Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Загородній: Зеленський боїться вийти на відкриту публічну дискусію з Медведчуком, тому що знає, що програє
29 липня 2021
Все те, що відбувається сьогодні навколо голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, – це спроба Президента Володимира Зеленського позбутися свого головного політичного конкурента.
Артем Марчевський: Медведчук Зеленському наче кістка в горлі
29 липня 2021
Незважаючи на переслідування з політичних мотивів голови Політради «Опозиційної платформи ‒ За життя» Віктора Медведчука, молодіжне крило цієї партії продовжує успішно працювати.
Андрій Спаський: Накази виборців тримаємо на контролі
29 липня 2021
Зустрічі з виборцями на виїзному депутатському прийомі дозволяють відслідковувати ситуацію з проблемними питаннями, які хвилюють харків'ян. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Харківській міськраді, член Політради партії Андрій Спаський.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» надихнулася прикладом Угорщини і бере курс на перехід від опозиції до влади!
29 липня 2021
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» надихнулася прикладом Угорщини і бере курс на перехід від опозиції до влади!
Юрій Бойко: Влада не може захистити людей від зростання цін
29 липня 2021
Через неконтрольоване зростання цін люди змушені економити буквально на всьому. Щоб захистити людей, необхідно повернути державний контроль за цінами на товари першої необхідності та передбачити заходи допомоги малозабезпеченим громадянам. Такою має бути політика влади у соціально орієнтованій державі. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.
Григорій Мамка: Справа Медведчука ‒ політична розправа, і є безліч доказів цього
28 липня 2021
Офіс генерального прокурора припустився безлічі процесуальних порушень в розслідуванні у справі народного депутата України, голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука, а суд навіть не намагається в цьому розібратися.
Ренат Кузьмін: Переслідуючи Медведчука, влада намагається відібрати у всієї України шанс звернути зі шляху руйнування на шлях становлення і розвитку
28 липня 2021
Кримінальне переслідування народного депутата України, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука стосується не лише його особисто і його політсили, але і всієї України загалом.
Василь Німченко: Влада фальсифікує справу проти Віктора Медведчука, який відстоює єдність України
28 липня 2021
Усі звинувачення стосовно голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука безпідставні. Але влада продовжує займатися політичним терором, не надавши навіть вагомих доказів вини опозиційного політика.
Ренат Кузьмін: Дуже схоже, що після справи Медведчука суддя Вовк повторить долю судді Кірєєва, який перебуває в розшуку
28 липня 2021
Справа народного депутата України, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука набуває яскравого політичного забарвлення. І юриспруденції в ній мало.
У Краматорську ОП-ЗЖ закликала владу посилити підтримку медичних працівників і членів їх сімей
28 липня 2021
У Краматорську на Донеччині під час сесії міської ради за ініціативи фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ депутати прийняли звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну з закликом посилити соціальний захист медиків і розробити заходи державної підтримки дітей медичних працівників, які померли внаслідок інфікування COVID- 19. Про це повідомила керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Краматорській міськраді Світлана Фоміна.
×
Приєднатися