Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Рабінович: До побачення, наша «неласкава» Рада, повертатися не треба. Ми вибираємо життя!
12 липня 2019
Вадим Рабінович: До побачення наша «неласкава» Рада. Повертатися не треба! Я хочу, щоб з новою Радою ми почали будувати країну.
Юрій Павленко:Аби підтримати вітчизняне виробництво, необхідно відновити економічні зв’язки з країнами СНД
12 липня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи поїздку до смт Іршанськ Хорошівського району Житомирської області.
Юрій Бойко: Парламент, що накоїв багато лиха, нарешті, йде в минуле
12 липня 2019
Парламент війни і злиднів йде у минуле – нове скликання Верховної Ради має виправити його помилки, добитися миру і забезпечити людям нормальне життя. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в Харкові, коментуючи підсумки роботи Верховної Ради 8 скликання.
Юрій Павленко: Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відновить соціальні функції держави
12 липня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко на зустрічі з членами Федерації профспілок Житомирської області, яка відбулася за участю кандидата у народні депутати по округу №62, депутатом Житомирської міськради Наталією Леонченко.
Василь Німченко: Боротьба зі свободою слова в Україні зведена у ранг державної ідеології
12 липня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Василь Німченко, коментуючи ініціативи розширення повноважень Національної комісії телебачення і радіомовлення з контролю за ЗМІ.
У Слов'янській міськраді створено депутатську групу «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
12 липня 2019
У Слов'янській міськраді більшість депутатів «Опозиційного блоку» заявили про свій вихід із партії і разом з іншими колегами оголосили про створення депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ». Група складається з 20 депутатів, що свідчить про створення у Слов'янській міськраді нової депутатської більшості.
Рабінович: Голобородько став Зеленським. Тому 21 липня голосуйте не за «морди»
12 липня 2019
Вадим Рабінович: Президент Зеленський нічого не зробив за за два місяці при владі
Михайло Папієв: На 1 червня заборгованість із зарплат склала близько 3 млрд гривень
12 липня 2019
Поки влада, що йде, чіпляється за свої крісла, розповідаючи про успішність проведених реформ, заборгованість із виплати зарплат продовжує зростати.
Юрій Бойко: Безперебійна робота газотранспортної системи України - це не тільки газ, це і робочі місця і надходження до бюджету
12 липня 2019
Про це заявив 11 липня в Миколаєві засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ під час зустрічі з колективом заводу «Зоря».
Юрій Павленко: Якщо не навести порядок в лісовому господарстві, то скоро в Україні просто не залишиться ні лісів, ні фахівців
11 липня 2019
У поточному році галузь опинилася у критичному стані, фактично залишившись без фінансування. Про це розповів директор підприємства Віталій Богдан.
×
Приєднатися