Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Ми зробимо все, щоб 9 Травня був по-справжньому святковим днем, а ветерани відчули нашу увагу і турботу
7 травня 2020
Про це сьогодні, в ході гуманітарної місії в Донецьку область, присвяченої Дню Перемоги, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Закарпаття: доброчинна акція триває
7 травня 2020
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук із дружиною Оксаною Марченко привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги.
Опозиціонери Енергодара облаштували територію на кургані Слави
7 травня 2020
Напередодні 9 Травня силами активістів Енергодарської міської партійної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ була відновлена розбита плитка біля пам'ятника і проведено прибирання прилеглої території на кургані Слави, де перепоховані радянські воїни.
Влада відмовилася від Дня Перемоги і не поважає ветеранів
7 травня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
Херсонські опозиціонери впорядковують пам'ятники і меморіали героїв війни
7 травня 2020
Напередодні 75-ї річниці Великої Перемоги активісти Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ провели суботник, на якому прибрали меморіальний комплекс на старому міському цвинтарі Херсона, де поховані загиблі підчас Великої Вітчизняної війни воїни.
Велика Перемога у нас одна!
7 травня 2020
9 Травня було, є і буде одним із головних свят нашої країни. Радість і горе злилися в ньому воєдино – у кожної сім’ї війна забрала когось із рідних чи близьких.
Ілля Кива: ОП-ЗЖ організує святкування 75-річчя Великої Перемоги в Україні своїми силами
6 травня 2020
Влада готова відзначати свята послідовників фашистів, але не хоче і не готова святкувати 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
«День Перемоги» – наша пісня!
6 травня 2020
На спогад про великий подвиг братніх народів, які здобули перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, партія «Опозиційна платформа – За життя» закликає тих українців, які бережуть пам'ять і шанують героїв – наших батьків, дідів і прадідів, – взяти участь у всеукраїнському флешмобі «"День Перемоги" – наша пісня!».
Віктор Медведчук: Вимагаємо зупинити злочинний і небезпечний переділ українського ринку електроенергії
6 травня 2020
Поки українська громадськість зайнята темами коронавірусу та відновлення роботи ринків, на вітчизняному ринку електроенергії відбувається системний переділ на користь однієї з найбільших у країні бізнес-груп.
Вадим Рабінович: Миру в країні не буде, якщо влада буде озиратися на радикалів!
6 травня 2020
Вадим Рабінович: Миру в країні не буде, якщо влада буде озиратися на радикалів!
×
Приєднатися