Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Ми продовжимо боротися за мир і зробимо все, щоб повернути території і людей
17 липня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вже веде переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою, щоб зупинити військовий конфлікт, повернути території та людей і домогтися миру. Про це на зустрічі з жителями прифронтового Торецькв, заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Юрій Павленко: Все більше українців готові голосувати за команду миру - ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ
17 липня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час участі у громадському форумі «Мир. Добробут. Життя» у місті Житомир.
Сергій Степанов: Виплати учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС повинні бути відновлені
17 липня 2019
На зустрічі з виборцями кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНИОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по округу № 179 Сергій Степанов обговорив основні проблеми, які потребують вирішення.
Павло Онищенко: Краще від самих людей, жодна соцмережа не розкаже про їхні проблеми
17 липня 2019
У Харкові кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павло Онищенко провів 88 зустрічей з жителями округу № 173.
Василь Німченко: Президенту не варто починати свою роботу з порушення закону, популізму і тиску на парламент
17 липня 2019
Ініціативи Президента щодо проведення позачергового засідання Верховної Ради України для прийняття антикорупційного законодавства є популістськими і не можуть бути реалізовані у законний спосіб. Так народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Василь Німченко прокоментував інформацію про звернення глави держави від 17 липня до голови Верховної Ради про скликання позачергового пленарного засідання парламенту у четвер, 18 липня.
Медведчук у Страсбурзі представив мирний план врегулювання кризи на Донбасі
17 липня 2019
17 липня у Страсбурзі в Європарламенті Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», презентував мирний план ‒ План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України.
Юрій Бойко: Рейдерство – це візитна картка і ганьба попередньої влади
17 липня 2019
Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час зустрічі з працівниками Новопокровського комбінату хлібопродуктів, який знаходиться в Чугуївському районі Харківської області.
Медведчук у Страсбурзі презентує європарламентарям мирний план врегулювання кризи на Донбасі
17 липня 2019
17 липня у Страсбурзі в Європарламенті Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя», презентує мирний план — План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України.
Соціологи: В Раду проходять чотири партії, лідирують «Слуга народу» та «Опозиційна платформа - За життя»
17 липня 2019
В Раду проходять чотири партії, лідирують «Слуга народу» та «Опозиційна платформа - За життя»
Сергій Льовочкін: Мінімальна пенсія повинна відповідати реальному прожмінімуму
17 липня 2019
Мізерне збільшення прожиткового мінімуму, проведене владою з 1 липня, є подачкою, адже прожитковий мінімум в бюджеті нинішнього року занижений наполовину в порівнянні з фактичним. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи соціально-економічну ситуацію в країні напередодні виборів.
×
Приєднатися