Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Запорізькій області перепоховали останки воїнів, які загинули у Велику Вітчизняну війну
8 травня 2021
Напередодні Дня Перемоги в центрі села Тимошівка (Михайлівський район, Запорізька область) відбулося перепоховання останків 96 солдатів, загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Про це повідомила депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ірина Руденко, яка взяла участь в церемонії.
Андрій Лесик: Чим сильніше влада разом із націонал-радикалами змушуватиме нас забувати подвиг ветеранів, тим більше ми будемо чинити опір
8 травня 2021
7 травня члени Харківської міської організації партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» разом із керівництвом ветеранських організацій та дітьми привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги, який наближається.
Наталія Королевська: Ветерани ВВВ подарували нашій країні мир, і тепер наше завдання – забезпечити їм гідний рівень життя
7 травня 2021
Обов'язок держави перед ветеранами ВВВ – забезпечити належний рівень соціального захисту, переглянути пенсії, підвищити одноразові виплати до 5 травня та відновити всі ліквідовані раніше пільги і гарантії. Ці вимоги детально прописані в законопроекті 5445, одним із співавторів якого виступила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
На Ореховщине посетили ветеранов и почтили память героев Великой Отечественной…
7 травня 2021
Депутаты Ореховского городского совета (Запорожская область) от ОП-ЗЖ во главе с мэром города Анатолием Хворостяновым, который был избран от ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ,…
В Одесі опозиціонери вшановували фронтовиків, блокадників і дітей війни
7 травня 2021
Народний депутат Микола Скорик і народний депутат VIII скликання Дмитро Голубов, команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зустрілися з представниками покоління, яке пережило війну. Для ветеранів з усіх районів Одеси був організований святковий прийом з концертом.
Опозиціонери Одещини провели суботник на меморіалі «411-та батарея»
7 травня 2021
Напередодні Дня Перемоги в Одесі партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ організували суботник на одній з ділянок Меморіалу 411-ї берегової батареї. Зусиллями депутатів рад різних рівнів було наведено лад навколо найбільшого експоната – підводного човна М-296 «Малютка».
Активісти ОП-ЗЖ Комунарського району Запоріжжя вшанували пам'ять Героїв
7 травня 2021
Депутат Запорізької міськради Артур Кіжнер і депутат райради від ОП-ЗЖ Леся Свіженко разом з членами Комунарської парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відвідали легендарний меморіальний комплекс «Переправа», щоб вшанувати пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.
«Ми цій пам'яті вірні»: Команда «ОПЗЖ» в Дніпропетровській області привітала ветеранів з Днем Перемоги
7 травня 2021
«Ми цій пам'яті вірні»: Команда «ОПЗЖ» в Дніпропетровській області привітала ветеранів з Днем Перемоги
У Хлібодарівській громаді ОП-ЗЖ привела в порядок братські могили воїнів-визволителів
7 травня 2021
На Донеччині триває безстроковий марафон «Толока Пам'яті» з благоустрою пам'ятних місць, ініційований і організований ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ - ЗА ЖИТТЯ напередодні 9 Травня.
Опозиціонери Херсонщини упорядковують меморіали та місця  поховання воїнів-визволителів
7 травня 2021
Уже кілька тижнів поспіль на Херсонщині проходять суботники напередодні 76-ї річниці Великої Перемоги, які організовані Херсонською регіональною організацією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
×
Приєднатися