Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Приходько: Опозиція наполягла на прийнятті важливого для українців законопроекту щодо кисневих станцій
10 листопада 2021
Опозиційні сили стали ініціаторами негайного розгляду законопроекту щодо кисневих станцій у другому читанні. Про це в ефірі телеканалу Live у програмі «Діалог з країною» заявила народний депутат ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.
«Тарифний опір Луганщини» та депутати від «ОПЗЖ» розпочали збір підписів проти підвищення цін на комунальні послуги
10 листопада 2021
«Тарифний опір Луганщини» та депутати від «ОПЗЖ» розпочали збір підписів проти підвищення цін на комунальні послуги
На Донеччині у Новогродівці ОП-ЗЖ закликала владу вирішити проблему з опаленням прифронтових міст Донеччини
10 листопада 2021
У Новогродівці на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ закликали владу вирішити проблему з опаленням прифронтових міст – повернути пільговий тариф на електроенергію для населення, відновити у населених пунктах поблизу лінії розмежування газопостачання та централізоване опалення.
Юрій Бойко: Різке зростання тарифів і цін відбувається за повного потурання влади
10 листопада 2021
В Україні продовжується зростання тарифів та цін на продукти першої необхідності. Збільшення цін нівелює і так мізерне підвищення соціальних стандартів та перекреслює будь-які спроби скоротити рівень абсолютної бідності в Україні, який у 2020 році збільшився до 47,2%. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
У Кураховому ОП–ЗЖ виступила проти необґрунтованого підвищення тарифів та запропонувала механізм їх зниження
10 листопада 2021
У Кураховому на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ ініціювали звернення до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо недопущення чергового необґрунтованого підвищення тарифів та цін на енергоносії для населення. Про це заявив керівник фракції ОП-ЗЖ у Курахівській міськраді Андрій Расщупкін.
Тетяна Плачкова: Важливе завдання держави зараз – зберегти та підтримати медиків
10 листопада 2021
Катастрофічний брак медиків – це головна проблема галузі охорони здоров'я, щоб її вирішити, потрібна підтримка держави. Про це в ефірі телеканалу Live заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Наталія Королевська: Сьогодні людей потрібно захищати і від коронавірусу, і від цієї влади
9 листопада 2021
Такими неадекватними рішеннями, як відсторонення від роботи без збереження зарплати тих, хто не пройшов вакцинацію, влада просто намагається перекласти на людей відповідальність за свої провали у боротьбі з епідемією. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Нинішній уряд працює на шкоду українській промисловості
9 листопада 2021
В останній місяць українська промисловість відновила падіння, так і не наблизившись до скромних показників 2019 року. За словами Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка, безперервна криза індустріального сектору є доказом непрофесіоналізму нинішнього уряду.
На Донеччинi ОП-ЗЖ виступила на захист гірників і закликала владу не допустити знеструмлення державної шахти
9 листопада 2021
У Вугледарі через стрімке зростання вартості електроенергії та невідповідність ціни за відвантажене вугілля затратам на його видобуток держпідприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» не може своєчасно та у повному обсязі здійснити розрахунки за поточне споживання електроенергії та погасити заборгованість за попередні періоди. В результаті держпідприємству загрожує повне знеструмлення через борги перед компанією, що постачає електроенергію.
Оксана Деркач: Полтавская команда ОП-ЗЖ поможет жительнице в высадке деревьев
9 листопада 2021
Команда Полтавской организации политической партии «ОПОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ» поможет жительницы Полтавы реализовать её план по высадке деревьев для облагораживания…
×
Приєднатися