Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Глава Закарпатського обласного осередку ОПЗЖ Іван Чубирко: Незаконні обвинувачення і несправедливі рішення суду щодо Віктора Медведчука ‒ це політична розправа, яка не має жодних законних підстав
19 січня 2022
Зважаючи на судовий вердикт у справі екс-президента Петра Порошенка, суд повинен негайно звільнити з-під домашнього арешту народного депутата, лідера опозиції Віктора Медведчука.
Юрій Загородній: В Україні стався тихий державний переворот, і Зеленський більше не керує країною
19 січня 2022
Президент України Володимир Зеленський самоусунувся від розв'язання важливих для України проблем, і в той момент, коли увага всього світу прикута до ситуації навколо нашої країни, він спокійно їде відпочивати.
Сергій Ларін: Влада провалила реформу децентралізації, залишивши громади віч-на-віч із проблемами
19 січня 2022
Незважаючи на те, що реформа децентралізації в Україні стартувала ще у 2014 році, нині ситуація близька до катастрофи. У регіонів забирають повноваження, позбавляють фінансування, а відповідальність, навпаки, підвищують. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова Регіональної організації партії у Кіровоградській області Сергій Ларін під час розширеного засідання партійного активу області у форматі відеоконференції.
Юрій Загородній: З огляду на рішення щодо Порошенка суд має негайно звільнити Медведчука з-під домашнього арешту
19 січня 2022
Зважаючи на те, що Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про звільнення Петра Порошенка під особисте зобов'язання, голова Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ, народний депутат України Віктор Медведчук має бути негайно звільнений з-під домашнього арешту, адже йому висунуті звинувачення за тими самими статтями, що й екс-президенту.
Опозиціонери Краматорська: Пішохідні переходи повинні бути обладнані додатковим освітленням
19 січня 2022
19 січня у Краматорську на позачерговій сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступили з ініціативою обладнати пішохідні переходи додатковим освітлюванням.
Юрій Бойко: Підприємства збираються скорочувати робочі місця, а влада не здатна протистояти зростанню безробіття
19 січня 2022
Провали в економіці призводять до скорочення робочих місць у промисловості та сільському господарстві. Це наслідок дій некомпетентної та безвідповідальної влади, яка нездатна зупинити економічну кризу в країні. На цьому наголосив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко на розширеному засіданні партійного активу Кіровоградської області у форматі відео-конференції, у якій взяли участь 85 партійців та депутатів усіх рівнів.
Рабінович про справу Медведчука та Порошенка: Правовому беззаконню має бути покладено край!
19 січня 2022
Рабінович про справу Медведчука та Порошенка: Правовому беззаконню має бути покладено край!
Наталя Приходько: За переслідуваннями Медведчука влада приховує крах у всіх сферах життєдіяльності країни
19 січня 2022
Порушуючи справу проти голови Політради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», народного депутата Віктора Медведчука, чинна влада відволікає українців від критично важливих проблем країни. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.
Анатолій Бурміч: Справа Порошенка для влади – лише мотив для переслідування Медведчука
19 січня 2022
Справа екс-президента України Петра Порошенка для нинішньої влади є мотивом для переслідування голови Політради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», народного депутата Віктора Медведчука. Про це в ефірі телеканалу Live заявив парламентар від ОП-ЗЖ Анатолій Бурміч.
Сергій Льовочкін: У 2021 році інфляція склала 10% - найгірший показник за останні роки.
19 січня 2022
За підсумками 2021 року інфляція склала 10% (до грудня 2020 р.), що стало найгіршим показником із 2017 року. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи дані Держстату.
×
Приєднатися