Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Качний: Владі просто нічого  сказати людям
27 листопада 2021
Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції вкотре продемонстрував свій непрофесіоналізм. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний, підбиваючи підсумки прес-марафону глави держави.
Олександр Рихлицький: Кіровоградська ОДА свідомо занижує статистику щодо хворих на коронавірус
26 листопада 2021
Чиновники Кіровоградської ОДА свідомо занижують статистику щодо хворих на коронавірус у регіоні та подають перебування області в «жовтій» карантинній зоні як власне досягнення. Тим часом у лікарні з кожним днем ​​надходить все більше інфікованих, а лікарі, як і раніше, не отримують належних їм ковідних доплат.
Юрій Павленко: Зеленський пригнічує свободу слова та позбавляє українців права на правдиву інформацію
26 листопада 2021
Замість того, щоб обговорювати на прес-конференції реальні проблеми, які хвилюють українців, та показати шляхи їх вирішення, президент України Володимир Зеленський багато часу сперечався з неугодними йому представниками ЗМІ. Про це заявив народний депутат від ОП-ЗЖ, голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи п'ятигодинне спілкування глави держави з журналістами.
Михайло Макаренко: Президент продемонстрував цинічне ставлення до медицини на піку пандемії
26 листопада 2021
Президент України Володимир Зеленський вважає своїм успіхом те, як країна проходить епідемію коронавірусу. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров'я, професор Заслужений лікар України Михайло Макаренко.
Наталія Королевська: Зеленський не відповів на жодне запитання щодо соціального захисту людей
26 листопада 2021
На прес-конференції президент України Володимир Зеленський проігнорував соціальну тематику. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Віктор Чорний: Діяльність Медведчука турбує Зеленського більше, ніж катастрофічна соціально-економічна ситуація у країні
26 листопада 2021
Народний депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний дав оцінку прес-конференції Президента України Володимира Зеленського, зауваживши абсолютну неготовність глави держави говорити про справді важливі для українців проблеми та звітувати перед країною про свої дії.
Розчарування у політиці Президента не виправити скандальним прес-марафоном
26 листопада 2021
26 листопада В.Зеленський провів прес-марафон, після якого стало зрозумілим, чому влада втрачає довіру людей. Громадяни хотіли почути від Президента чіткі відповіді на те, як буде подолано енергетичну кризу, переможено інфляцію, коли в Україну повернеться мир.
Нестор Шуфрич: Прес-конференція президента Зеленського – відчайдушна спроба переключити увагу людей від кризи в країні
26 листопада 2021
Сьогоднішня прес-конференція президента України Володимира Зеленського – це відчайдушна спроба відвернути увагу мешканців країни від головних проблем, які їх сьогодні хвилюють. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи прес-марафон Зеленського.
Микола Скорик про прес-конференцію Зеленського: 73% тих, хто голосував, чекали від президента зовсім іншого
26 листопада 2021
Опозиція, преса, бізнес, прості громадяни – ніхто не розуміє «глибини» реформ та щирості дій президента України Володимира Зеленського. Так прокоментував народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик прес-конференцію Володимира Зеленського.
На Луганщині активісти громадської організації «Молодь – За життя» роздали продуктові набори пенсіонерам
26 листопада 2021
Представники громадської організації «Молодь – За життя» в Луганській області взяли участь у флешмобі #МолодістьНебайдужа.
×
Приєднатися