Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Попов: Ми захистимо киян від тарифного свавілля
28 вересня 2020
Зростання тарифів в Києві за останні шість років у кілька разів випередило зростання зарплат і стало непосильним для більшості жителів міста. Про це заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов. За його словами, після виборів перед новою міською владою буде стояти комплексна задача щодо зниження тарифів і введення комунальних субсидій для допомоги жителям міста.
Поліція Волновахи порушила кримінальну справу щодо підробки підписів і фальсифікації документів партією «Наш край»
27 вересня 2020
До Єдиного реєстру досудових розслідувань, за заявою Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, внесені відомості про факт підробки та передачі у Волноваський тервиборчком сфальсифікованих реєстраційних документів з боку партії «Наш край».
Ілля Кива: Авіакатастрофа АН-26 на совісті влади, яка допустила бардак і уявні реформи
26 вересня 2020
Авіакатастрофа військового літака АН-26, що забрала життя 26-ти курсантів, стала наслідком уявних, а не реальних реформ ЗСУ і бардаку у владі. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Команда Миколи Скорика взяла участь у мiжнароднiй велогонцi одеським Поясом Слави
26 вересня 2020
Кандидат в мери Одеси вiд ОП-ЗЖ Микола Скорик взяв участь в традиційному міжнародному велораллі «Велосотка».
Лише відставка Зеленського врятує країну від небезпеки руйнування
26 вересня 2020
Партія «Опозиційна платформа – За життя» висловлює щирі співчуття рідним і близьким українських військових, загиблих в результаті падіння АН-26 у Харківській області.
Зелена влада та її сателіти з партій війни продовжують фальсифікувати вибори в Донецькій області
26 вересня 2020
Заява Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Під час катастрофи літака в Чугуєві загинув син депутата Миколаївської обласної ради Вадима Олабіна
26 вересня 2020
Як відомо, 25 вересня біля Чугуєва (Харківська область) впав літак АН-26 Повітряних Сил ЗСУ, на борту якого знаходилися курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та військовослужбовці військової частини.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ висловлює співчуття в зв'язку з катастрофою АН-26 ЗСУ
26 вересня 2020
Висловлюємо глибокі та щирі співчуття рідним і близьким загиблих у катастрофі військово-транспортного літака АН-26 ВСУ біля Чугуєва.
ОП-ЗЖ пропонує підвищити розмір академічних та соціальних стипендій
25 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували у парламенті альтернативний законопроєкт № 4036-1 про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення розмірів академічної та соціальної стипендій, прийняття якого сприятиме підвищенню рівня соціального захисту молоді, яка отримує професійну (професійно-технічну), фахову передвищу, вищу освіту у відповідних закладах освіти.
Наталія Королевська: Жителі Костянтинівки висловили підтримку кандидату в мери від ОП-ЗЖ Олегу Азарову і його команді
25 вересня 2020
25 вересня народні депутати Наталія Королевська та Валерій Гнатенко представили жителям Костянтинівки кандидата в мери міста від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олега Азарова і команду професіоналів, яких він поведе за собою в міську раду на майбутніх місцевих виборах.
×
Приєднатися