Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Мутель закликав голів ОТГ Київщини підключати населені пункти до єдиної системи відеоспостереження
10 червня 2021
На автотрасах Київської області буде встановлено 30 нових вузлів відеоспостереження. Про це депутат Київської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Мутель, який представляє Бучанський район, повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Після звернення до Олександра Пономарьова в Осипенківський будинок культури проводять воду
10 червня 2021
Завдяки фінансовій допомозі з особистих коштів народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександра Пономарьова почалося вирішення багаторічної проблеми Осипенківського будинку культури у Бердянському районі Запорізької області – проведення в будівлю водопостачання.
Олександр Попов: Закупівля газу влітку за низькими цінами дозволить знизити тарифи в Києві
10 червня 2021
За даними Держстату, з травня 2020 р. по травень 2021 р. тарифи на комунальні послуги в Україні зросли на 35%. Найбільше в річному вимірі зросли ціни на природний газ – на 161%. Це веде до зростання заборгованості населення, і якщо не почати виправляти ситуацію, то постане питання стабільності роботи системи ЖКГ. Про це депутат Київської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов заявив на пленарному засіданні у четвер, 10 червня.
Наталія Королевська: Через провальну політику влади в Україні знижується рівень усиновлення
10 червня 2021
Влада повністю провалила політику в сфері профілактики та подолання сирітства. За 2020 рік в Україні всиновили всього 2047 із майже 70 тисяч дітей-сиріт. При цьому влада взяла курс на ліквідацію існуючих установ, в яких виховуються та лікуються діти, позбавлені батьківського піклування. Про це, в Одесі, після відвідин Будинку дитини та дитячого будинку сімейного типу, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Аграрії Житомирщини – проти розпродажу української землі
10 червня 2021
Керівники селянсько-фермерських господарств Андрушівського району на Житомирщині і більшість власників земельних паїв виступають проти розпродажу української землі. На цьому наголосив директор селянсько-фермерського господарства «Шевченківське» Петро Рудюк, коментуючи відкриття ринку землі з 1 липня.
Опозиціонери Іллінівської ОТГ привітали з ювілеєм довгожителя
10 червня 2021
Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Іллінівській об'єднаній громаді привітали довгожителя Івана Широкорада з ювілеєм.
Андрій Спаський: Монетизація пільг за проїзд вдарить і по людях, і по транспортниках, і по місцевих бюджетах
10 червня 2021
Монетизація пільг за проїзд в транспорті – це черговий обман людей, які користувалися пільгами, і серйозна проблема для місцевих бюджетів. Про це заявив член Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, депутат Харківської міськради Андрій Спаський.
Наталія Королевська: Бюджетна декларація Кабміну до 2024 року - стратегія поглиблення і консервації бідності
10 червня 2021
Кабінет міністрів України підготував бюджетну декларацію країни на 2022-2024 роки. Аналіз документу підтверджує - уряд узяв курс на подальшу деформацію системи соціального захисту з остаточним її демонтажем. Про це в Одесі заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Ілля Кива: Владі не потрібен мир на Донбасі
10 червня 2021
Позиція чинної влади і міжнародних партнерів щодо ситуації на Донбасі виключає прагнення до припинення конфлікту, але допускає використання регіону для особистої реклами. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Володимир Кравець: Механізм підписання петицій через смартфон має стати доступним для киян
10 червня 2021
Депутати Київрад підтримали внесення змін до Порядку подання та розгляду електронних петицій, зменшивши кількість необхідних підписів з 10 до 6 тисяч. Також будуть вжиті заходи щодо забезпечення можливості використання додатків «Дія» та «Київ цифровий» для підписання петицій.
×
Приєднатися