Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Ми вдячні жителям Донбасу за підтримку ОП-ЗЖ і наших кандидатів
26 жовтня 2020
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ беззаперечно перемогла у Донецькій області
26 жовтня 2020
Згідно з попередніми даними, з 36 громад Донецької області 14 ОТГ очолять кандидати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Ще 5 наших колег-самовисуванців, завдяки підтримці партії, теж стали мерами. У двох містах Донеччини пройде другий тур – разом ми будемо боротися за перемогу Павла Придворова у Слов'янську і Олександра Гончаренка у Краматорську.
Майже половину бюлетенів на одній з виборчих дільниць Херсона намагалися визнати «зіпсованими»
26 жовтня 2020
Херсонська регіональна організація ОП-ЗЖ зафіксувала ряд порушень під час підрахунку голосів, які могли серйозно вплинути на результати волевиявлення херсонців на окремих ділянках.
Андрій Спаський: У Харкові намагаються незаконно «підтягнути» рейтинг «Блоку Кернеса»
26 жовтня 2020
Про це заявив член політради політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Андрій Спаський. За його словами, 25 жовтня в Харкові були виявлені бюлетені, які зникли напередодні виборів. Зокрема 2,5 тисячі бюлетенів до міської ради і 3,5 тисячі для виборів міського голови.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ здобула блискучу перемогу на місцевих виборах
26 жовтня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на брифінгу в пресцентрі партії у понеділок, 26 жовтня.
Глава Слов'янської ТВК: У першому турі перемагає Придворов, другий - Лях
26 жовтня 2020
Згідно із заявою голови Слов'янського тервиборчкому Надії Петрової на виборах міського голови Павло Придворов набирає 32%, другий Вадим Лях - 30,78%
Наталія Леонченко: Кожне прийняте новим скликанням Житомирської міськради рішення має бути законним, корисним і реалізованим до кінця
26 жовтня 2020
Сьогодні дуже важливо усвідомлювати, що вибір є і його потрібно робити. Тому щиро вдячна всім житомирянам, які попри пандемію, відсутність належних умов, черги на виборчих дільницях все ж прийшли і проголосували. Ви – приклад свідомих людей з чіткою громадянською позицією. А ваше волевиявлення – це данина демократії та свідчення прагнення змін. І ці зміни у Житомирі будуть!
Тетяна Плачкова: Піар-забаганки з правом на народовладдя неприпустимі
26 жовтня 2020
Піар-хід Зе-команди з 5-ма запитаннями у день місцевих виборів зазнав фіаско. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Нестор Шуфрич: ОП-ЗЖ вимагає швидкого і чесного підрахунку голосів
26 жовтня 2020
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив під час брифінгу в пресцентрі партії у понеділок, 26 жовтня.
×
Приєднатися