Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Лукашев: Заяви влади про вторгнення РФ не наближають Україну до миру на Донбасі
1 грудня 2021
Українська влада нічого не досягне своїми заявами про вторгнення російських військ, адже вони не наближають нашу державу до миру на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Лукашев.
Григорій Мамка: В основі чергового послання президента до Верховної Ради лежать невизначеність та популізм
1 грудня 2021
Президент України під час чергового послання до Верховної Ради анонсував низку змін для країни, які за нинішніх зовнішньополітичних та внутрішніх обставин є просто неможливими. Гасла про зростання мінімальних зарплат, оборону та термомодернізацію – це підтвердження політики популізму, а не реальних планів та стратегії. Так прокоментував президентське послання до Верховної Ради народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Григорій Мамка.
Микола Скорик: Виступ президента – обман громадян та чергова серія фільму «Слуга народу»
1 грудня 2021
Від виступу президента України Володимира Зеленського суспільство очікувало на звіт реалізації передвиборчих обіцянок, а отримало лише чергову серію фільму «Слуга народу». Таку думку за підсумками виступу президента висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Тетяна Плачкова: Справжня загроза Україні – це спекуляції влади на темі війни
1 грудня 2021
Жонглювання владою такою страшною темою, як війна, є справжньою загрозою Україні. Про це в ефірі програми «Діалог з країною» на телеканалі «LIVE» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Андрій Лесик: Ми живемо в епоху великих подій та маленьких людей
1 грудня 2021
Андрій Лесик: Ми живемо в епоху великих подій та маленьких людей
Віктор Медведчук: Команда ЄДИНОЇ РОСІЇ відіграла величезну роль у тому, що Росія стала одним із центрів сучасного світового порядку
1 грудня 2021
Країна підтвердила свою незалежність та суверенітет, продемонструвала яскраву та всеосяжну політику дотримання та обстоювання національних інтересів.
Олександр Качний про виступ Зеленського в Раді: Потрібно було починати з того, що в Україні пенсіонери отримують пенсію нижче за прожитковий мінімум
1 грудня 2021
Сьогоднішнє послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради – це закладка на майбутнє, що у нас все готове для того, аби в країні був комунізм та всі були щасливі.
Наталія Королевська: Монобільшість веде країну у прірву
1 грудня 2021
Те, що витворяє монобільшість – це вже не турборежим, це «зелений шлях», який веде країну до прірви. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Наталія Леонченко нагороджена відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром»
1 грудня 2021
Голова депутатської фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Житомирській міськраді Наталія Леонченко нагороджена відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром» ІІ ступеня.
У Дружківці представники провладних партій заблокували вибори директорів шести міських шкіл
1 грудня 2021
а Донеччині у Дружківці представники провладних партій «Слуга народу», «Опоблок», «Європейська солідарність» та «Голос» вже півроку не відвідують засідання депутатських комісій та сесій, тим самим повністю заблокувавши процес проведення конкурсу на посаду директорів шести міських шкіл. Про це повідомила керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Дружківській міськраді Тетяна Кулик.
×
Приєднатися