Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Тетяна Плачкова вимагає передбачити в держбюджеті-2021 фінансування на порятунок Куяльницького лиману
29 вересня 2020
Унікальне місце України - Куяльницький лиман на Одещині - сьогодні на межі зникнення. Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ЗА - ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Зупинимо злочинний розпродаж землі
29 вересня 2020
Зе-влада у союзі з Порошенком і «Голосом» зрадили український народ. Всупереч волі громадян, ці безпринципні політикани дозволили розпродаж української землі. Мародерів зі старої і нової влади не зупинили ні епідемія, ні скрутне становище українських сімей, ні катастрофа вітчизняної економіки.
Влада не знає, як зберегти медицину, тому звільняє лікарів і закриває лікарні
29 вересня 2020
Всі ми чули заяви президента Зеленського про те, що медичну реформу «Порошенка–Супрун», яку люди інакше, як геноцидом, не називають, треба переглянути, а всі її помилки — виправити. Але тепер влада від цього відмовилася.
Микола Скорик: Ризики фальсифікації результатів виборів дуже великі
29 вересня 2020
Про це заявив народний депутат і кандидат в мери Одеси від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, відповідаючи на питання журналістів у Верховній Раді 29 вересня.
Трагедія Бабиного Яру не повинна повторитися
29 вересня 2020
29 і 30 вересня – річниця Трагедії Бабиного Яру. Це дні поминання і скорботи за десяткам тисяч невинних людей, які стали жертвами нелюдських нацистських ідей про расову перевагу. Пам'ять про цю Трагедію пробуджує в наших серцях рішучість боротися проти ксенофобії та нетерпимості, насильства і дискримінації.
Некомпетентна Зе-влада штовхає країну в економічну прірву, а людей — у злидні
29 вересня 2020
Зе-влада не тільки не здатна розвивати економіку — своєю бездарною політикою вона її знищує. Один уряд змінює інший, а крім гучних корупційних скандалів та гарних презентацій у них немає ані програми діяльності, ані стратегії розвитку країни, а на високі посади замість досвідчених професіоналів призначають іноземних політичних найманців та друзів.
ОП-ЗЖ – команда професіоналів, яка зможе врятувати країну
29 вересня 2020
Йдучи на вибори, «нові обличчя» обіцяли країні мир, достойні зарплати і пенсії, високий рівень життя. Проте за рік при владі не змогли виконати нічого з обіцяного. Люди у відчаї. Продовжує знижуватися рівень життя, зростають тарифи та ціни на продукти, поглиблюється економічна криза, йде нова хвиля епідемії коронавірусу. І все ж вихід є: на виборах до місцевих органів влади віддати свій голос за тих, хто може змінити ситуацію в країні.
Наталія Королевська: Єдиний шлях досягнення миру – виконання Мінських угод і прийняття всіх необхідних для цього законопроектів
29 вересня 2020
Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вимагатиме від влади припинити імітацію бурхливої ​​діяльності і повернутися до єдиного визнаного міжнародним співтовариством шляху досягнення миру - виконання Мінських угод.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ буде жорстко протистояти спробам фальсифікацій місцевих виборів
29 вересня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 29 вересня.
×
Приєднатися