Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Льовочкін: Пропозиції ОП-ЗЖ до бюджету-2022 дозволяють виділити додаткові кошти на соціальні статті
7 жовтня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягатиме на ухваленні держбюджету-2022 у пакеті з нашими пропозиціями, спрямованими на зростання економіки. Це дозволить підвищити зростання реального ВВП на 3% і значно збільшити бюджетні витрати на соціальні потреби. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи майбутній розгляд у парламенті проекту держбюджету на наступний рік.
Олег Волошин: В Європарламенті обговорюватимуть скандал з офшорами Зеленського, внаслідок якого Україні завдано суттєвого репутаційного удару
7 жовтня 2021
Розслідування Pandora Papers, в якому йдеться про офшори Президента України Володимира Зеленського, викликало широкий міжнародний резонанс, і Україні завдали суттєвого репутаційного удару.
Олександр Колтунович: Влада не реагує на виклики, які стоять перед Україною
6 жовтня 2021
Монобільшість займається спікеріадою і жодним чином не реагує на ті виклики, які стоять перед Україною. Про це журналістам у кулуарах парламенту заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Колтунович.
Микола Скорик: Влада нічого не робить, щоб захистити людей від зростання тарифів
6 жовтня 2021
Влада, замість того, щоб займатися питаннями миру і тарифів, затіяла зміни у керівництві парламенту. Про це журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у кулуарах парламенту.
Андрій Спаський: Підвищуючи ціну на газ - центральна влада перекладає відповідальність на місцеві бюджети
6 жовтня 2021
Якщо бюджети великих міст мають можливість компенсувати тепломережам різницю в тарифах, маленькі міста можуть провалити цей опалювальний сезон. Про це в ефірі телеканалу Live повідомив депутат Харківської міськради від ОП-ЗЖ Андрій Спаський. Він зазначив, що українці в своїх платіжках незабаром побачать збільшення і говорити про це потрібно уже зараз.
Ренат Кузьмін: Санкції проти Віктора Медведчука ‒ спроба «віджати» і привласнити його майно
6 жовтня 2021
Після введення Радою національної безпеки і оборони України санкцій проти голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука влада намагається привласнити його майно. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін у своєму Telegram.
У багатоквартирному будинку Запоріжжя завдяки депутатам від ОП-ЗЖ замінять теплообмінник
6 жовтня 2021
У Запоріжжі депутати міської та обласної рад від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, Артур Кижнер, Олександр Курников, Олександр Кияниця і Анна Клішина за рахунок коштів депутатських фондів допомогли із заміною теплообмінника в ОСББ «Висотка-34» по вул. Олександра Говорухи, 34, в Комунарському районі.
Жінки-лідери Донеччини взяли участь у Kyiv Global Summit
6 жовтня 2021
5 жовтня у Києві відбулося щорічне засідання Kyiv Global Summit «Woman. Trust. Peace» - першої ефективної платформи пошуку нових ідей і рішень для розширення впливу жінок, побудови інклюзивного суспільства, досягнення миру і відновлення довіри в постпандемічному майбутньому. Участь у саміті взяли понад 900 українських і зарубіжних гостей, в тому числі і жінки-депутати, секретарі рад і голови громад з Донецької області.
Анатолій Бурміч: Влада «по беспределу» знищує парламентаризм, і ОПЗЖ не хоче їй в цьому допомагати
6 жовтня 2021
Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ не братиме участь у протизаконній антипарламентській процедурі відставки голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
Юрій Бойко: Влада зпровокувала парламентську кризу
6 жовтня 2021
«Слуги народу» своїми антиконституційними діями погрузили країну в політичну кризу. Про це журналістам заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах парламенту в середу, 6 жовтня.
×
Приєднатися