Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

З Днем журналіста!
6 червня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає українських журналістів з професійним святом!
Сумські опозиціонери привітали з випуском ліцеїстів Кадетського корпусу ім. Івана Харитоненка
5 червня 2021
У Сумах урочисто провели в доросле життя ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» Держприкордонслужби України імені Івана Харитоненка.
ЗАЯВА Чернівецької регіональної організації Політичної партії  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» з приводу необгрунтованого цькування голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука
5 червня 2021
1 червня заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив, що найближчим часом відбудуться заміни деяких голів обласних держадміністрацій. Окремі політики на Буковині після цього заговорили, що в цей перелік може потрапити і голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. Зокрема, відомий місцевий діяч з когорти Арсенія Яценюка Максим Бурбак на своєму телеканалі ТВА 4 червня вже сказав нинішньому губернатору «La revedere».
Заява політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» у зв'язку із звинуваченнями, які пролунали з боку Леоніда Кравчука
4 червня 2021
Слухняні маріонетки Зеленського закликають «випалити» «Опозиційну платформу ‒ За життя» з України. З подібною ініціативою виступив Леонід Кравчук, який заявив: «...ОПЗЖ їдуть до Москви, зустрічаються з Путіним, він дає їм настанови, вони приїжджають і будують російську Україну або Україну з російськими методами управління.
Сергій Кальцев: Забезпечення комфортного життя запорожців – завдання команди ОП-ЗЖ
4 червня 2021
Незважаючи на те, що пандемія та економічна криза внесли свої корективи у плани щодо енергоефективності, фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ боротиметься за виділення з обласного бюджету коштів для продовження важливої ​​для міста програми.
Фракція «ОПЗЖ» вимагає суворого дотримання Регламенту ВР
4 червня 2021
Співголови фракції «ОПЗЖ» Вадим Рабінович та Юрій Бойко від імені фракції направили депутатське звернення на ім'я голови ВР Дмитра Разумкова.
Юрій Бойко: Влада бореться не з олігархами, а з критикою антинародного курсу
4 червня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ не підтримуватиме так званий закон про олігархів, внесений у парламент президентом. Він красиво звучить, але про жодну боротьбу з олігархами у ньому не йдеться.
Завдяки Олександру Пономарьову дитсадок отримав техніку для кухні
4 червня 2021
Вихованці дитячого садка «Оленятко» з Берестовської ОТГ Запорізької області отримали у подарунок електродуховку, м'ясорубку і солодкі подарунки, придбані за кошти мецената, народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександра Пономарьова.
Лесик: Ми - за виховання здорового покоління!
4 червня 2021
Лесик: Ми - за виховання здорового покоління!
На Дніпропетровщині депутати облради від «ОПЗЖ» стали друзями особливого Будинку дитини
4 червня 2021
На Дніпропетровщині депутати облради від «ОПЗЖ» стали друзями особливого Будинку дитини
×
Приєднатися