Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Акція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під стінами Верховної Ради України: Свободу Віктору Медведчуку!
23 вересня 2021
Під стінами Верховної Ради України відбувся мітинг представників і прихильників партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ проти політично мотивованого переслідування опозиції в Україні.
Анатолій Бурміч: Віктор Медведчук знає, як вирішити соціально-економічні проблеми країни, тому влада і тримає свого опонента під домашнім арештом
23 вересня 2021
Ті люди, які майже 8 років тому прийшли до влади, як і їхні наступники – нинішня влада, довели Україну до плачевного стану: правоохоронна і судова система зруйновані, банки розорені, зовнішній борг зростає, люди зубожіли, триває конфлікт на Донбасі.
Василь Німченко: ОПЗЖ висловлює інтереси нації і бореться з ідеологією влади, спрямованою проти інтересів людей
23 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ бореться проти нинішньої влади, представники якої роблять все лише заради шелесту купюр у своїх кишенях, замість того щоб думати про інтереси людей.
Микола Скорик: Проект держбюджету-2022 – це просто марафон обіцянок
23 вересня 2021
Коли проект бюджету на наступний рік був поданий до парламенту, виявилося, що за красивими цифрами стоїть зовсім інша реальність. Про це заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Микола Скорик.
Василь Німченко: Виборці Віктора Медведчука не розуміють, чому депутати зазнають репресій за свої політичні погляди
23 вересня 2021
Люди, котрі сьогодні прийшли до Верховної Ради України на акцію протесту (а на мітинг під парламентом зібралися понад 6 тисяч осіб), вимагають від влади відповіді, на якій підставі тримають під домашнім арештом голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.
Нестор Шуфрич: Влада заважають народні свята, але разом з українським народом ОП-ЗЖ їх відстоїть
23 вересня 2021
Влада використовує провокаційні ініціативи, щоб відвернути увагу від бюджетного процесу. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи законопроект про скасування свят 8 березня і 1 травня.
Юрій Загородній: Якщо з'їзд «Слуги народу» в Трускавці профінансують із бюджету, то це корупція
23 вересня 2021
Президентська партія «Слуга народу» планує в кінці вересня провести з'їзд у Трускавці, на якому нібито передбачається розглянути зокрема й питання про відставку голови парламенту Дмитра Разумкова.
Наталія Приходько: Під час складання бюджету-2022 уряд думав про що завгодно, тільки не про українців
23 вересня 2021
Проект бюджету-2022, запропонований урядом, є антисоціальним. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.
Юрій Загородній: Влада поспішає з ухваленням закону про олігархів, тому що ОП тісно з ними співпрацює
23 вересня 2021
Попри те що конституційність так званого закону про олігархів дуже сумнівна, а висновок Венеціанської комісії буде лише в грудні, чинна влада дуже поспішає з його ухваленням, що ставить під сумнів, насамперед для Європейського Союзу, дотримання верховенства права в Україні.
Ілля Кива вимагає створити ТСК для розслідування можливих злочинів керівництва «Азов»
23 вересня 2021
Комітет з питань правоохоронної діяльності на позачерговому засіданні має розглянути питання розслідування ряду кримінальних проваджень, фігурантами яких є представники «Азов». Про це сказано в офіційному зверненні народного депутата від партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Іллі Киви на ім'я першого заступника голови комітету Осадчука А.П.
×
Приєднатися