Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ренат Кузьмін: Віктора Медведчука судять як символ опору чинному режиму і для залякування інакодумців
3 вересня 2021
За наказом Офісу Президента суддя Печерського районного суду міста Києва Світлана Волкова за відсутності будь-яких законних підстав продовжила цілодобовий домашній арешт голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку.
Олег Сазонов: Темпи вакцинації на Полтавщині залишаються низькими
3 вересня 2021
На черговій зустрічі депутата Полтавської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олега Сазонова з жителями Полтавського району та міста Полтави підняли питання щодо нової хвилі короновірусної інфекції.
Брифінг Віктора Медведчука для ЗМІ після закінчення засідання Печерського районного суду міста Києва щодо продовження запобіжного заходу
3 вересня 2021
Віктор Медведчук відповів на запитання ЗМІ після закінчення засідання Печерського районного суду міста Києва, який розглядав продовження запобіжного заходу.
Юрій Бойко: Завдання парламенту – допомогти людям і вивести країну з кризи
3 вересня 2021
Порядок денний, запропонований владою на нову парламентську сесію, не відповідає інтересам держави і потребам громадян. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ пропонує альтернативний порядок денний.
Андрій Лесик: Ми продовжимо боротьбу в судах і зупинимо безчинства влади!
3 вересня 2021
Андрій Лесик: Ми продовжимо боротьбу в судах і зупинимо безчинства влади!
Віктор Медведчук: Теорія реформування України від Зеленського – чергова піар-акція, яку неможливо реалізувати на практиці
3 вересня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що у нього є безліч запитань, які він хотів би озвучити Президенту України Володимиру Зеленському під час дебатів, якби вони відбулися.
Андрій Спаський подарував футболістам юнацького клубу «Динамо-Харків» нову форму
3 вересня 2021
Депутати від фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Харківській міськраді продовжують надавати підтримку молодим спортсменам. Так, член Політради партії і депутат фракції Андрій Спаський забезпечив хлопців з футбольного клубу «Динамо-Харків» новою формою.
На Донеччині у Костянтинівці ОП-ЗЖ ініціювала створення муніципальної варти
3 вересня 2021
У Костянтинівці на Донеччині під час сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали створення комунального підприємства, яке буде здійснювати охорону громадського порядку на території громади.
Віктор Медведчук: Рішення про продовження домашнього арешту буде оскаржено, ми боротимемося в усіх інстанціях, як у вітчизняних, так і в міжнародних
3 вересня 2021
Народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що оскаржуватиме рішення Печерського районного суду міста Києва про чергове продовження йому запобіжного заходу.
Віктор Медведчук: Сьогоднішнє рішення суду – це логічне продовження масових зловживань і злочинних дій з боку влади
2 вересня 2021
Рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження ще на 2 місяці запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку було цілком очікуване, тому що в нашій країні судова система залежна від влади, яка, використовуючи адмінресурс, впливає на суддів і в такий спосіб бореться з опозицією.
×
Приєднатися