Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Такі важливі стратегічні підприємства, як «Артемсіль», повинні залишатися у власності держави
7 липня 2021
Стратегічне державне підприємство «Артемсіль», яке було виключено з переліку великої приватизації, демонструє позитивну динаміку розвитку, збільшення прибутку і обсягів видобутку солі. Це приклад того, як за ефективного управління державне підприємство може приносити прибуток у бюджет і зберігати робочі місця. Про це в ході робочої поїздки у Соледар Донецької області заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Загородній: Прокуратура порушила норми КПК при поданні клопотання про продовження запобіжного заходу Медведчуку
7 липня 2021
Офіс генерального прокурора порушив норми Кримінального процесуального кодексу України, не подавши вчасно клопотання про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктору Медведчуку.
Микола Скорик: Ідеологізована зовнішня політика і санкції проти сусідів суперечать національним інтересам України
7 липня 2021
Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Юрій Загородній: Судовий процес проти Медведчука ‒ це порушення Конституції та прав громадян
7 липня 2021
Судовий процес проти опозиційного політика, голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука є прямим порушенням Конституції України та конституційних прав громадян.
Наталія Королевська: Ми будемо домагатися скасування рішення про автоматичне списання заборгованостей з рахунків українців
7 липня 2021
Влада зобов'язана допомагати своєму народу, а не залишати його без засобів до існування. Так прокоментувала рішення Міністерства юстиції про автоматичне списання боргів з банківських карт громадян України народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» - найкраща, і ми встановимо дружні та партнерські відносини з Китаєм!
7 липня 2021
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» - найкраща, і ми встановимо дружні та партнерські відносини з Китаєм!
В Бердичіві опозиціонери виступили проти підвищення тарифів
7 липня 2021
7 липня на сесії Бердичівської міськради депутатська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступила з протестом проти підняття комунального тарифу на території, яку обслуговує ЖЕК №7.
Опозиціонери Житомирщини посприяли проведенню свята Івана Купали
7 липня 2021
Благодійний фонд «Онуфрієнко-діти» депутата обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталії Онуфрієнко організував проведення свята Івана Купала в селі Кустині Бердичівського району.
Завдяки Олександру Пономарьову пустир у Бердянську перетворився на міську зону відпочинку
7 липня 2021
У Бердянську, в мікрорайоні Колонія-Макорти на місці багаторічного пустиря завдяки народному депутату від ОП-ЗЖ Олександру Пономарьову з'явився сучасний сквер - Райпарк, який став окрасою мікрорайону.
Заступником голови Кременчуцької райради став депутат від ОП-ЗЖ
7 липня 2021
На позачерговому засіданні сесії Кременчуцької райради восьмого скликання, у якій взяли участь 32 депутата, 6 липня шляхом таємного голосування заступником голови райради обрано депутата від ОП-ЗЖ Івана Іпатенка.
×
Приєднатися