Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: В Україні погіршилася ситуація та зменшилась міжнародна підтримка, проте посилилося політичне протистояння
11 листопада 2021
На тлі погіршення соціальної та економічної ситуації в Україні, а також регресу у відносинах із міжнародними партнерами у країні сформувався активний фронт політичного протистояння. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Ростислав Дубовий: У період пандемії держава має підтримувати людей, а не добивати їх високими тарифами
11 листопада 2021
Ростислав Дубовий: У період пандемії держава має підтримувати людей, а не добивати їх високими тарифами
Юрій Бойко: Непрофесійна тарифна політика влади загнала людей у бідність
11 листопада 2021
В Україні зростає заборгованість із оплати комунальних послуг населенням. Катастрофічно високі тарифи забирають у людей останнє, вганяючи у злидні. Уряд, який замість реальної допомоги тільки піариться на цій темі, повинен припинити знущатися з людей та піти у відставку. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Олександр Колтунович: Бюджет-2022 – це плювок в обличчя українцям із мінімальними доходами
11 листопада 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вважає бюджет України на 2022 рік «плівком в обличчя» громадянам із мінімальними фіксованими доходами.
Провідний європейський адвокат Бертран Мельмендьє приєднався до команди правового захисту голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука
11 листопада 2021
Провідний європейський адвокат, доктор юридичних наук Бертран Мельмендьє приєднався до команди, яка здійснює правовий захист голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, народного депутата України Віктора Медведчука. Про це Бертран Мельмендьє заявив на прес-конференції.
Тетяна Плачкова: Спільна робота нашої команди з депутатами, місцевою владою та мешканцями дає реальні результати
11 листопада 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова разом із депутатами місцевих рад від ОП-ЗЖ провела кілька робочих зустрічей у Кілійській ОТГ Ізмаїльського району Одеської області. Про це політик повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Олександр Колтунович: ОПЗЖ доведе, що Зеленський займається політичним переслідуванням та фабрикує кримінальні справи проти Віктора Медведчука
11 листопада 2021
В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ чимало професіоналів високого рівня, серед них і голова Політради партії Віктор Медведчук.
На Донеччині у Соледарі опозиціонери вимагають перегляду економічно необґрунтованих тарифів на ЖК-послуги
11 листопада 2021
У Соледарі на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з жителями громади вимагають від місцевої влади перегляду у бік зниження завищених тарифів на водопостачання та водовідведення, а також утримання будинків та прибудинкової території.
Опозиціонери Бердичівщини інспектують школи та дитсадки
11 листопада 2021
Депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Онуфрієнка проінспектувала дитячі навчальні заклади у Бердичівському районі: школу та дитсадок «Барвінок» села Романівка Райгородокської громади.
Сергій Льовочкін: Четвертий місяць поспіль інфляція в Україні залишається на високому двозначному рівні
11 листопада 2021
За підсумками жовтня річна інфляція склала 10,9%, 4-й місяць поспіль в Україні зафіксовано високу двозначну інфляцію, чого не спостерігалося з 2018 року. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи дані Держстату щодо інфляції.
×
Приєднатися