Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: «Слуги народу» в Комітеті соцполітики саботують законопроекти, спрямовані на соціальний захист людей
9 липня 2020
Члени парламентського комітету Соціальної політики, представники фракції «Слуга народу» на сьогоднішньому засіданні відхилили більше 10 законопроектів, спрямованих на відновлення соціальної справедливості, а також на соціальний захист пенсіонерів та інших незахищених категорій людей. Про це 9 липня заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
ОП-ЗЖ зареєструвала у ВР законопроект для захисту соціально незахищених громадян від надмірного оподаткування
9 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект № 3811 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту соціально незахищених верств населення від надмірного оподаткування».
Вадим Рабінович: Те, що сьогодні відбувається в Україні, можна охарактеризувати так: «зашквар повний»
9 липня 2020
Вадим Рабінович: Те, що сьогодні відбувається в Україні, можна охарактеризувати так: «зашквар повний»
Антисоціальна політика уряду та зростання реальних тарифів ЖКГ
9 липня 2020
Одна з найболючіших соціальних проблем в Україні ‒ зростання тарифів ЖКГ, що триває, та зниження рівня доступності субсидій. Якщо у травні 2019 року за послуги ЖКГ загалом по Україні було нараховано 5,6 млрд грн, то за травень 2020-го ‒ уже 8,7 млрд грн, тобто в 1,6 раза більше.
Робоча поїздка Юрія Бойка до Запорізької області (фоторепортаж)
9 липня 2020
Робоча поїздка Юрія Бойка до Запорізької області (фоторепортаж)
Наталія Королевська: Нам вдалося врятувати від закриття ветеранський госпіталь у Святогірську, але ми продовжуємо боротьбу за повне скасування реформи Супрун
9 липня 2020
Про це у четвер, 9 липня, під час відвідування Донецького обласного госпіталю інвалідів ВВВ у Святогірську, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Тетяна Плачкова: В Одесі створюються спортивні секції для дітей з особливими освітніми потребами
9 липня 2020
Представники депутатської групи ОП-ЗЖ в Одеській міськраді домоглися виділення з міського бюджету 200 тис. грн для створення футбольної секції для дітей з особливими освітніми потребами. Про це в ефірі телеканалу NewsOne повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Ілля Кива презентував Дніпропетровський підрозділ руху «Патріоти - За Життя»
9 липня 2020
Громадянський рух «Патріоти - За Життя», який об'єднує людей без поділу за різними принципами, але в прагненні до миру і порядку - ляже в основу майбутнього Української держави. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив 9 липня в Дніпрі під час презентації Дніпропетровського обласного підрозділу руху.
Микола Скорик: Кабмін, який реалізує курс режиму Порошенко, повинен піти
9 липня 2020
Про це 9 липня заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи останні рішення Кабінету міністрів, прийняті на засіданні 8 липня.
Тетяна Плачкова: Держекоінспекція в Одеській області маніпулює  зі збитком від аварії «Делфі». Цікаво, чому?
9 липня 2020
8 липня Держекоінспекція в Одеській області, нарешті, назвала орієнтовний розмір збитків через аварію танкера «Делфі», хоча 7 липня у відповіді на депутатське звернення Тетяни Плачкової ця сума не була визначена. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ повідомила на своїй сторінці у Facebook.
×
Приєднатися