Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Віктор Медведчук: Справа проти мене є політично вмотивованою і ґрунтується на голослівних судженнях обвинувачення і слідства
2 вересня 2021
Докази слідства у справі проти народного депутата України, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» є недопустимими, зібраними з порушенням норм кримінального процесуального законодавства.
Юрій Павленко: У сьогоднішнього засідання одна мета – позбавити Медведчука можливості вести повноцінну політичну діяльність
2 вересня 2021
Справа голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука є елементом політичного переслідування, як особисто лідера опозиції, так і ключової опозиційної сили загалом.
На Донеччині депутати всіх рівнів від ОП-ЗЖ вимагають негайно припинити політичне переслідування Віктора Медведчука
2 вересня 2021
У Донецькій області політична рада регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», а також депутати районних, міських, селищних і сільських рад від ОП-ЗЖ разом з лідерами місцевого самоврядування Донеччини одноголосно засудили безпрецедентний тиск влади, політично мотивоване кримінальне переслідування і спроби дискредитації голови Політради партії Віктора Медведчука.
Віктор Чорний: У суду є можливість довести свою незалежність від Банкової, відмовивши в продовженні домашнього арешту Медведчуку
2 вересня 2021
Сьогодні в української системи правосуддя є шанс продемонструвати свою незалежність від виконавчої влади, відмовившись виконувати команди, що надходять безпосередньо з офісу Президента.
Виступ Віктора Медведчука під час засідання Печерського районного суду міста Києва щодо продовження запобіжного заходу
2 вересня 2021
Виступ голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народного депутата України Віктора Медведчука на засіданні Печерського районного суду міста Києва, який розглядає питання продовження запобіжного заходу опозиційному політику.
Тетяна Плачкова: Наша команда в Одесі зробила городянам оригінальний подарунок
2 вересня 2021
У День міста, який Одеса відзначає 2 вересня, місцева команда ОП-ЗЖ зробила одеситам оригінальний подарунок. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Андрій Спаський допоміг багатодітним сім'ям зібрати дітей до школи
2 вересня 2021
У День знань депутат Харківської міськради, член Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Андрій Спаський привітав дітей з багатодітних сімей.
Віктор Медведчук: Усі незаконні судові рішення ми оскаржимо, аж до звернення до ЄСПЛ
2 вересня 2021
Кримінальна справа стосовно опозиційного політика, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука є незаконним політичним переслідуванням. При цьому слідство допускає безліч процесуальних порушень, а суд перебуває в повній залежності від чинної влади.
Артем Марчевський: Сьогоднішнє судове засідання зайвий раз доводить, що справа Медведчука політично мотивована
2 вересня 2021
Те, що зараз відбувається навколо справи голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, зайвий раз доводить: це справа політично мотивована, до того ж, у ній маса юридичних нестиковок.
×
Приєднатися