Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Павленко: Український парламент повинен працювати в інтересах громадян і держави, а головне бажання суспільства – це закінчення війни
30 серпня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
Медведчук і Рабінович в Москві подякували Зеленському та Авакову за зусилля щодо обміну полоненими
30 серпня 2019
Лідери політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук і Вадим Рабінович відвідали московське СІЗО «Лефортово», де зустрілися з українськими політв'язнями
Медведчук и Рабинович передали Карпюку и Клыху привет из Украины
30 серпня 2019
30 августа народные депутаты ВР IX созыва Виктор Медведчук и Вадим Рабинович прилетели в Москву, в «Лефортово», где проведали Николая Карпюка и Станислава Клыха.
Нестор Шуфрич проконтролював законність проведення слідчих дій у НСТУ
30 серпня 2019
Вранці у п’ятницю, 30 серпня, було отримано інформацію, що органами СБУ і ДБР проводяться слідчі дії у приміщенні «Національної суспільної телерадіокомпанії України», що може призвести до припинення виробництва продукту та трансляції зазначеного каналу. На місце події одразу прибув народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.
Юрій Павленко: Недофінансування та скорочення мережі шкіл знижують якість освіти в Україні
30 серпня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив напередодні Дня знань. Політик зауважив, що впродовж останніх років сфера освіти хронічно недофінансується.
Відкриття роботи Верховної Ради IX скликання
29 серпня 2019
29 серпня Верховна Рада IX скликання розпочала свою роботу. На урочистому засіданні присягу народних депутатів на вірність Україні зачитав представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлій Іоффе. Саме він є найстаршим депутатом парламенту нового скликання.
Юрій Павленко: Досвід українського парламентаризму показує, що Верховна Рада ніколи нічого доброго вночі не приймала
29 серпня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив журналістам, коментуючи триваюче пізно ввечері засідання Верховної Ради.
Вадим Шкарівський: Не можна забувати подвиг героїв Другої світової війни
29 серпня 2019
Перший заступник голови Одеської обласної ради, представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Шкарівський 29 серпня відвідав виставку, присвячену 80-й річниці початку Другої світової війни, яка відкрилася в Одеському літературному музеї.
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ не підтримує призначення Олексія Гончарука на посаду прем’єр-міністра
29 серпня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у своєму виступі з трибуни Верховної Ради під час розгляду питання призначення Олексія Гончарука на посаду прем’єр-міністра України.
Инвестиции в Украину: реальная цена «советов» США
29 серпня 2019
В Украине разворачивается громкий скандал по теме инвестиций из Китая. Нашу страну посетил даже советник по вопросам национальной безопасности президента США Джон Болтон. Одна из…
×
Приєднатися