Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Льовочкін: Переконаний, що сьогодні люди проголосують за мир
21 липня 2019
Війна відбирає майбутнє в українців, тому кожен повинен проголосувати проти неї. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін після голосування на виборчій дільниці.
У Костянтинівці зафіксовано порушення виборчого законодавства
21 липня 2019
У Костянтинівці Донецької області на виборчій дільниці №140954 (49-й виборчий округ) разом з бюлетенями виборцю пропонували агітаційні матеріали (газету Опоблоку).
Рабінович: Україна вибирає або щастя завтрашнього дня, або тупість
21 липня 2019
Найважливіше сьогодні для кожного українця - це прийти на свої ділянки і виконати громадянський обов'язок, заявив Вадим Рабінович
Юрій Бойко першим проголосував за мир
21 липня 2019
21 липня в Україні проходять дострокові парламентські вибори. Юрій Бойко одним з перших проголосував на виборчій дільниці в с. Іванковичі Васильківського району Київської області.
Наталія Королевська: Завтра громадяни України визначать майбутнє країни і зроблять свій вибір – за МИР!
20 липня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська разом з кандидатами по мажоритарних округах Донецької області Юрієм Солодом, Артемом Марчевським, Олегом Погодіним і Анастасією Петренко помолилися за мир в церкві і в державі у Свято-Успенській Святогірській Лаврі на Донеччині.
У Києво-Печерській Лаврі відбувся молебень за мир
20 липня 2019
У Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври відбувся молебень за мир.
Микола Скорик: Ми йдемо в парламент, щоб добитися миру і забезпечити гідне життя кожному українцю
19 липня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час робочої поїздки до Одеської області.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає звільнити з під варти Кирила Вишинського і припинити знищення свободи слова
19 липня 2019
Рішення Подільського районного суду залишити під вартою журналіста Кирила Вишинського - це продовження політики репресій та обмеження свободи слова в Україні. При Президентові Володимирові Зеленському українські правоохоронні органи і судова система залишаються «ворогами номер один» для журналістів і незалежних ЗМІ.
Юрій Бойко: Заради дітей ми зробимо все, щоб в Україні настав мир
19 липня 2019
У п’ятницю, 19 липня, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відвідав дитячий центр реабілітації «Віра, Надія, Любов» в селі Банчени Чернівецької області. У дитячому будинку, що при Свято-Вознесенському Банченському монастирі – сьогодні свято. Дітлахи зустрічають гостей. Свого хрещеного батька – Юрія Бойка – відразу ж ведуть до актової зали.
У Лозовій відбувся автопробіг на підтримку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
19 липня 2019
У м.Лозова Харківської області відбувся автопробіг на підтримку кандидата у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по округу № 179 Сергія Степанова.
×
Приєднатися