Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Безперебійна робота газотранспортної системи України - це не тільки газ, це і робочі місця і надходження до бюджету
12 липня 2019
Про це заявив 11 липня в Миколаєві засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ під час зустрічі з колективом заводу «Зоря».
Юрій Павленко: Якщо не навести порядок в лісовому господарстві, то скоро в Україні просто не залишиться ні лісів, ні фахівців
11 липня 2019
У поточному році галузь опинилася у критичному стані, фактично залишившись без фінансування. Про це розповів директор підприємства Віталій Богдан.
Бессарабський край висловив свою підтримку ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ
11 липня 2019
У четвер, 11 липня, південь Одеської області відвідали з робочою поїздкою народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та Микола Скорик.
Юрій Павленко: У ході проведення так званих реформ в Україні забули про дітей
11 липня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив під час робочої поїздки до Сумщини, в ході якої разом з депутатом Сумської облради Володимиром Пилипейком відвідав дитячий будинок-інтернат, де виховуються дівчата від 3 років і жінки до 35 років з фізичними та розумовими вадами. Наразі тут перебувають 183 підопічних, 123 з яких – діти до 18 років.
Юрій Бойко: Санкції з боку РФ можуть бути зняті в односторонньому порядку
11 липня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко розповів під час робочої поїздки у Болградський район Одеської області.
Генпрокурор Луценко діє за найгіршими лекалами радянського правосуддя: не дивився, але засуджую
11 липня 2019
Наприкінці кар'єри Юрій Луценко, генпрокурор без юридичної освіти, мабуть, вирішив податися у відеоблогери. На своїй сторінці у Facebook він розмістив відеозвернення, в якому повторив затерті до дірок тези про «канали Медведчука» і захист національних інтересів. Тези, які дуже нагадують заяви президента Зеленського. (Складається враження, що представникам «Зе!Команди» і старої гвардії БПП пишуть промови одні й ті самі люди.)
Нестор Шуфрич: Новий Виборчий кодекс прийнятий у тому числі завдяки зусиллям ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
11 липня 2019
Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ виконали свої обіцянки - голосами представників партії був прийнятий новий Виборчий кодекс. Про це журналістам розповів народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич.
Рабінович: Ми не дозволимо владі транслювати «Лебедине озеро»! Ми відстоїмо свободу слова!
11 липня 2019
Владі не заважають ні війна, ні драконівські тарифи, ні злодійкуваті чиновники - влади заважають журналісти
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ вдалося досягти конкретних домовленостей про відновлення виробничих і коопераційних зв'язків з РФ
11 липня 2019
Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи практичні результати переговорів у Москві делегації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і керівництвом фракції «Єдина Росія».
Наталія Королевська 21 липня не просто вибори народних депутатів – це вибір між продовженням війни і відновленням миру!
11 липня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ході Форумів Миру, які пройшли в Мар'їнці та Селидовому Донецької області. Участь в форумах взяли понад 1500 делегатів.
×
Приєднатися