Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Андрій Лесик: Влада навмисне знищує авіабудування і українську промисловість в цілому
7 вересня 2021
Андрій Лесик: Влада навмисне знищує авіабудування і українську промисловість в цілому
Незважаючи на всі потуги русофобів у владі, посварити український і російський народи не вийде
7 вересня 2021
Демонтаж пам'ятного знака на честь дружби Києва і Москви став черговим підтвердженням ущербності української влади, метою діяльності якої так і залишаються розпалювання міжнаціональної ворожнечі та підтасовки історичних фактів.
Юрій Бойко: Тільки відставка уряду у повному складі дозволить стабілізувати соціально-економічну ситуацію
6 вересня 2021
Тільки відставка непрофесійного уряду Шмигаля у повному складі дозволить стабілізувати соціально-економічну ситуацію в країні.
Завдяки Олександру Пономарьову у школах Бердянська і району з'явилися тематичні фотозони
6 вересня 2021
До нового навчального року у 67 школах Бердянська та укрупненого Бердянського району з'явилися яскраві, барвисті фотозони, де можна сфотографувати цікаві моменти шкільного життя.
У Краматорську та Слов'янську опозиціонери привітали жителів з Днем визволення від фашистських загарбників
6 вересня 2021
На Донеччині в Краматорську та Слов'янську депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ разом з жителями відзначили 78-му річницю визволення міст від фашистських загарбників. Опозиціонери прийшли до пам'ятних монументів, щоб покласти квіти і вшанувати пам'ять героїв-визволителів.
ОП-ЗЖ: Прожитковий мінімум має бути підвищений до рівня фактичного
6 вересня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5869 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення і затвердження окремих державних соціальних гарантій» щодо удосконалення процедури встановлення та затвердження прожиткового мінімуму з метою досягнення його фактичного рівня та підвищення державних соціальних стандартів в Україні.
ОП-ЗЖ не голосуватиме за законопроекти, спрямовані на узурпацію влади в Україні
6 вересня 2021
Стратегічна Рада ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вирішила не підтримувати низку законопроектів, внесених на розгляд Верховної Ради.
Андрій Спаський виступив з ініціативою допомоги харківським театрам
6 вересня 2021
Депутат Харківської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, член Політради партії Андрій Спаський виступив з ініціативою підтримки харківських театрів, які зазнають труднощів через карантин і локдауни. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.
Андрій Лесик: «Слуги» імітують боротьбу c олігархами
6 вересня 2021
Андрій Лесик: «Слуги» імітують боротьбу c олігархами
ОП-ЗЖ виступила з законодавчою ініціативою проти збільшення тарифів
6 вересня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проект Постанови Верховної Ради №5868 «Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення та удосконалення порядку призначення житлових субсидій у зв'язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги».
×
Приєднатися