Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Василь Німченко: Продовження медреформи порушує конституційні права людей
24 липня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Василь Німченко, представляючи суб’єкта права на конституційне подання 59 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».
Наталія Королевська: Зростання захворюваності на коронавірус в країні – наслідок невігластва і непрофесіоналізму влади
24 липня 2020
Про це у п’ятницю, 24 липня, під час робочої поїздки до Слов'янська Донецької області заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Микола Скорик: Тільки Мінські угоди зможуть повернути мир і територіальну цілісність України, а головне - зупинити загибель людей
24 липня 2020
У збройних конфліктів є кілька варіантів розвитку: коли вони переростають в повномасштабну війну або переходять в заморожену фазу. Для України жоден з варіантів, крім укладення миру - неприйнятний. Це воля українських громадян, саме за мир вони голосували на виборах. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в коментарі журналістам.
Юрій Павленко: Команда ОП-ЗЖ Житомирщини гарантує розвиток регіону та відстоювання інтересів його мешканців
24 липня 2020
24 липня відбулася конференція Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Партійці підвели підсумки роботи обласної організації, обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, а також представили план роботи та підготовки до виборів у місцеві ради.
Юрій Бойко: Медики так і не отримали обіцяних доплат – ситуацію потрібно негайно виправляти
24 липня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у «Діалозі» на своєму YouTube-каналі.
Володимир Мороз: Команда ОП-ЗЖ Донеччини готова взяти відповідальність за майбутнє!
24 липня 2020
У Святогірську відбувся Форум лідерів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Донецької області. Донецька команда ОП-ЗЖ, а також ті, хто представляє партію у виборчрму окрузі №59, підбили підсумки роботи обласної организації та обговорили підготовку до майбутніх місцевих виборів. Про це розповів на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз.
Тетяна Плачкова: В АМПУ оголосили тендер - вартість підняття Delfi зростає без якихось пояснень
24 липня 2020
Одеська філія ДП «Адміністрація морських портів України» оголосила тендер на видалення танкеру Delfi з акваторії морського порту Одеса. Але роботи не будуть розпочаті цього року. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Вадим Рабінович: Якщо президент не хоче розмовляти з людьми із Донецька, то він точно не повинен спілкуватися з божевільними терористами!
23 липня 2020
Вадим Рабінович: Якщо президент не хоче розмовляти з людьми із Донецька, то він точно не повинен спілкуватися з божевільними терористами!
×
Приєднатися