Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Опозиціонери Житомирщини допомагають ветеранам
7 червня 2021
В Андрушівці на Житомирщині пройшло перше засідання правління новоствореного громадського осередку «Андрушівська міська організація ветеранів війни та праці», до складу якого увійшов керівник міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Лапченко.
Краматорські опозиціонери організували марафон добрих справ
7 червня 2021
У Краматорській територіальній громаді у перший тиждень літа представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ провели благодійний марафон, присвячений дітям.
Запорізькі опозиціонери провели відео-конференцію з представником ОБСЄ
7 червня 2021
Депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павло Матвієнко провів відео-конференцію зі спостерігачем дніпровського офісу ОБСЄ Михайлом Пановим, на якій обговорили низку важливих питань.
Зусиллями команди ОП-ЗЖ Бердянська на чолі з Олександром Пономарьовим опорна лікарня міста отримала ангіограф
7 червня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов та секретар Бердянської міськради Олександр Свідло відвідали терапевтичне відділення міської лікарні, де завершується встановлення ангіографічного обладнання. Олександр Пономарьов доклав чимало зусиль на столичному рівні, домагаючись виділення адресної субвенції з державного бюджету для придбання цього високоточного апарату.
ОП-ЗЖ Сумщини: Якщо ми сьогодні не захистимо нашу землю, то завтра втратимо Україну
7 червня 2021
Команда Сумської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ взяла участь у мітингу проти відкриття ринку землі, який відбувся 2 червня під стінами Верховної Ради. Опозиціонери Сумщини висловили свій рішучий протест проти дій нинішньої влади, яка руйнує економічний суверенітет, розбазарює національні багатства, розоряє фермерів і знищує українське село.
Ростислав Дубовий: Зеленський повинен звільнити главу Луганської області
7 червня 2021
Ростислав Дубовий: Зеленський повинен звільнити главу Луганської області
Юрій Бойко: Пенсійна реформа – черговий експеримент влади в «епоху злиднів»
7 червня 2021
Провальна соціально-економічна політика влади призвела до того, що замість кінця «епохи бідності» в Україні настає «епоха злиднів». Замість зниження тарифів – їх зростання, замість підвищення пенсій до адекватного рівня – збільшення пенсійного віку. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.
Влада, яка не здатна повернути Донбас і забезпечити цілісність країни, повинна піти
7 червня 2021
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯЗе-влада взяла курс на відторгнення Донбасу. Все частіше її представники дозволяють собі антидержавницькі висловлювання, які містять ознаки особливо тяжких злочинів. Зокрема, про необхідність відокремлення тимчасово непідконтрольних територій. Використовують щодо їх жителів принизливі та провокативні порівняння.
«Антиолігархічний» законопроект Зеленського суперечить міжнародному досвіду боротьби з монополіями і, по суті, це дешевий піар-хід
6 червня 2021
Законопроект Президента Зеленського, нібито спрямований проти олігархів, насправді є імітацією боротьби і медійною «димовою завісою» для створення у громадян України хибного враження щодо «наведення порядку і соціальної справедливості».
Вітання Юрія Павленка з Днем журналіста
6 червня 2021
Шановні колеги – журналісти Житомирщини! Від Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом!
×
Приєднатися