Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

ОП-ЗЖ зареєструвала у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році»
8 липня 2020
З метою виконання вимог Конституції України щодо призначення чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а також забезпечення проведення місцевих виборів одночасно на всій території України народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ 8 липня зареєстрували у парламенті проект Постанови «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» (реєстр.№3813).
Приазовські опозиціонери підтримують розвиток спорту в ОТГ
8 липня 2020
Завдяки підтримці Приазовської районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Запорізької області та підприємців Тараса Шевченка та Вадима Беспалова, юні футболісти ДЮСШ Приазовської ОТГ взяли участь у представницькому обласному турнірі «Talantica Cap».
Микола Тафій: Адмінреформа не вирішує проблеми регіонів, а лише створює нові
8 липня 2020
Микола Тафій, голова Рахівської районної організації політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», котрий не на словах, а на ділі знає, як йдуть справи на Закарпатті, дав свою оцінку адмінреформі, яку проводить влада.
Наталія Королевська: Спалах коронавірусу в Слов'янську - результат непрофесіоналізму і бездарності влади
8 липня 2020
Про це під час робочої поїздки на Донеччину заявила народний депутат України, голова Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Влада позбавила українських фермерів підтримки
8 липня 2020
Економічна криза, карантин і безпрецедентна посуха в окремих регіонах як ніколи актуалізували підтримку фермерів з боку держави, але влада на цей запит не реагує. Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко на зустрічі з працівниками сільгосппідприємства «Безтурботне» у рамках робочої поїздки на Харківщину.
Микола Скорик: Уряд більше не може зволікати з підтримкою аграріїв, які постраждали від посухи
8 липня 2020
8 липня аграрії з різних областей України зібралися під будівлею Кабінету міністрів з вимогою виділити компенсацію фермерським господарствам південних регіонів за втрачений внаслідок посухи врожай. Фермери називають 2020 рік найважчим для агросектору. За попередніми оцінками, було втрачено біля 500 тисяч га озимих, збитки господарств склали до 6,5 млрд грн.
Юрій Павленко: Забезпечити гідний рівень життя населення, подолати демографічну кризу – це подарувати Україні майбутнє
8 липня 2020
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко з нагоди Дня сім’ї.
Наталія Королевська: Уряд повинен зробити все, аби ліквідувати пожежу на Луганщині
8 липня 2020
У Луганській області вирують пожежі, результатом яких є людські жертви, а також згоріло приватне житло, залишивши десятки сімей без даху над головою. Уряд і вся влада України повинні зробити все, щоб ліквідувати пожежі, а також забезпечити постраждалих людей всім необхідним. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Ростислав Дубовий очолив штаб допомоги постраждалим від пожеж в Луганській області
8 липня 2020
Ростислав Дубовий очолив штаб допомоги постраждалим від пожеж в Луганській області
Бердянські опозиціонери привітали ветеранів флоту з професійним святом
8 липня 2020
Щороку в День працівників морського і річкового флоту, який відзначають у першу неділю липня, у Бердянську відбуваються масові святкові заходи. У нинішньому році через карантинні обмеження масового святкування не було, проте місто відзначило професійне свято, а також 190-річчя морського порту, з якого почало свою історію.
×
Приєднатися