Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Виступ Віктора Медведчука в Київському апеляційному суді під час засідання з розгляду апеляції на домашній арешт
17 грудня 2021
Виступ голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука на засіданні Київського апеляційного суду, який розглядає апеляцію на обрання опозиційному політику запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Павло Матвієнко: У бюджеті області-2022 вразливі категорії запоріжців отримають субсидії, виплати та допомогу
17 грудня 2021
16 грудня депутати Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на сесії проголосували за бюджет області та підтримали рішення депутатського корпусу щодо важливих питань життєзабезпечення регіону. Про це повідомив заступник голови фракції ОП-ЗЖ в облраді Павло Матвієнко.
Сергій Кальцев: Відсутність політичної волі в області дозволила центру перекинути свої фінансові обов'язки на місцеву владу
17 грудня 2021
16 грудня на сесії Запорізької облради депутати затвердили обласний бюджет на 2022 рік. Але ні збалансованим, ні таким, що сприяє розвитку територій, його назвати не можна. Про це заявив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Запорізькому облраді Сергій Кальцев.
Олександр Лукашев: Влада ганебно зрадила український народ
17 грудня 2021
Влада «слуг народу» запам'ятається людям виключно тим, що не впровадила жодних позитивних змін для життя українців за час свого «правління». Таку думку в ефірі телеканалу UkrLive зробив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Лукашев.
Таємниці української «демократії» в одному голосуванні: Україна в ООН знову виступила проти резолюції про боротьбу з героїзацією нацизму
17 грудня 2021
Голосування України в ООН 16 грудня щодо резолюції «Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії та пов'язаної з ними нетерпимості» вкотре продемонструвало аморальність політики офіційного Києва.
Ренат Кузьмін: Влада Зеленського намагалася зірвати розгляд апеляції на домашній арешт Медведчука
17 грудня 2021
На сьогодні, 17 грудня, було призначено розгляд апеляції на домашній арешт голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.
Завдяки НП «Жінки за мир» та благодійникам пацієнти у Сумах безкоштовно отримають ліки, які не увійшли до національного переліку
17 грудня 2021
Завдяки багаторічним партнерським відносинам Національної платформи «Жінки за мир» із благодійними фондами лікувальні заклади Сум отримали від БФ «Фармація» препарати, які не входять до національного переліку основних лікарських засобів та є платними. Про це повідомила співголова Національної платформи у Сумській області, представник ОП-ЗЖ Тамара Іщенко.
Юрій Бойко: Виділення коштів на зарплати шахтарям перед Новим роком – це наша перемога
17 грудня 2021
Перший транш на погашення боргів перед працівниками вугільної галузі буде виділений уже найближчими днями, й опозиція досягне того, щоб заборгованість була виплачена повністю. Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко за підсумками сьогоднішнього засідання парламенту.
Українське суспільство вимагає відповідей, як при Зе-владі випадкові люди потрапляють на високі пости та отримують доступ до державних таємниць
17 грудня 2021
Зе-влада без суду та слідства запроваджує незаконні санкції проти представників опозиції, під надуманим приводом відкриває проти них кримінальні справи. Водночас приховує від українських громадян будь-яку інформацію, яка може свідчити про злочини самої влади.
×
Приєднатися