Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Василь Німченко: Якщо не буде повного «перезавантаження» влади, Україна повторить долю Афганістану
8 вересня 2021
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вказала на те, що деякі норми законопроекту про олігархів порушують права людини, відповідно цей законопроект не вписується в конституційне регулювання.
ОП-ЗЖ зареєструвала законопроект щодо вдосконалення пенсійного забезпечення громадян
8 вересня 2021
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю.Солод, В.Гнатенко та В.Мороз зареєстрували у парламенті альтернативний законопроект 4668-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства».
Виступ у Верховній Раді України Юрія Загороднього, народного депутата від «Опозиційної платформи ‒ За життя»
8 вересня 2021
Понад 7 місяців тому в антиконституційний спосіб, без суду та слідства, лише за рішенням РНБО та особистою вказівкою Зеленського, були закриті 3 опозиційні канали. Влада закрила їх тільки з однієї причини – бо там розповідали правду про реальне життя в Україні.
Олександр Пономарьов: Бердянськ повинен мати сучасний спорткомплекс
8 вересня 2021
Підтримка спорту, можливість проводити тренування у сучасних умовах - повинна бути державним завданням для влади. Те, що українські спортсмени потребують саме такого ставлення продемонстрували і нещодавні Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов, звернувшись з депутатським зверненням до прем’єр-міністра щодо включення реконструкції міського Палацу спорту у Бердянську до програми «Велике будівництво».
Французькі сенатори зустрілися з Віктором Медведчуком, який перебуває під домашнім арештом
8 вересня 2021
До Києва прибули з візитом секретар Сенату Франції, заступник голови комітету з питань зовнішньої політики, член Парламентської асамблеї НАТО від Франції і член Міжпарламентського союзу Жоель Герріо, а також французький сенатор Наталі Гуле.
В Краматорську депутати від ОП-ЗЖ привели в порядок дитячий майданчик
7 вересня 2021
У Краматорську на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ упорядкували дитячий ігровий майданчик на подвір'ї будинку №15 на бульварi Краматорському. Проведено заміну сидінь на гойдалках, здійснено фарбування всіх ігрових елементів, а також був завезений новий пісок.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» - за нейтральну Україну, яка дружить і з США, і з іншими країнами!
7 вересня 2021
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» - за нейтральну Україну, яка дружить і з США, і з іншими країнами!
Юрій Загородній: Чинний уряд є профнепридатним, тому у відставку повинні піти не окремі міністри, а весь Кабмін
7 вересня 2021
Поодинокі кадрові перестановки в уряді не принесуть жодних позитивних змін, бо чинний Кабінет міністрів за час своєї роботи продемонстрував повний непрофесіоналізм.
Нестор Шуфрич про закриття незалежних ЗМІ: Зеленський почав знищувати інакодумство у будь-якому прояві, це надзвичайна ситуація
7 вересня 2021
Абсурдність закриття незалежних засобів масової інформації в Україні полягає в тому, що чинна влада на чолі із Президентом Володимиром Зеленським намагається зробити з журналістів терористів, але не заводить жодних кримінальних справ проти тих осіб, через яких ЗМІ закривають.
Юрій Загородній: ОПЗЖ зареєструвала у ВР низку найважливіших законопроектів, а чи внесуть їх до порядку денного, залежить від монобільшості
7 вересня 2021
Сьогодні, 7 вересня, народні обранці повернулися з канікул і розпочали роботу. І рішення, що ухвалюватимуться на цій сесії Верховної Ради, покажуть, чи з народом парламентська монобільшість, чи готова вона приймати рішення, які призведуть до поліпшення життя українців і держави загалом.
×
Приєднатися