Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Льовочкін: Державна земля сільгосппризначення повинна бути розпайована
4 жовтня 2019
Державна земля сільгосппризначення має бути розпайована між громадянами, які її ще не отримали, а скасування мораторію на продаж землі можливе тільки після референдуму. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в коментарі журналістам у Верховній Раді.
Ілля Кива: Профспілки повинні об'єднати зусилля зі створення альтернативного Трудового кодексу
4 жовтня 2019
Всі учасники профспілкового руху повинні об'єднати зусилля для створення альтернативного Трудового кодексу та очищення профспілкової сфери. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у четвер в Києві.
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримує перезавантаження Центрвиборчкому
4 жовтня 2019
Центральна виборча комісія, обрана за Порошенка, себе дискредитувала. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в коментарі журналістам.
У Дніпрі росте хвойний сад «За життя»
4 жовтня 2019
У Дніпрі росте хвойний сад «За життя»
До Дня людей похилого віку партійці Покрова відвідали територіальний центр соціального обслуговування
4 жовтня 2019
До Дня людей похилого віку партійці Покрова відвідали територіальний центр соціального обслуговування
Сергій Льовочкін вимагає від уряду вирішити проблему житла для військовослужбовців
4 жовтня 2019
У запиті, спрямованому до прем’єр-міністра Олексія Гончарука, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін вимагає невідкладно вжити заходів, спрямованих на системне та комплексне вирішення проблеми забезпечення військовослужбовців житлом.
Віктор Медведчук привітав збірну України з бойового самбо з перемогою на чемпіонаті Європи
3 жовтня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук привітав збірну команду України з бойового самбо з упевненою перемогою на чемпіонаті Європи.
Микола Скорик: Законопроект про приватизацію держпідприємств – це інструмент тіньової передачі об'єктів конкретним замовникам
3 жовтня 2019
Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи законопроект про анулювання списку держпідприємств, які не підлягають приватизації.
У Києві відбувся щорічний Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 - жінки-агенти змін!
3 жовтня 2019
У КВЦ «Парковий» у Києві 3 жовтня відбувся Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 – перша ефективна платформа пошуку нових ідей та рішень для участі жінок у миротворчості, подолання соціально-гуманітарних криз, а також розширення ролі і впливу жінок у політиці і суспільстві. Саміт зібрав понад 900 українських і зарубіжних гостей.
Німченко: Ми підтримуємо кроки президента щодо врегулювання конфлікту на Донбасі
3 жовтня 2019
Народний депутат від фракції «Опозиційної платформи – За життя» Василь Німченко вважає, що, прийнявши «формулу Штайнмайєра», президент України Володимир Зеленський зробив реальний крок на шляху до мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.
×
Приєднатися