Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: На Новий рік кожен дорослий може створити диво - подарувати дітям свято
27 грудня 2020
Новий рік є хорошою можливістю для кожного дорослого створити свято дітям. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, голова Полтавської міської організації ОП-ЗЖ Ілля Кива заявив під час відвідин багатодітної сім'ї полтавчан у неділю.
Юрій Бойко: Для миру в Україні потрібна політична воля влади та виконання Мінських угод
26 грудня 2020
Політична воля з боку влади - це головне, що потрібно, аби мирний переговорний процес вийшов iз глухого кута. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Віктор Чорний: Лицемірство влади: Вийти неможливо виконати
26 грудня 2020
Підписані Україною Мінські угоди наша влада виконувати не збирається, при цьому виходити з них теж не збирається. Про це пише в своєму блозі на сайті «Кореспондент» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний.
Тетяна Плачкова: Громадські приймальні ОП-ЗЖ ми перетворили в резиденції Діда Мороза
26 грудня 2020
В католицьке Різдво одеська команда ОП-ЗЖ розпочала передноворічну акцію - різдвяні і новорічні подарунки отримали діти-сироти та діти з багатодітних сімей в Одеській Бессарабії. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Черговий прожект Міністерства інфраструктури замість реальної роботи
26 грудня 2020
Напередодні Нового року уряд вирішив «порадувати» українців. Як заявив міністр інфраструктури Криклій, досягнуто домовленість з головою Світового банку в Україні Арупом Банерджі про кредитування нового «мегапроекту» з розвитку транспортної системи України в залізничному, авіаційному та автодорожньому секторах.
Ілля Кива: Нинішня влада не тільки слабка, але і злочинна
25 грудня 2020
Результатом слабкості і некомпетентності влади є не лише зміцнення корупції і свавілля в регіонах, а й державні рішення, що зраджують власний народ. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Виктор Медведчук: Президент Украины, который хочет вернуть Донбасс, должен…
25 грудня 2020
Председатель Политсовета партии «Оппозиционная платформа ‒ За жизнь» Виктор Медведчук дал интервью для YouTube-канала Шария.
Одеський опозиціонер Князь Хачатрян став рекордсменом за кількістю голосів виборців
25 грудня 2020
Книга рекордів України зафіксувала абсолютний рекорд довіри виборців до представника ОПОЗИЦIЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ під час місцевих виборів в Одеській області.
Богдан Гіганов: У бюджеті Одеси збільшено фінансування на ремонт житлових будинків
25 грудня 2020
У бюджеті Одеси додатково заклали 30 мільйонів гривень на ремонт житлового фонду. Ця стаття витрат була ініційована фракцією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
Вітання ОП-ЗЖ з католицьким Різдвом
25 грудня 2020
Католики всього світу відзначають сьогодні Різдво.
×
Приєднатися