Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

На Донеччині в Мирнограді депутати від ОП-ЗЖ провели особистий прийом громадян
24 вересня 2021
23 вересня в Мирнограді на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ провели особистий прийом громадян. Під час його проведення були розглянуті питання тарифів на ЖК-послуги, соціальних виплат, благоустрою території, підсипання вулиць приватного сектора, заміни міських комунікацій системи водопостачання.
Юрій Бойко: Уряд зобов'язаний дати бюджетникам український газ за собівартістю
24 вересня 2021
Уряд зобов'язаний забезпечити людей та бюджетні організації вітчизняним газом за собівартістю, а не перекладати проблему підвищених тарифів на місцеві бюджети. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
На Донеччині в Краматорську опозиціонери допомогли встановити пандус в багатоквартирному будинку
24 вересня 2021
У Краматорську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ допомогли встановити пандус в багатоквартирному будинку для молодого переселенця з Донецька з першою групою інвалідності.
Сергій Льовочкін: За чинної економічної політики плани зростання ВВП у 2022-му – нереальні
24 вересня 2021
Відновлення економічного зростання в Україні відбувається незадовільними темпами: за оперативною оцінкою Держстату, реальний ВВП у 2-ому кварталі нинішнього року порівняно з 2-им кварталом 2020 р. збільшився лише на 5,7% – при тому, що у 2-ому кварталі минулого року ВВП впав у порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. на 11,4%. Враховуючи вищезазначене, народний депутат Сергій Льовочкін у своєму запиті до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля вимагає вжити заходів, спрямованих на прискорення економічного зростання, зокрема, під час доопрацювання урядом проекту держбюджету-2022.
Олександр Качний: Замість підтримки підприємців влада посилює податковий тиск на них
23 вересня 2021
З кожним роком посилюється податковий тиск на підприємництво. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ проти цього і буде захищати підприємців. Про це заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Олександр Качний.
Ілля Кива: Подвиг визволення України від фашистів безсмертний
23 вересня 2021
Українці повинні зберегти і передати своїм дітям пам'ять про велику перемогу над німецько-фашистськими загарбниками, навчити їх бути гордим за предків, які ціною власного життя дали можливість жити новим поколінням українців. Про це народний депутат фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Ілля Кива сказав в ході урочистих заходів з нагоди 78-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників.
Володимир Мороз: Влада не здатна відновити мир і бореться з тими, хто говорить правду
23 вересня 2021
Влада не прагне до відновлення миру в країні. Вона встала на шлях репресій і боротьби з опозицією. Про це на мітингу заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз.
Артем Марчевський: Люди втомилися від цієї влади, адже вона нічого не робить для них
23 вересня 2021
Люди втомилися від цієї влади, вони не згодні з політикою цієї влади, адже вона нічого не робить для людей.
Андрій Лесик: Закривши Медведчука, влада закрила рот кожному українцю
23 вересня 2021
Голосуючи 2019 року за Володимира Зеленського, люди хотіли миру, налагодження добросусідських відносин із Російською Федерацією та справедливості.
×
Приєднатися