Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Люди змушені виходити на вулиці, щоб висловити свою незгоду з провальною політикою влади
7 жовтня 2021
Про це сьогодні заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Микола Скорик: Бездіяльність влади змушує українські підприємства зупиняти свою роботу
7 жовтня 2021
Сьогодні в рамках всеукраїнської акції протесту Профспілок України під стіни Кабінету міністрів вийшов колектив Одеського припортового заводу. 19 вересня ОПЗ був змушений зупинитися внаслідок ситуації, що склалася з поставками газу і його вартістю, що злетіла. З вимогою відновити роботу підприємства заводчани прийшли до Верховної Ради, куди не були допущені правоохоронцями.
Олег Волошин: Після офшорного скандалу до українців приходить розуміння, що Зеленський ‒ це помилка
7 жовтня 2021
Після оприлюднення розслідування Pandora Papers, яке розкрило наявність офшорів у Президента України Володимира Зеленського, український лідер автоматично стає нерукопожатним в Європі та на Заході загалом.
Депутат Запорізької райради Олена Семененко: Майбутнє нашої країни – в жіночих руках
7 жовтня 2021
Досвід багатьох країн показує нам, що тенденція на збільшення кількості жіночого впливу в усіх сферах призводить до позитивної динаміки того чи іншого сектору. Так вважає учасниця KYIV GLOBAL SUMMIT, депутат Запорізької районної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олена Семененко.
Сергій Кальцев: Прийде час, і за беззаконня в облраді владі доведеться відповісти
7 жовтня 2021
Керівництво Запорізької обласної ради було обране незаконним закритим шляхом. Про це заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Запорізькому облcовете Сергій Кальцев на засіданні облради.
У Слов'янську опозиціонери вимагали від керівництва ВЦА не підвищувати вартість проїзду у транспорті
7 жовтня 2021
Як повідомила депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Слов'янській міській раді Анастасія Петренко, сьогодні глава Слов'янської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях підписав розпорядження про підвищення тарифів на проїзд в автобусах, що працюють на міських маршрутах. Уже з суботи вартість проїзду істотно подорожчає, з 6 до 10 гривень. Такий різкий стрибок цін за проїзд вкрай негативно позначитися на бюджеті більшості сімей, особливо сильно це вдарить по малозахищеним категоріям населення.
Жінки Житомирщини взяли участь у Kyiv Global Summit-2021
7 жовтня 2021
Делегація жінок Житомирщини на чолі з лідером обласної організації Національної платформи «Жінки за Мир», головою фракції ОП-ЗЖ в Житомирській міській раді Наталією Леонченко взяла участь у щорічному засіданні Kyiv Global Summit-2021 «Women. Trust. Peace».
Юлія Корнієнко: Жінки-лідери об'єднуються для вирішення життєво важливих питань
7 жовтня 2021
«Жінки всієї країни - це впливова і конструктивна громадська сила, яка готова взяти на себе відповідальність перед майбутніми поколіннями» - про це заявила депутат Запорізької обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юлія Корнієнко виступаючи на KYIV GLOBAL SUMMIT.
Вадим Рабінович: Влада знаходиться в руках однієї групи, яка веде нас до катастрофи! Треба рятувати країну!
7 жовтня 2021
Вадим Рабінович: Влада знаходиться в руках однієї групи, яка веде нас до катастрофи! Треба рятувати країну!
×
Приєднатися