Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Представники Ріната Ахметова у 105-му окрузі використовують фальсифікації, тиск і погрози
26 липня 2019
Масштабні фальсифікації, підкуп, погрози, залякування виборців у 105-му виборчому окрузі ‒ все це робиться в інтересах представниці холдингу Ріната Ахметова, що висунута партією «Опозиційний блок» і працює в київському ДТЕК.
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ одержала триумфальную победу на…
26 липня 2019
Областная организация ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ благодарит жителей Донецкой области за поддержку на прошедших парламентских выборах.
Наталія Королевська: Ми звернемося до всіх міжнародних інстанцій з проханням розглянути легітимність проходження партії «Батьківщина» до парламенту
26 липня 2019
Питання законності та легітимності результату партії «Батьківщина» на позачергових парламентських виборах, який дозволяє політичній силі пройти до Верховної Ради, просять розглянути посольства, дипломатичні місії та міжнародні організації, представлені в Україні. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Сергій Льовочкін: Для залучення інвестицій необхідні мир і перезапуск економіки
26 липня 2019
Приплив прямих іноземних інвестицій в Україну падає вже четвертий рік. Після формування нової виконавчої влади цю тенденцію необхідно переломити, вважає народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: Генпрокуратуру повинен очолити професіонал з незаплямованою репутацією
25 липня 2019
Про це заявив член партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Ілля Кива в ефірі телеканалу NewsOne
Рабінович: Дякуємо тим, хто проголосував за нас, а, отже - за мир і процвітання України!
25 липня 2019
Вадим Рабінович подякував усім виборцям, які проголосували за політсилу, а отже -за мир, процвітання - за майбутнє України
Депутати Білгород-Дністровської міськради і Ренійської райради заявили про вихід з Опозиційного блоку і створення депутатських груп «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
25 липня 2019
Депутати-опозиціонери Білгород-Дністровської міської ради прийняли рішення про вихід з фракції і партії «Опозиційний блок», а також про створення депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».
Члени Окружної виборчої комісії не з'явилися на засідання суду за фактом підкупу і фальсифікацій результатів виборів на 52 окрузі
25 липня 2019
У четвер, 25 липня, за зверненням представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ проходить засідання Донецького окружного адміністративного суду за фактом підкупу виборців на виборчих дільницях у Торецьку. Представники 52 окружної виборчої комісії, як і представники дільничної комісії, які брали участь у злочинній схемі, на засіданні суду не з'явилися.
Микола Скорик: Наполягаю на особистій присутності під час розгляду мого депутатського запиту щодо скандальної реклами проти нашої політсили
25 липня 2019
Про це написав народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у своєму запиті до начальника управління Нацполіціі в Одеській області щодо незаконного розміщення скандальної зовнішньої реклами з використанням символіки ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
У Слов'янську націоналісти, найняті «Батьківщиною», напали на Наталію Королевську
25 липня 2019
У Слов'янську, під час розгляду Окружним адміністративним судом справи про підкуп виборців кандидатом від «Батьківщини» Євгеном Яковенком у 52 виборчому окрузі, націоналісти з символікою «Батьківщини» напали на народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталію Королевську.
×
Приєднатися