Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Микола Скорик: Будь-яка дискримінація прокладає дорогу фашизму
12 вересня 2021
Фашизм виникає і проростає там, де є дискримінація. Де людей ділять на сорти, визначають правильних і неправильних. На жаль, про це забувають. Тому в Україні безкарно розгулюють радикали, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу.
У Маріуполі ОП-ЗЖ привітала жителів з Днем визволення від фашистських загарбників
11 вересня 2021
На Донеччині у Маріуполі депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з ветеранами праці, трудівниками тилу, дітьми війни відзначили 78-му річницю визволення міста від фашистських загарбників і поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям.
Віктор Чорний: Для нашої влади обмін полоненими – це цинічна політична гра
11 вересня 2021
Влада не зацікавлена ​​у звільненні з полону українських громадян, для неї власний піар важливіший, ніж життя співгромадян. Так прокоментував заяву президента про можливий обмін полоненими у разі проведення нової нормандської зустрічі народний депутат від ОП-ЗЖ Віктор Чорний.
Наталія Королевська: У день міста мешканці Слов'янська хочуть одного – щоб в Україну повернувся мир
11 вересня 2021
Слов'янськ, як і багато міст нашої Батьківщини, на початку осені відзначає відразу дві знаменні дати - день народження міста і день його звільнення від фашистських загарбників.
Юрій Павленко: Влада зобов'язана дотримуватися законів і міжнародні угоди, що гарантують права людини
11 вересня 2021
Для нинішньої влади не існує ні української Конституції, ні законів, ні міжнародних зобов'язань. Вона направо і наліво порушує права людини, закриває неугодні ЗМІ, карає і переслідує своїх опонентів, сподіваючись, що ніколи за це не відповість. Але перед українським народом відповісти все одно доведеться.
Лідери місцевого самоврядування Донеччини звернулися до влади з вимогою терміново вирішити проблемні питання регіону
10 вересня 2021
Народні депутати, мери міст, секретарі та депутати місцевих рад усіх рівнів, представники абсолютно всіх громад Донецької області провели екстрене засідання Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донеччини, на якому ухвалили звернення до президента, уряду та парламенту з вимогою негайно вирішити питання, що накопичилися в Донецькій області.
Наталія Приходько: Кабмін не робить дієвих заходів для зниження зростання хворих на коронавірус
10 вересня 2021
За інформацією лікарів, для хворих штамом «Дельта» потрібно в шість разів більше кисню, але уряд нічого не робить, щоб збільшити його запаси в медустановах. Про це в ефірі телеканалу Live заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.
Валерій Гнатенко: Ми застосуємо усі важелі для поліпшення умов життя військових на Донбасі
10 вересня 2021
У Дружківці Донецької області у військових досі не вирішена проблема з житлом. Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко докладає всіх зусиль, щоб терміново поліпшити житлові умови військовослужбовців.
Партійці Дніпропетровщини взяли участь в багатотисячному мітингу опозиції
10 вересня 2021
Партійці Дніпропетровщини взяли участь в багатотисячному мітингу опозиції
Григорій Мамка: Коли влада ставить свої інтереси над верховенством права – це ненормально
10 вересня 2021
Сьогодні ми спостерігаємо багато прикладів того, коли влада ставить свої інтереси над верховенством права. Так не повинно бути в країні, де основними цінностями людей є свобода, справедливість та безпека. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Григорій Мамка.
×
Приєднатися