Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Діти та мирні жителі прифронтового Донбасу отримали подарунки від Національної платформи «Жінки за Мир»
16 грудня 2021
Напередодні новорічних свят представниці Національної платформи «Жінки за Мир» у рамках постійно діючої гуманітарної місії передали дітям та жінкам із прифронтових селищ Донбасу гуманітарну допомогу, солодощі та подарунки.
Запорізькі опозиціонери перевірили якість ремонтних робіт, виконаних за рахунок депутатських фондів
16 грудня 2021
У Запоріжжі депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Журавель та Віктор Катаєв зустрілися з жителями кварталу по вулиці Запорізькій та перевірили якість виконання заміни вікон, асфальтування вхідної групи під'їздів та заміни дверей, виконаних за рахунок об'єднаних коштів депутатських фондів.
Олександр Колтунович: Процес обміну утримуваними особами блокує особисто Президент Зеленський
16 грудня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не проти того, щоб Україна фінансово підтримувала утримуваних осіб та інших українців, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі.
Анатолій Бурміч: Україні потрібна програма розвитку шахт та вугільної промисловості
16 грудня 2021
Проблема заборгованості із заробітної плати шахтарям, які працюють на державних вугледобувних підприємствах, – це закономірне продовження тієї енергетичної політики, яку веде влада, а також корупції на найвищому державному рівні. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч у коментарі телеканалу UkrLive.
Юрій Загородній: Непрофесійна влада Зеленського не здатна запустити економіку України, тому продовжує грабувати злиденний народ
16 грудня 2021
Чинній владі не вистачає професіоналізму, щоб економіка країни запрацювала. Тому для поповнення бюджету влада шукає все нові й нові приводи, аби ввести додаткові податки для українців.
Володимир Мороз: Рада зобов'язана виділити 1,1 млрд гривень на виплату боргів із заробітної плати шахтарям
16 грудня 2021
Народні депутати України мають відкинути свої амбіції та подумати про добробут простих громадян, виділивши 1,1 млрд гривень на виплату боргів із зарплати шахтарям. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив парламентарій від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз
Команда ОП-ЗЖ організувала у Чернігівці благодійний ярмарок
16 грудня 2021
У селищі Чернігівка Запорізької області за ініціативи команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ другий рік поспіль вихованці Богданівської загальноосвітньої школи проводять благодійний ярмарок «Щедрий вівторок». Про це повідомила керівник Чернігівської парторганізації ОП-ЗЖ Ілона Щипенко.
«ОПЗЖ» продовжує партбудівництво на Дніпропетровщині – партійну приймальню відкрили у Новомосковську
16 грудня 2021
«ОПЗЖ» продовжує партбудівництво на Дніпропетровщині – партійну приймальню відкрили у Новомосковську
У Дружківці ОП-ЗЖ проголосувала за соціально орієнтований бюджет громади на 2022 рік
16 грудня 2021
У Дружківці на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом із головою громади Володимиром Григоренком одноголосно проголосували за головний фінансовий документ міської територіальної громади – бюджет на 2022 рік. Про це повідомила керівник фракції ОП-ЗЖ у Дружківській міськраді Тетяна Кулик.
×
Приєднатися