Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вадим Рабінович: У нинішній Україні поки щасливі тільки «зелені». Чи довго - подивимося
17 жовтня 2021
Вадим Рабінович: У нинішній Україні поки щасливі тільки «зелені». Чи довго - подивимося
На Донеччині на Покрова жінки-депутати передали допомогу міським соціальним установам
15 жовтня 2021
У Краматорську на Донеччині на Покрова Пресвятої Богородиці депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ разом із представницями міжфракційної групи «Жінки. Мир. Безпека» Краматорської міської ради, відвідали з гуманітарною місією ряд соціально значущих міських установ.
«Жінки за Мир» передали допомогу соціальним закладам і мирним жителям Донбасу
14 жовтня 2021
На Покрова Пресвятої Богородиці «Жінки за Мир» зібрали і доставили на Донбас благодійну допомогу. Учасниці платформи Марія Голуб, Анастасія Губіна, Яна Сингуцька з Харкова, Анастасія Петренко, Поліна Орлова, Катерина Сторчай, Анжела Паринова, Наталія Курдюкова зі Слов'янська, в рамках гуманітарної місії, передали допомогу соціальним закладам Донецької області і мирним жителям, які проживають уздовж лінії розмежування.
Василь Німченко: Рішення суду про домашній арешт для Віктора Медведчука незаконне, це результат політичних репресій
14 жовтня 2021
Рішення Печерського районного суду міста Києва про обрання голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту через нові звинувачення було незаконним, ухвалення такого рішення ‒ це результат політичних репресій щодо опозиційного політика.
Ілля Кива про ситуацію з газом: Україна не має можливості самостійно приймати рішення
14 жовтня 2021
Ситуація із закупівлями газу стала наслідком зовнішньої залежності України і неможливістю влади самостійно приймати рішення в національних інтересах. Про це заявив журналістам народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Юрій Загородній: Суддя розуміла незаконність вимог прокурорів у справі Медведчука, але, зважаючи на залежність від влади, винесла єдине можливе рішення
14 жовтня 2021
Чергові звинувачення проти голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука абсурдні та безпідставні, це було очевидно навіть для судді, але, оскільки українські суди повністю залежать від Банкової, було винесене єдине можливе в такій ситуації рішення.
Привітання зі святом Покрова Пресвятої Богородиці
14 жовтня 2021
14 жовтня християни східного обряду традиційно відзначають одне з найважливіших свят - Покрова Пресвятої Богородиці, яке прославляє Божу Матір.
×
Приєднатися