Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

«Опозиційна платформа – За життя» на засіданні Стратегічної ради ухвалила рішення про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
4 вересня 2020
Відповідно до статті 217 Виборчого кодексу України 4 вересня 2020 року Стратегічною радою Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» ухвалено рішення (протокол № 70) про участь регіональних та місцевих організацій Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»...
Єгор Устинов: Херсонські опозиціонери не допустять закриття міського протитуберкульозного диспансера
4 вересня 2020
Зняти з порядку денного питання про ліквідацію комунального підприємства «Херсонський протитуберкульозний диспансер» – з такою ініціативою виступив на сесії міськради 28 липня депутат Херсонської мыськради, голова Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов.
Юрій Бойко: Всі так звані реформи від влади розоряють країну
4 вересня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у Верховній Раді в п'ятницю, 4 вересня.
Вадим Рабінович: «Зелені кнопочки» на чолі з президентом роблять все всупереч інтересам країни!
4 вересня 2020
Вадим Рабінович: «Зелені кнопочки» на чолі з президентом роблять все всупереч інтересам країни!
Тетяна Плачкова: До фінансування медичної галузі влада підходить з небезпечною халатністю
4 вересня 2020
В Україні – черговий антирекорд за добовою кількістю захворілих на Covid-19 – 2723 людини, а видатки за загальним фондом держбюджету на медицину недофінансовані на третину. Про це на своїй сторінці у Facebook заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Вадим Рабінович: Зайшовши в економічний глухий кут, Зеленський готує арешти опозиції!
4 вересня 2020
Вадим Рабінович: Зайшовши в економічний глухий кут, Зеленський готує арешти опозиції!
Юрій Павленко: ОП-ЗЖ зупинить спроби уряду вивести «в тінь» процеси усиновлення українських дітей іноземцями
4 вересня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи схвалені монобільшістю законодавчі ініціативи щодо приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення.
Микола Скорик: Використання рідної мови – конституційне право кожного громадянина України
4 вересня 2020
Так прокоментував рішення Одеського окружного адміністративного суду про визнання нечинним рішення Одеської міськради від 13 квітня 2012 року №2419-YI про надання російській мові у місті статусу регіональної народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Сергій Льовочкін: Уряд повинен негайно погасити борги із зарплат перед медпрацівниками та шахтарями
4 вересня 2020
Незважаючи на заявлене урядом перевиконання держбюджету в червні, вже наступного місяця сталося різке зростання заборгованості із зарплат, у тому числі й перед бюджетниками. За словами народного депутата Сергія Льовочкіна, борги збільшилися навіть перед медпрацівниками, яких Кабмін зобов'язаний фінансувати в першу чергу.
Павло Придворов: Треба негайно вирішити проблему з приміщенням для дитячого садка у Святогорську
4 вересня 2020
Голова Слов'янської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Павло Придворов закликав владу Святогорська забезпечити вихованців дитячого садка «Ластівка» (м. Святогорськ) приміщенням до того, як закрити будівлю садочка на реконструкцію, і не створювати в місті соціальної напруги.
×
Приєднатися