Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Сьогоднішні дії у парламенті «слуг народу» демонструють тільки одне – страх перед народним гнівом
13 листопада 2019
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ заявив журналістам в кулуарах Верховної Ради, коментуючи ранкове блокування трибуни депутатами від фракції «Слуга народу».
Вимагаємо почати кримінальне розслідування незаконної оперативно-розшукової діяльності СБУ щодо народних депутатів України
12 листопада 2019
«Опозиційна платформа – За життя» звернулася до директора Державного бюро розслідувань Р. Труби із заявою про вчинення керівництвом і співробітниками Служби безпеки України злочину, який полягає в проведенні щодо депутатів від нашої партії незаконної оперативно-розшукової діяльності СБУ, що здійснюється на порушення Конституції України та чинного законодавства.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає притягнути до кримінальної відповідальності керівництво СБУ за незаконне втручання у діяльність народних депутатів
12 листопада 2019
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у вівторок, 12 листопада, звернулася до ДБР із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності керівництва СБУ за незаконне втручання у діяльність народних депутатів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ренат Кузьмін повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
Микола Скорик: Якщо примусово об'єднати бідні громади, вони не стануть багатшими
12 листопада 2019
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ прийняла рішення не підтримувати законопроект №2189 про внесення змін до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад». Таку заяву з парламентської трибуни зробив народний депутат Микола Скорик.
Наталія Рибак: Навіть якщо доведеться заощадити на інших обласних програмах, ми повинні підтримати онкохворих людей
12 листопада 2019
Про необхідність забезпечити безкоштовними медпрепаратами жителів Житомирщини, у яких діагностовано онкологічні захворювання, заявила депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак під час виступу на черговій сесії 12 листопада.
Медведчук: Нельзя голосовать за открытие рынка земли без всеукраинского…
12 листопада 2019
Председатель Политсовета партии «Оппозиционная платформа ‒ За жизнь» Виктор Медведчук заявил, что закон об открытии рынка земли сельскохозяйственного назначения нельзя принимать…
Ілля Кива: «Слуги» намагаються знайти лазівку, щоб «протягнути» відкриття ринку землі з мінімальними електоральними втратами
12 листопада 2019
Так в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива прокоментував скасування голосування за відкриття ринку землі 12 листопада.
Сергій Льовочкін: Введення ринку землі не підтримує абсолютна більшість українців
12 листопада 2019
Абсолютна більшість українців не підтримують введення ринку землі в нинішніх умовах. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 12 листопада. За його словами, зараз українська сільськогосподарська земля є сильно недооціненою.
Юрій Бойко: Ми не можемо погодитись з бюджетом бідності, який не дає людям надії на покращення життя
12 листопада 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 12 листопада.
Наталія Королевська: Рада повинна проголосувати за мораторій на продаж землі, а потім провести Всеукраїнський референдум
12 листопада 2019
Українська влада не має права продавати землю. В першу чергу, в країні необхідно провести всеукраїнський референдум і дізнатися думку громадян. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час брифінгу у Верховній Раді.
×
Приєднатися