Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вадим Рабінович: Українці повинні зупинити свавілля влади щодо продажу української землі!
4 червня 2021
Вадим Рабінович: Українці повинні зупинити свавілля влади щодо продажу української землі!
Маріупольські опозиціонери: Влада повинна забезпечити соціальний захист громадян і знизити тарифи
4 червня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Маріупольській міськраді звернулася до влади з вимогою зупинити зростання тарифів, забезпечити соціальний захист людей та спростити систему отримання субсидій.
Василь Німченко: Чинна влада навмисно блокує роботу КС, щоб відкриття ринку землі не могли визнати неконституційним
3 червня 2021
Велика палата Конституційного Суду України сьогодні, 3 червня, розпочала розгляд ініційованого партією «Опозиційна платформа ‒ За життя» подання 53 народних депутатів України щодо конституційності закону № 552-IX про відкриття ринку землі.
Тетяна Плачкова: Розбудова українсько-грецьких відносини – незмінний пріоритет для парламентарів
3 червня 2021
Депутатська група ВР з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою звернеться до Прем’єр-міністрів України й Греції та українських урядовців. Відповідні рішення прийняті на засіданні депутатської групи 3 червня. Про це повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, співголова парламентської групи дружби Тетяна Плачкова.
ОП-ЗЖ Житомирщини: Вимагаємо не допустити розпродажу народної землі!
3 червня 2021
Команда опозиціонерів Житомирщини взяла учать у акції протесту проти продажу української землі, що з ініціативи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ пройшла біля Верховної Ради 2 червня. Представники Житомирської регіональної організації ОП-ЗЖ розповіли про підсумки акції та наголосили на неприпустимості відкриття ринку землі у нинішніх умовах.
Григорій Мамка: Ті, хто провалив реформу правоохоронної системи, повинні відповісти перед законом
3 червня 2021
Шостий рік реформи правоохоронної системи засвідчив повернення тих проблем, які українське суспільство мало до її початку. Сьогодні повноваження поліції особливо не відрізняються від повноважень колишньої міліції, а те, що ми називаємо змінами, не вказує прямо на ознаки реформи.
Юрій Загородній: Не можна відкривати ринок землі, не спитавши дозволу в її хазяїна ‒ українського народу
3 червня 2021
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вважає, що питання про відкриття ринку землі має вирішуватися українським народом на референдумі, а закон, ухвалений чинною владою, порушує Конституцію України.
Наталія Королевська: Під тиском влади Конституційний Суд затягує розгляд питання про заборону на продажу землі
3 червня 2021
Судді Конституційного Суду вирішили перенести розгляд питання про визнання неконституційним рішення парламенту про продаж української землі на невизначений термін. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Марафон дитячого щастя і радості влаштували опозиціонери у Запорізькій області
3 червня 2021
Одразу кілька десятків святкових заходів на честь Дня захисту дітей організували і провели у різних містах і районах Запорізької області партійці і волонтери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
Наталія Королевська: КСУ почав розгляд подання ОП-ЗЖ щодо земельного закону
3 червня 2021
Конституційний Суд України, за зверненням 53 народних депутатів, ініційованим ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ - ЗА ЖИТТЯ, почав розгляд питання про визнання неконституційним рішення парламенту про відкриття ринку землі. Про це розповіла народний депутат Наталія Королевська.
×
Приєднатися