Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Павленко: Соціально-економічна криза поглиблюється, а парламент займається розглядом другорядних питань
7 вересня 2021
Провладна коаліція винесла на розгляд 6 сесії ВР другорядні питання, які не мають нічого спільного з реальними проблемами громадян. Про це 7 вересня у кулуарах парламенту заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.
Володимир Мороз: Скасування пільгового тарифу на електроенергію ставить на межу виживання жителів прифронтових територій
7 вересня 2021
Жителі прифронтових населених пунктів опиняться на межі виживання через скасування пільгового тарифу на електроенергію. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз.
Олег Волошин про ситуацію з ультраправими в Україні: Дуже важливо, що проблема була порушена в Сенаті Франції
7 вересня 2021
Віце-президент комісії з конституційного законодавства, законодавства, загального виборчого права, регламенту і загального управління Сенату Франції Наталі Гуле порушила тему ультраправих рухів в Україні у своєму запиті до Міністерства закордонних справ та ініціювала обговорення проблеми у французькому Сенаті, що вкрай важливо.
Андрій Спаський: Завдання депутата - не тільки домогтися ремонтних робіт, але й простежити за якістю їх виконання
7 вересня 2021
Більше сотні адрес внесено до переліку ремонтних робіт – це результат роботи фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в міськраді Харкова. Більша частина з них знаходиться у Слобідському та Основ'янському району. Про це на своїй сторінці в Facebook написав член Політради партії, депутат міськради Андрій Спаський, який в ці дні провів зустрічі з виборцями.
Опозиціонери забезпечили школярів з малозабезпечених сімей Токмацької громади усім необхідним до школи
7 вересня 2021
Команда опозиціонерів Токмака (Запорізька область) на чолі з депутатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Запорізької облради Юлією Корнієнко, за підтримки благодійного фонду «Карітас», організували придбання портфелів та всього найнеобхіднішого для навчання першокласників з малозабезпечених сімей.
Юрій Бойко: Парламент повинен захищати інтереси людей, та замість цього він виконує замовлення влади
7 вересня 2021
На порядку денному парламенту повинні бути законопроекти для досягнення миру в Україні, виходу країни з кризи, а громадян – зі злиднів. Парламенту пора згадати, що люди обрали його для поліпшення свого життя, і повернутися обличчям до проблем суспільства.
В Маріуполі депутати ОП-ЗЖ упорядкували територію біля пансіонату для ветеранів війни та праці
7 вересня 2021
У Маріуполі депутати міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ організували суботник на території міського пансіонату №2 для ветеранів війни і праці.
На Донеччині опозиціонери допомогли жителям села знешкодити снаряди
7 вересня 2021
На Донеччині в селі Калинове (Іллінівська ОТГ) опозиціонери допомогли жителям домогтися проведення необхідних заходів щодо знешкодження снарядів, які були знайдені при очищенні колодязя. Про це повідомив керівник громадської приймальні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Іллінівській сільській об'єднаній громаді Дмитро Подставкін.
Андрій Лесик: Влада навмисне знищує авіабудування і українську промисловість в цілому
7 вересня 2021
Андрій Лесик: Влада навмисне знищує авіабудування і українську промисловість в цілому
Незважаючи на всі потуги русофобів у владі, посварити український і російський народи не вийде
7 вересня 2021
Демонтаж пам'ятного знака на честь дружби Києва і Москви став черговим підтвердженням ущербності української влади, метою діяльності якої так і залишаються розпалювання міжнаціональної ворожнечі та підтасовки історичних фактів.
×
Приєднатися