Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Нестор Шуфрич: Найголовніше для мене – повернути мир в нашу країну
29 серпня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, виступаючи з трибуни парламенту під час розгляду питання призначення заступника голови Верховної Ради. Нестора Шуфрича було висунуто на цю посаду фракцією опозиціонерів.
Юрій Бойко: Спікер Верховної Ради має бути спікером всього парламенту, а не окремої його частини
29 серпня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, виступаючи з трибуни парламенту під час розгляду кандидатури Дмитра Разумкова на посаду голови Верховної Ради.
Ілля Кива: недоторканність необхідно знімати одним пакетом - депутатську і президентську, а не займатися демагогією і маніпуляціями
29 серпня 2019
Депутатська недоторканність має бути знята одночасно з недоторканністю президента, але позиція з цього питання недопрацьована, а парламентська більшість займається маніпуляціями. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у четвер, 29 серпня, в ефірі телеканалу «NEWSONE».
Юрій Павленко: Нова Верховна Рада – це місце для справжнього парламентаризму
29 серпня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко у своєму Facebook.
Рабінович: Ми за чотири роки «наїлися» Парубія, але навіть він не робив того, що робить ця влада!
29 серпня 2019
Вадим Рабінович: Ми за чотири роки «наїлися» Парубія, але навіть він не робив того, що робить ця влада!
Віктор Медведчук: Скасування депутатської недоторканності в перший день роботи парламенту – це грубе порушення
29 серпня 2019
Народний депутат Верховної Ради IX скликання, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах парламенту, розповів про позицію партії щодо скасування депутатської недоторканності.
Рабінович: Якщо «Слуги народу» стануть «слугами» - їм допоможемо, якщо «господарями» - будемо проти них
29 серпня 2019
Вадим Рабінович поділився з журналістами своїми враженнями від початку роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання: Якщо «Слуги народу» стануть «слугами» - їм допоможемо, якщо «господарями» - будемо проти них
Наталія Королевська: Ми зареєстрували пакет із 25 законопроектів, спрямованих на досягнення миру, відновлення економіки та захист людей!
29 серпня 2019
Про це у четвер, 29 серпня, в кулуарах парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Першочергово Верховна Рада має розглянути Постанову щодо виконання Мінських угод
29 серпня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах парламенту у четвер, 29 серпня.
Нестор Шуфрич: Мир, зниження тарифів, перегляд псевдореформ – саме ці питання парламент має розглянути першочергово
29 серпня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у четвер, 29 серпня.
×
Приєднатися