Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Павло Матвієнко: Ціни на газ ставлять підприємства на межу виживання
21 жовтня 2021
Те, що відбувається на газовому ринку України викликає серйозну тривогу та створює загрозу для роботи промислових підприємств. Про це заявив заступник керівника Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, депутат облради Павло Матвієнко.
Віктор Чорний: Заява Зеленського з приводу обміну Медведчука ‒ це кричуще порушення Конституції
21 жовтня 2021
Президент є гарантом дотримання Конституції України, це закріплено в Основному Законі країни.
Вадим Рабінович: За вбивчий держбюджет-2022 «ОПЗЖ» голосувати не буде!
20 жовтня 2021
Вадим Рабінович: За вбивчий держбюджет-2022 «ОПЗЖ» голосувати не буде!
РНБО опублікувала «Євангеліє диктатури», яке демонструє обмеженість і непрофесіоналізм нинішньої влади
20 жовтня 2021
Чергова спроба Ради національної безпеки і оборони України нав'язати українському суспільству власне трактування тих чи інших історичних подій, змусити держслужбовців і ЗМІ використовувати лише певну термінологію, заборонити усталені, але не зручні українській владі висловлювання і назви може зрештою дорого обійтися Україні.
ОП-ЗЖ у Сіверську закликала владу компенсувати громаді різницю в тарифі на газ для бюджетної сфери
20 жовтня 2021
У Сіверську Донецької області депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ закликали владу виконати меморандум, який був укладений між Кабміном, НАК «Нафтогаз України» і територіальними громадами щодо компенсації різниці тарифу на газ для шкіл, лікарень, дитячих садків та інших об'єктів соціальної інфраструктури. Про це заявила керівник фракції ОП-ЗЖ у Сіверській міській раді Світлана Зозуля.
За підтримки Олександра Пономарьова у Бердянську пройшов фестиваль врожаю та вина
20 жовтня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов допомагає відроджувати традиції сімейних душевних свят у мікрорайонах Бердянська. Один із таких заходів пройшов минулими вихідними в мікрорайоні Колонія- Маккорт.
Микола Скорик: В умовах кризи бюджет повинен бути спрямований на підтримку громадян і активізацію економіки
20 жовтня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не голосуватиме за наданий урядом проект державного бюджету на 2022 рік, так як бюджет, запропонований владою, абсолютно не відповідає сьогоднішнім українським реаліям. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Микола Скорик.
Олександр Качний: Влада пропонує на розгляд лобістські закони, а не ті, що дійсно турбують людей
20 жовтня 2021
Замість того, щоб розглядати закони, які спрямовані на захист людей від непомірних тарифів та цін, на збільшення зарплат та пенсій, влада пропонує другорядні закони, які не вирішують проблеми. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.
Микола Скорик: Зе-команда відповість за порушення прав людини і руйнування міжнародного авторитету України
20 жовтня 2021
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик написав у Facebook.
Юрій Загородній: Меморандум про відмову від підвищення тарифів на тепло, яким так хизується влада, не має жодної юридичної сили
20 жовтня 2021
У деяких областях України розглядається питання запровадження надзвичайного стану, оскільки місцеві бюджети просто не мають грошей, щоб не підвищувати тарифи і власним коштом компенсувати зростання вартості газу.
×
Приєднатися