Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Кандидати у нардепи Валерій Коновалюк і Сергій Третьяков надали суду доказову базу про масові фальсифікації у 52 виборчому окрузі
27 липня 2019
Сьогодні, 27 липня, у Донецький обласний окружний адміністративний суд подали позовні заяви щодо порушень в ході виборчого процесу інші кандидати в народні депутати від виборчого округу №52 з центром у Торецьку. Про це заявив юрист Юрій Красненко.
Олег Погодін: У 52 окрузі фіксується тотальна бездіяльність правоохоронних органів
27 липня 2019
У 52 виборчому окрузі з центром у Торецьку нашим штабом фіксується тотальна бездіяльність представників правоохоронних органів. Про це заявив кандидат у народні депутати по 52 округу від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олег Погодін.
Юрій Бойко: Ми боремося за мир і молимося за нього
27 липня 2019
Про це 27 липня у коментарі журналістам заявив співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко в день святкування 1031-ї річниці Хрещення Русі.
Олег Погодін: Злякавшись відповідальності, 52-а окружна комісія переписує протоколи, намагаючись приховати факти фальсифікацій
26 липня 2019
Про це заявив кандидат у народні депутати по 52 округу від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олег Погодін.
Юрій Бойко: РНБО має негайно втрутитися у ситуацію з електропостачанням Луганщини
26 липня 2019
Про це у коментарі журналістам заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Поліція Одеської області розпочала шість кримінальних проваджень за фактами незаконного розміщення провокаційної реклами з логотипом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
26 липня 2019
В ході передвиборчої парламентської кампанії в Одесі розміщувалися провокаційні борди з логотипом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Народний депутат Микола Скорик направив депутатське звернення до Головного управління Національної поліції в Одеській області з вимогою розслідувати цей цілеспрямований чорний піар.
На шляху до енергонезалежності досягнуті нові «успіхи»
26 липня 2019
За перше півріччя 2019 року в Україні сумарно було видобуто 15,345 млн тонн вугілля, при плановому показнику 15,720 млн тонн. Виконання плану Міністерства енергетики та вугільної промисловості склало 97,6%. Обсяги видобутку, якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, скоротилися на 7%.
Представники Ріната Ахметова у 105-му окрузі використовують фальсифікації, тиск і погрози
26 липня 2019
Масштабні фальсифікації, підкуп, погрози, залякування виборців у 105-му виборчому окрузі ‒ все це робиться в інтересах представниці холдингу Ріната Ахметова, що висунута партією «Опозиційний блок» і працює в київському ДТЕК.
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ одержала триумфальную победу на…
26 липня 2019
Областная организация ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ благодарит жителей Донецкой области за поддержку на прошедших парламентских выборах.
Наталія Королевська: Ми звернемося до всіх міжнародних інстанцій з проханням розглянути легітимність проходження партії «Батьківщина» до парламенту
26 липня 2019
Питання законності та легітимності результату партії «Батьківщина» на позачергових парламентських виборах, який дозволяє політичній силі пройти до Верховної Ради, просять розглянути посольства, дипломатичні місії та міжнародні організації, представлені в Україні. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися