Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Павленко: ОП-ЗЖ вимагає підвищити рівень соціального захисту медиків
3 вересня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи законопроект №4001 «Про внесення зміни до статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення"», поданий опозиціонерами. Проектом закону передбачено у подвійному розмірі зараховувати стаж роботи медичним та іншим працівникам системи охорони здоров’я, які безпосередньо перебувають на передовій боротьби із COVID-19.
У Дніпрі партійці організували «Вечір танців на бульварі»
3 вересня 2020
У Дніпрі партійці організували «Вечір танців на бульварі»
Вадим Рабінович: Прогресу - немає, і що ще «народить» ця влада - ніхто не знає!
3 вересня 2020
Вадим Рабінович: Прогресу - немає, і що ще «народить» ця влада - ніхто не знає!
Вранці 3 вересня фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з трибуни Верховної Ради поставила до президента Зеленського вимогу повернути право вибору жителям Донбасу
3 вересня 2020
Півмільйона жителів 18 ОТГ у Донецькій і Луганській областях позбавлені права голосу. Рішення скасувати там місцеві вибори було прийнято ЦВК за поданням голів цивільно-військових адміністрацій. Ніяких законних підстав для такого рішення не було. Це мирні території, де працюють підприємства, школи і дитячі садки. Більш того, влада не бачила перешкод і проблем з безпекою для голосування в цих ОТГ на президентських і парламентських виборах у 2019 році.
Медведчук, Рабінович і Бойко зірвали плани грантоїдів - профільний комітет не затвердив їх звіт
3 вересня 2020
Медведчуку, Рабиновичу і Бойку вдалося зірвати плани грантоїдів - профільний комітет не затвердив звіт НДІ і ВГО «ОПОРА»
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ вимагає відставки уряду
3 вересня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи можливі відставки в уряді Шмигаля.
У День міста команда ОП-ЗЖ Миколи Скорика привітала одеситів кінопоказами та концертами
3 вересня 2020
В Одесі ввечері 2 вересня на декількох локаціях одночасно відбулося святкування Дня міста, організоване міською командою опозиціонерів Миколи Скорика.
Суд зобов'язав Генпрокуратуру почати кримінальне розслідування проти Турчинова і Порошенка за зверненням Медведчука і Кузьміна за саботаж виконання Мінських угод
2 вересня 2020
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук і народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін направили голові Верховної Ради Дмитру Разумкову і генеральному прокурору Ірині Венедіктовій звернення про злочинне шахрайство представників української влади.
Понад 15 тисяч підписів на підтримку виборів на Донбасі зібрано у Запорізькій області
2 вересня 2020
Активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ всього лише за кілька днів зібрали у Запорізької області понад 15 тисяч підписів за проведення місцевих виборів на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей.
×
Приєднатися