Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Загородній: Порошенко має брати приклад із Медведчука ‒ повернутися в Україну та доводити свою невинуватість
23 грудня 2021
Голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат України Віктор Медведчук упевнений у своїй невинуватості, тому, коли йому було пред'явлено підозру в сфабрикованій справі, він не виїхав з України і доводить свою правоту в суді.
Олександр Косенок: У Селидовому самозванець Руслан Суков зриває засідання територіальної виборчої комісії
23 грудня 2021
У Селидовому на Донеччині на сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступили із заявою, у якій вимагали від в.о. голови Селидівської громади Руслана Сукова припинити спроби блокування та незаконного втручання у роботу територіальної виборчої комісії. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ у Селидівській міськраді Олександр Косенок.
Сергій Льовочкін: Економіка України відновлюється гірше, ніж сусідні країни
23 грудня 2021
Український ВВП у реальному вираженні у третьому кварталі 2021 року був на 0,9% нижчим, ніж у третьому кварталі 2019 року, тоді як Угорщина, Румунія та Польща вже перевищили «доковідний» рівень. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи останні дані Держстату.
Опозиціонери Сумщини ініціювали звернення до Кабміну щодо відновлення державної програми забезпечення житлом «чорнобильців»
22 грудня 2021
Чорнобильці-ліквідатори не мають ні сил, ні здоров’я, щоб заробити собі кошти на житло. Закон дає право їм на позачергове отримання, але наразі держава не повною мірою виконує гарантії щодо соціального захисту та медичного забезпечення ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС.
У Сумській обласній раді зміни у фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
22 грудня 2021
Сьогодні, під час пленарного засідання сесії Сумської обласної ради очільник депутатського корпусу Віктор Федорченко вручив мандат Олені Савченко – представниці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
Тетяна Плачкова: ОП-ЗЖ в Одеській міськраді стимулює одеситів до занять спортом
22 грудня 2021
В Одесі на Трасі здоров'я за ініціативи депутатів міської ради від ОП-ЗЖ відкрито великий спортивний майданчик із сучасними тренажерами. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова, яка взяла участь в урочистому відкритті майданчика.
Михайло Макаренко: Замість забезпечення якісної медицини та гідної зарплати медикам, влада намагається приховати проблеми галузі
22 грудня 2021
Не можна звільняти лікарів, які публічно говорять про проблеми підготовки медичних закладів до чергової хвилі коронавірусу. Про це журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Михайло Макаренко.
Юрій Павленко: Збільшення виплат при народженні дитини допоможе зупинити демографічну катастрофу в країні
22 грудня 2021
У 2021 році демографічна ситуація в Україні продовжила погіршуватися. Це наслідок непродуманої економічної та соціальної політики влади. Про це журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
Анатолій Бурміч: Ті, хто залишив Україну без вугілля, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності
22 грудня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч у ранковому ефірі телеканалу НАШ прокоментував заяви влади про ситуацію, яка склалася в енергетичному секторі України.
Юрій Бойко: Влада зобов'язана виплатити шахтарям заборгованість із зарплати
22 грудня 2021
Влада має повністю ліквідувати заборгованість із заробітної плати перед працівниками вугледобувних підприємств. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час відвідання шахти «Горська» (Луганська область) разом із народними депутатами Юлієм Іоффе та Сергієм Дунаєвим.
×
Приєднатися