Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Миколаєві Артем Ільюк і Національна платформа «Жінки за Мир» організували свято для вихованців інтернату з вадами слуху
1 червня 2021
У Миколаєві вихованці школи-інтернату №6 для дітей з вадами слуху завершили навчальний рік і зустріли літні канікули на святі, яке для них напередодні Міжнародного дня захисту дітей організували керівник міської парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Артем Ільюк і команда Національної платформи «Жінки за мир».
Микола Скорик запропонував скасувати дискримінаційну норму у законопроекті про обрання до Вищої ради правосуддя
1 червня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик вніс поправку у законопроект №5068 «Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя і діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя», прийнятий парламентом 19 травня у першому читанні.
Андрій Лесик: Щоденна турбота про дітей - наш головний обов'язок
1 червня 2021
Андрій Лесик: Щоденна турбота про дітей - наш головний обов'язок
Вадим Рабінович: Медведчук – найбільш подразливий елемент для влади. Над «ОПЗЖ» влаштували політичну розправу!
1 червня 2021
«Сьогодні Медведчук – найбільш подразливий елемент для влади! Звинувачення, які йому висунули, помилкові і злочинні – розслідування навіть ніхто не проводив, і ми з цим розбиратимемося», – Вадим Рабінович.
Опозиціонери Вінниччини організували дітям свято
1 червня 2021
До Міжнародного дня захисту дітей представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ організували свято для вихованців Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації.
Свято для малечі організувала команда ОП-ЗЖ Полтавщини
1 червня 2021
Справжнє дитяче свято відбулося в Омельницькій ОТГ Кременчуцького району. Цікаві заходи з нагоди Дня захисту дітей пройшли у с. Омельник та с. Рокитне. До святкування долучилася команда опозиціонерів Полтавщини на чолі з депутатом обласної ради Олегом Сазоновим.
Ініціативи ОП-ЗЖ до Міжнародного дня захисту дітей
1 червня 2021
Ініціативи ОП-ЗЖ до Міжнародного дня захисту дітей
Юрій Павленко: ОП-ЗЖ пропонує дієві механізми для справжнього захисту всіх постраждалих дітей
1 червня 2021
«За останній рік значно зросла кількість дітей, які страждають від війни, сирітства, бідності, хвороб, відсутності належного захисту від домашнього насильства. Проте Мінсоцполітики у 90% випадків визначає лише психологічне насильство і психологічні втрати, без економічних та фізичних. Таких дітей сьогоднішня влада бачити не хоче», – зазначив народний депутат.
Наталія Королевська: Ми об'єднуємо зусилля жінок, щоб перетворити Україну на країну мирного і щасливого дитинства
1 червня 2021
Щоб примусити уряд посилити підтримку дитинства і материнства, разом з учасницями Національної платформи «Жінки за Мир» і мамами з різних областей ми оголосили Марафон на підтримку дитинства і материнства. Ми підготували Маніфест жінок України, під яким зібрали сотні тисяч підписів і передали його керівництву країни, створили у більшості місцевих та обласних рад жіночі міжфракційні депутатські об'єднання, домоглися ухвалення в десятках місцевих рад звернення до уряду й парламенту з вимогою відновити систему соціального захисту сімей з дітьми.
За підтримки Олександра Пономарьова в Бердянську пройшов фестиваль «Розумні діти»
1 червня 2021
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Пономарьов підтримав традиційний щорічний фестиваль дитячої творчості «Розумні діти», який проходить у Бердянську (Запорізька обл.). У ході фестивалю творчі колективи радували бердянців і гостей курорту видовищними виступами, демонструючи свої таланти.
×
Приєднатися