Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Мутель: Київщині потрібен не мільярд дерев, а збереження тих, що є
12 червня 2021
Лісова місцевість біля ландшафтного заказника «Чернечий ліс», на якій відбувається вирубка дерев, не увійшла до території заказника, створеного у 2018 році, а лише межує з ним. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Київоблради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Мутель.
Вінниччина проти продажу української землі іноземцям
11 червня 2021
Депутати фракції «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» у Вінницькій облраді Вадим Костюк, Сергій Ткачук, Андрій Рудович, Олег Шевченко та Роман Квітко провели ряд зустрічей з аграріями, керівниками фермерських господарств Вінницького, Гайсинського, Могилів-Подільського та Жмеринського районів.
Рабінович подає в суд на Кравчука за Донбас
11 червня 2021
Рабінович подає в суд на Кравчука за Донбас
З Днем Росії!
11 червня 2021
Політична партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» вітає всіх громадян Російської Федерації з головним святом їхньої країни ‒ Днем Росії!
Юрій Бойко: Мінімальна пенсія не може бути меншою за реальний прожитковий мінімум
11 червня 2021
Антинародний курс влади прирікає українських пенсіонерів на злидні. Уряд, який не може забезпечити підвищення мінімальних пенсій хоча б до рівня реального прожиткового мінімуму, повинен бути відправлений у відставку. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.
Наталія Королевська: Жінки Одещини приєдналися до Національного марафону на підтримку дитинства і материнства в Україні
11 червня 2021
Жінки-лідери Півдня України - депутати місцевих рад, лідери думок і громадських рухів, учасниці Ради матерів, багатодітні та одинокі мами, виховательки дитячих будинків та ДБСТ - приєдналися до Марафону в підтримку дитинства і материнства, а також підтримали Маніфест жінок України з вимогами відновити та посилити державну турботу і підтримку мам і дітей. Про це в Одесі розповіла ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Фракція ОП-ЗЖ закликає Верховну Раду звернутися до керівництва країн «Нормандської четвірки» щодо необхідності проведення невідкладної зустрічі
11 червня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала проєкт Постанови «Про Звернення Верховної Ради України до лідерів, парламентів та урядів країн «Нормандської четвірки» щодо невідкладного проведення розширеної зустрічі для припинення військової ескалації та мирного врегулювання конфлікту на сході України».
Депутати ОП-ЗЖ Одеської облради - за заборону продажу землі іноземцям
11 червня 2021
Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Одеській облраді виступає за заборону продажу іноземцям земель сільгосппризначення. Про це заявив прокоментував депутат облради від ОП-ЗЖ Андрій Буяновський.
Жіночий актив ОП-ЗЖ Житомирщини виступив проти розпродажу української землі
11 червня 2021
На Житомирщині жінки з регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступили проти розпродажу української землі.
Сергій Льовочкін: Чергове прискорення інфляції погіршить якість життя українців
11 червня 2021
Незважаючи на неодноразові попередження з боку опозиції, уряд не приймає реальних заходів щодо стримування зростання цін на базові продукти та послуги. За словами народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергія Льовочкіна, саме на Кабміні лежить відповідальність за те, що за підсумками травня інфляція знову прискорилася, наблизившись до двозначної у річному вимірі.
×
Приєднатися