Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Повернувши професіоналів у владу, ми зможемо відновити машинобудування і підняти промисловість з колін
25 вересня 2020
25 вересня народний депутат Наталія Королевська разом з командою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відвідала Слов'янський машинобудівний завод, де зустрілася з колективом підприємства, обговорила поточні проблеми і привітала співробітників з майбутнім професійним святом - Днем машинобудівника.
Микола Скорик: Там де закінчуються закони, починається свавілля
25 вересня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, кандидат у мери Одеси Микола Скорик.
ОП-ЗЖ пропонує законодавчо закріпити допомогу по частковому безробіттю особам, які доглядають дітей на самоізоляції або у разі закриття закладу освіти
25 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, В.Мороз, Ю. Солод зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт № 4013-1 щодо виплати допомоги по частковому безробіттю особам, які здійснюють догляд за дітьми на самоізоляції або у разі закриття закладу освіти.
Віктор Медведчук: Україна не може дозволити ставитися до себе як до колоніальної держави
25 вересня 2020
У вересні 2020 року до України прибув з офіційним візитом віце-президент Європейської комісії, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Той самий Боррель, який заявив, що в Євросоюзі не хочуть повторення українського євромайдану, у такий спосіб давши оцінку цій так званій мирної революції та її результатам.
Анатолій Бурміч: Втручання представників Заходу знижує ефективність СБУ
25 вересня 2020
Спроби представників США, Євросоюзу і НАТО втрутитися в реформу Служби безпеки України неприпустимі, тому що знижують ефективність СБУ і ведуть до вразливості держави. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч, коментуючи каналу ZIK лист, направлений на ім'я українських топ-чиновників і політиків представниками ЄС, США та НАТО.
Юрій Бойко: Поки працюють заводи – країна живе
25 вересня 2020
Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко напередодні Дня машинобудівника привітав працівників галузі та побажав їм впевненого майбутнього і успіхів.
Ростислав Дубовий очолив команду «ОПЗЖ» в Сєвєродонецькому районі
25 вересня 2020
Ростислав Дубовий очолив команду «ОПЗЖ» в Сєвєродонецькому районі
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у ВР законопроекти, спрямовані на досягнення миру та соціального захисту людей (доповнюється)
25 вересня 2020
Законопроекти, підготовлені та зареєстровані фракцією «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», спрямовані на досягнення миру в Україні, імплементацію Мінських угод, вирішення соціальних та гуманітарних питань, відновлення прав громадян та виконання рішень Конституційного суду України, впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ та інші важливі для людей та країни питання.
Вадим Рабінович - киянам: Команда «ОПЗЖ» може врятувати Київ!
25 вересня 2020
Вадим Рабінович - киянам: Команда «ОПЗЖ» може врятувати Київ!
Олександр Попов: «Карта киянина» повинна стати інструментом реального захисту жителів міста від злиднів
25 вересня 2020
Нова київська влада має відновити повноцінну програму соціального захисту малозабезпечених жителів міста. Про це заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов.
×
Приєднатися