Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Факти порушення прав опозиції (оновлюється)
2 вересня 2020
Факти порушення прав парламентської опозиції та нападів на депутатів, активістів та офіси/приймальні Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
Вадим Рабінович: І у Львові, і в Донецьку хочуть жити в тій Україні, де всі люди рівні!
2 вересня 2020
Вадим Рабінович: І у Львові, і в Донецьку хочуть жити в тій Україні, де всі люди рівні!
Тетяна Плачкова: Створення вільної економічної зони може дати Одесі новий економічний поштовх
2 вересня 2020
Величезний потенціал Одеси розкриває для неї великі можливості. А новий економічний поштовх місту може дати створення вільної економічної зони порто-франко. Про це в ефірі каналу NewsOne заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Олександр Качний: Нинішня влада хоче позбавити громадян права обирати собi владу
2 вересня 2020
Так прокоментував прийняття у першому читанні Проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій (реєстр. №3913) народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.
Наталія Королевська: Ми зареєстрували проект постанови про проведення місцевих виборів на всій території Донецької та Луганської областей, і будемо домагатися його прийняття
2 вересня 2020
Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вимагає від парламенту повернути право голосувати на місцевих виборах 500 тисячам жителів прифронтових населених пунктів Донбасу, і зареєструвала в парламенті відповідний проект постанови. Про це повідомила народний депутат Наталія Королевська.
Сумські опозиціонери відзначили день визволення міста від фашистських загарбників
2 вересня 2020
2 вересня сумська команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зібралася біля монументу «Вічна Слава» в Сумах, аби вшанувати пам’ять полеглих визволителів. Саме цього дня 77 років потому обласний центр був звільнений від загарбників.
Микола Скорик: Ми зробимо Одесу комфортним містом, яке динамічно розвивається
2 вересня 2020
Народний депутат, голова Одеської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик привітав одеситів з Днем міста, зазначивши, що за 226 років своєї історії Одеса зуміла стати одним з найяскравіших і найколоритніших міст світу.
Юрій Бойко: Влада готує введення військово-цивільних адміністрацій по всій Україні
2 вересня 2020
Про це заявив Співголова фракції ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам прийняття у першому читанні монобільшістю і їх сателітами закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій».
Володимир Мороз: Влада повинна повернути жителям Донбасу право голосувати на місцевих виборах
2 вересня 2020
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у середу, 2 вересня.
Ілля Кива: Доки корупцію очолює влада - навіть 30 антикорупційних органів не змінять ситуацію
2 вересня 2020
Створення Бюро економічної безпеки жодним чином не вплине на ситуацію з корупцією, поки корупційні схеми створюються і очолюються керівництвом держави. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
×
Приєднатися