Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Фонд представника ОП-ЗЖ Олександра Едельмана надав допомогу в організації турніру імені Бориса Літвака
20 липня 2020
17 липня завершився 5-й Міжнародний турнір з боксу пам'яті Бориса Літвака, почесного громадянина Одеси, заслуженого тренера і засновника реабілітаційного центру для дітей-інвалідів «Майбутнє», відомого більше як «Будинок з Ангелом».
Вадим Рабінович розповів, як здійснюється керівництво у партії «Опозиційна платформа – За життя»
20 липня 2020
Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в інтерв'ю «112 Україна» розповів, як здійснюється керівництво у партії «Опозиційна платформа – За життя».
Антоніна Славицька: Перекроювати Україну має сенс лише в тому випадку, якщо це приносить користь її мешканцям
20 липня 2020
Про це написала у своєму блозі «Що не так із виборами та реформою самоврядування?» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, член парламентського комітету з питань антикорупційної політики Антоніна Славицька
Тетяна Плачкова: Операція з підняття танкера «Делфі» - провальна піар-акція
20 липня 2020
Операція з підняття танкера «Делфі» з одеського узбережжя, проведена в суботу 18 липня, - банальна піар-акція. Про це на брифінгу в Одесі заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Наталія Королевська: За шість років держава не зробила нічого, щоб захистити переселенців і мирних жителів Донбасу
20 липня 2020
Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі Україна 24 заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Григорій Мамка: Основне завдання народного депутата - фахова законодавча робота
20 липня 2020
«Звітую про власну річну роботу, як народний депутат України. Не знайдете в моєму звіті ні роздавання «пасочок та гречки», як і порожніх лозунгів «за все добре проти всього поганого». Тому що моя особиста позиція: основне завдання народного депутата - фахова законодавча робота. Якби фаховість для цього скликання парламенту була у пріоритеті, «шаленого принтера» країна б не побачила», – переконаний народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Григорій Мамка.
Тетяна Плачкова: Мурал на фасаді приймальні депутатської групи ОП-ЗЖ в Одеській міськраді зафіксований в «Книзі рекордів України»
20 липня 2020
У «Книзі рекордів України» зафіксований новий рекорд - «найбільше зображення прапора Одеси». Це мурал на фасаді приймальні депутатської групи ОП-ЗЖ в Одеській міськраді на вул. Пироговській, 19. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Ілля Кива: Прірву між зарплатами чиновників і простих людей необхідно скоротити
20 липня 2020
Величезний розрив у кілька десятків разів в зарплатах працівників державного апарату і пересічних українців йде в розріз зі здоровим глуздом, і його необхідно скорочувати. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Тетяна Плачкова: Рік роботи парламенту – рік розчарувань для людей і країни
20 липня 2020
Рік роботи парламенту став для країни роком втрат, зради та розчарувань. Про це в ефірі ток-шоу «Голос народу» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Вадим Рабінович: Україні потрібна парламентська республіка і припинення експериментів чергового пана над країною!
20 липня 2020
Вадим Рабінович: Україні потрібна парламентська республіка і припинення експериментів чергового пана над країною!
×
Приєднатися