Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

На Донеччині у Костянтинівці ОП-ЗЖ ініціювала створення муніципальної варти
3 вересня 2021
У Костянтинівці на Донеччині під час сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ініціювали створення комунального підприємства, яке буде здійснювати охорону громадського порядку на території громади.
Віктор Медведчук: Рішення про продовження домашнього арешту буде оскаржено, ми боротимемося в усіх інстанціях, як у вітчизняних, так і в міжнародних
3 вересня 2021
Народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що оскаржуватиме рішення Печерського районного суду міста Києва про чергове продовження йому запобіжного заходу.
Віктор Медведчук: Сьогоднішнє рішення суду – це логічне продовження масових зловживань і злочинних дій з боку влади
2 вересня 2021
Рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження ще на 2 місяці запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку було цілком очікуване, тому що в нашій країні судова система залежна від влади, яка, використовуючи адмінресурс, впливає на суддів і в такий спосіб бореться з опозицією.
Опозиціонери Кролевця вимагають від міської влади повернутися обличчям до школярів
2 вересня 2021
У Кролевецькій громаді на Сумщині 1 вересня діти не змогли потрапити на святкову лінійку – комусь не вистачило місця у шкільному автобусі, а десь автобус просто зламався.
Віктор Медведчук: Прокуратура заявила про завершення розслідування, проігнорувавши необхідність проведення важливих слідчих дій, заявлених захистом
2 вересня 2021
Повідомлення про завершення досудового розслідування у справі голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата України Віктора Медведчука було повною несподіванкою і для самого політика, і для його адвокатів, оскільки раніше слідство з ініціативи прокуратури продовжило термін розслідування до 11 листопада поточного року.
Продовження арешту Віктору Медведчуку - наруга над правосуддям
2 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку – це наруга над правосуддям. Ми вимагаємо припинити беззаконня і наступ на демократію. Владі не вдасться зломити нас і наших лідерів. Ми продовжимо боротися за права однопартійців, всіх українських громадян у парламенті, українських і міжнародних судах. Віктор Медведчук буде повністю виправданий, а Зе-владі доведеться відповісти за своє свавілля.
Віктор Медведчук: Після завершення досудового розслідування статус підозрюваного не може бути обмежений запобіжним заходом
2 вересня 2021
Обмежувати статус підозрюваного необхідно на стадії досудового розслідування, а після його завершення статус підозрюваного не може бути обмежений запобіжним заходом.
Юрій Бойко: Усе, що відбувається довкола Віктора Медведчука - це правове свавілля
2 вересня 2021
Про це у коментарі журналістам заявив Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко.
Віктор Медведчук: Прокуратура ігнорує моє право на захист, гарантоване Конституцією України
2 вересня 2021
Справа стосовно голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука, як і його колеги, народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака, політично мотивована, і кримінальне переслідування, яке здійснюється, є незаконним.
×
Приєднатися