Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Антоніна Славицька: Ми будемо ініціювати відкликання голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики
31 жовтня 2019
Про це 31 жовтня з трибуни парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька, коментуючи секс-переписку у сесійній залі голови комітету Богдана Яременка.
Карнавалізація влади і руйнування економіки України, яке наростає
31 жовтня 2019
Влада в Україні дедалі більше відходить від виконання своїх прямих функцій ‒ підміняє вирішення актуальних економічних і соціальних проблем сумнівними PR-технологіями.
Віктор Чорний: Як тільки земля стане приватною власністю, ми втратимо Україну
31 жовтня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний прокоментував журналістам у Верховній Раді основні питання парламентського порядку денного.
Активісти «Опозиційної платформи - За життя» в Покрові привітали ветеранів
31 жовтня 2019
Активісти «Опозиційної платформи - За життя» в Покрові привітали ветеранів
Олександр Качний: Загроза епідемій в Україні - результат медичної «реформи» Супрун
31 жовтня 2019
Проблеми в охороні здоров'я будуть посилюватися, якщо влада не піде на скасування «реформ» останніх років. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.
Юрій Загородній: Питання зниження тарифів та земельної реформи повинні об'єднати депутатів Верховної Ради
30 жовтня 2019
Питання земельної реформи має вирішуватися на референдумі, а парламент повинен проголосувати за закони, необхідні для зниження тарифів на газ і тепло. Про це заявив журналістам у парламенті народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній.
Віктор Медведчук: За наявності політичної волі «великий обмін» можна провести за 5‒7 днів
30 жовтня 2019
Якщо буде політична воля на проведення обміну з боку київської влади, повернути сотні людей додому можна буде протягом максимум тижня. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук.
Віктор Медведчук: Якщо політика президента спрямована на встановлення миру в країні, він повинен її реалізувати
30 жовтня 2019
Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» вважає, що початок розведення військ з двох сторін у районі Золотого, про яке заявили 29 жовтня, ‒ це перший крок на шляху до мирного врегулювання і припинення бойових дій на Донбасі. Але президенту варто проявити політичну волю, щоб реалізувати політику, спрямовану на встановлення миру.
Юрій Павленко: Вирішення соціальних проблем Донбасу після переходу до мирного життя залежить виключно від перезапуску економіки регіону
30 жовтня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи розведення сил біля Золотого Луганської області. Парламентар звернув увагу на значні проблеми соціального характеру у зоні ООС, що накопичилися протягом останніх п’яти років і рівень небезпеки яких наблизився до критичного.
Віктор Медведчук: Законодавча ініціатива «Опозиційної платформи ‒ За життя» дозволить знизити ціну газу до 3800‒4000 грн
30 жовтня 2019
Фракція політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» розробила законопроект, прийняття якого дозволить знизити вартість блакитного палива для населення більш ніж у 1,5 рази.
×
Приєднатися