Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Михайло Макаренко: Замість забезпечення якісної медицини та гідної зарплати медикам, влада намагається приховати проблеми галузі
22 грудня 2021
Не можна звільняти лікарів, які публічно говорять про проблеми підготовки медичних закладів до чергової хвилі коронавірусу. Про це журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Михайло Макаренко.
Юрій Павленко: Збільшення виплат при народженні дитини допоможе зупинити демографічну катастрофу в країні
22 грудня 2021
У 2021 році демографічна ситуація в Україні продовжила погіршуватися. Це наслідок непродуманої економічної та соціальної політики влади. Про це журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
Анатолій Бурміч: Ті, хто залишив Україну без вугілля, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності
22 грудня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч у ранковому ефірі телеканалу НАШ прокоментував заяви влади про ситуацію, яка склалася в енергетичному секторі України.
Юрій Бойко: Влада зобов'язана виплатити шахтарям заборгованість із зарплати
22 грудня 2021
Влада має повністю ліквідувати заборгованість із заробітної плати перед працівниками вугледобувних підприємств. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час відвідання шахти «Горська» (Луганська область) разом із народними депутатами Юлієм Іоффе та Сергієм Дунаєвим.
У Краматорську ОП-ЗЖ ініціювала програму обладнання багатоквартирних будинків пандусами та поручнями
22 грудня 2021
У Краматорську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на сесії міськради ініціювали розробку програми обладнання міських багатоквартирних будинків пандусами та поручнями для маломобільних груп населення.
За сприяння опозиціонерів у Токмаку з'явилася алея берізок
22 грудня 2021
Активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Токмаку (Запорізька область) на чолі з головою міської організації партії Андрієм Корнієнком та керівником молодіжного крила Євгеном Єрмоленком влаштували суботник, на якому висадили алею молодих берізок.
Михайло Наконечний: Влада повинна розпочати виконання Мінських угод, а не нагнітати паніку розмовами про війну
22 грудня 2021
Постійними розмовами про війну влада тільки нагнітає паніку у суспільстві. Замість цього вона повинна почати виконувати Мінські угоди, щоб прискорити відновлення миру на Донбасі. Таку думку в ефірі телеканалу Live висловив депутат Київської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Наконечний.
Тетяна Плачкова: На Одещині набирає обертів благодійна акція «Назустріч мріям!»
22 грудня 2021
В Одесі та області триває передноворічний етап благодійної акції «Назустріч мріям!», в рамках якої святкові набори отримують багатодітні сім'ї, пенсіонери, вихованці дитячих садків, дитячих будинків та будинків-інтернатів. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла ініціатор акції, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Олександр Пономарьов привітав дітей-переможців Всеукраїнського конкурсу «Мій парламент за права дитини»
22 грудня 2021
За підсумками Всеукраїнського онлайн-конкурсу дитячих есе, ініційованого Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики спільно з Освітнім центром Верховної Ради, у число найкращих увійшли роботи юних бердянців. З вагомою перемогою їх привітав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов.
×
Приєднатися