Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Загородній про справу Віктора Медведчука: Знову починається нечесна і непорядна гра з боку Зеленського
2 вересня 2021
Під час засідання Печерського районного суду міста Києва прокурори попросили долучити до клопотання про продовження запобіжного заходу копію постанови, яка безпосередньо стосується клопотання, на підставі якого прокурори вибудовуватимуть свою позицію щодо продовження голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Ілля Кива про справу Віктора Медведчука: Влада просто злякалася сильного противника
2 вересня 2021
Влада йде на будь-які порушення закону щодо опозиції і голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, щоб витиснути сильного противника з політичного життя України.
Віктор Медведчук: На слідство і на суд по сфабрикованій щодо мене справі впливає особисто Президент Зеленський
2 вересня 2021
Попри заяви генпрокурора про завершення слідства, стороною обвинувачення так і не було надано доказів провини народного депутата, голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука за тими статтями, які йому інкримінують. Ба більше, на процес слідства і на суд впливає особисто Президент України Володимир Зеленський.
Микола Скорик привітав одеситів з Днем міста
2 вересня 2021
Одеса дарувала хліб, тепло і притулок всім. Завжди. Незважаючи на віру, національність, розріз очей чи розмір носа. Всім знаходилося місце за її столом. І ніколи не було зайвих. Вірю в наше світле одеське майбутнє, яке обов'язково настане.
Тетяна Плачкова привітала Одесу з 227-м Днем народження
2 вересня 2021
2 вересня Одеса відзначає 227-річчя заснування. З Днем міста одеситів на своїй сторінці у Facebook привітала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Юрій Загородній: Є політичне замовлення ізолювати Медведчука, який не згоден з курсом влади, що знищує Україну
2 вересня 2021
Щодо клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку, яке сьогодні розгляне Печерський районний суд міста Києва, позиція ОПЗЖ залишається незмінною: справи, за якою влада хоче звинуватити Медведчука, фактично немає.
Ілля Кива про продовження Віктору Медведчуку запобіжного заходу: Рішення ухвалено давно заочно, назвати це судом неможливо, це судилище
2 вересня 2021
Сьогодні Печерський районний суд міста Києва розглядає клопотання сторони звинувачення щодо продовження домашнього арешту голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку на період, поки він знайомиться з матеріалами своєї справи.
Брифінг Віктора Медведчука перед початком засідання Печерського районного суду міста Києва щодо продовження запобіжного заходу
2 вересня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат України Віктор Медведчук дав брифінг, відповівши на запитання ЗМІ перед засіданням Печерського районного суду міста Києва щодо продовження запобіжного заходу.
Юрій Загородній: Справа проти Медведчука – це боротьба Зеленського проти найпрофесійнішого і найпатріотичнішого політика України
1 вересня 2021
Аргументи прокуратури стосовно того, що голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук може знищити якісь докази і тому необхідно й надалі тримати його під домашнім арештом, свідчать про повну професійну невідповідність співробітників Офісу генерального прокурора.
×
Приєднатися