мир, скорочення витрат на силовиків і чиновників дадуть фінансові ресурси для державних інвестицій у розвиток промисловості, для допомоги фермерам і підприємцям, для поліпшення життя людей. Ми будемо домагатися їх прийняття парламентом, змусимо владу працювати на інтереси України та українського народу!
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ у Вінниці відзначила День визволення України від фашистських загарбників
28 жовтня 2019
28 жовтня у Вінниці представники Вінницької регіональної та міської організацій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ взяли участь в урочистих заходах з нагоди 75-річчя визволення України від фашистів. Опозиціонери відали шану полеглим за мирну Україну, привітали ветеранів, поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.
×
Приєднатися