Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ініціювала дострокове припинення повноважень Секретаря Слов'янської міськради
10 вересня 2019
У Слов'янську представники депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ініціювали винесення питання про недовіру і дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Жана Кіма на розгляд чергової сесії.
Снижение цен на газ в Украине – мифы и реальность
10 вересня 2019
Представители новой власти и, в первую очередь, сам президент Зеленский, неоднократно отмечали, что тарифы на природный газ для населения снижены.
В правительстве намерены разрешить продажу пахотной земли иностранцам
10 вересня 2019
Премьер А. Гончарук заявил, что земельная реформа будет предусматривать возможность приобретения иностранцами земель, но при условии регистрации юридического лица в Украине и…
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ініціює створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування діяльності Нацради з питань телебачення і радіомовлення
10 вересня 2019
Про це у вівторок, 10 вересня, під час брифінгу у Верховній Раді повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
Наталія Леонченко: Будь-які рішення у сфері освіти не повинні порушувати права дітей
10 вересня 2019
На цьому 9 вересня акцентувала увагу голова депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» у Житомирській міськраді, голова постійної депутатської комісії з соціально-гуманітарних питань Наталія Леонченко.
Наталія Королевська: Ми не будемо голосувати за ініціативи, що порушують Регламент, закони і Конституцію
10 вересня 2019
Про це 10 вересня в кулуарах парламенту заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Вадим Рабінович: Без свободи слова – немає демократії! Ми не дозволимо її знищити!
10 вересня 2019
Вадим Рабінович виступив із вимогою захистити свободу слова в Україні, наступ на яку продовжується вже за нової влади.
Олег Волошин: Питання захисту українських ЗМІ піднято в Європарламенті
10 вересня 2019
Тема свободи слова в Україні може стати темою зустрічей представників вищого керівництва Європейського союзу з президентом Зеленським, а також її можуть внести до порядку денного найближчого саміту Україна – ЄС. За словами народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олега Волошина, з такою ініціативою виступив ряд депутатів Європарламенту.
Ілля Кива: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає негайного розслідування справи Стерненка
10 вересня 2019
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ звертається до Національної поліції з вимогою негайно розслідувати і передати до суду справу про вбивство, у якій фігурує «активіст» Сергій Стерненко.
Виктор Медведчук: Люди требовали снятия неприкосновенности с президента, а не…
10 вересня 2019
Проголосованный сегодня, 10 сентября, монобольшинством депутатов закон о процедуре импичмента президента не отвечает ни требованиям действующего законодательства, ни ожиданиям…
×
Приєднатися