Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Білгород-Дністровський святкує День народження. Одному з найдавніших міст України виповнилося 2523 роки
18 вересня 2021
Урочистості, присвячені дню народження Білгород-Дністровського – одного з найстаріших міст України, пройшли в ці дні.
Куба подякувала Віктору Медведчуку та заявила про готовність зміцнювати міжпартійну співпрацю і зв'язки між нашими народами
18 вересня 2021
Куба вдячна голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку за «глибоко емоційне» привітання кубинського народу з 95-ю річницею від дня народження Фіделя Кастро і за підтримку незалежності країни.
Юрій Павленко: Україна втрачає свій транзитний потенціал
17 вересня 2021
17 вересня народний депутат України, голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко виступив на телеканалі «Україна 24», прокоментувавши, на прохання телеведучих, актуальні політичні теми сьогодення.
Опозиціонери Запоріжжя домоглися виділення додаткових коштів на внутріквартальний ремонт доріг
17 вересня 2021
З ініціативи депутатів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Запорізькій міськраді Олександра Кияниці, Сергія Журавля, Артура Кіжнера і Людмили Огородник був підготовлений та затверджений на депутатських комісіях список адрес у всіх районах Запоріжжя, де найближчим часом будуть виконуватися ремонти внутрішньоквартальних доріг. Депутати від ОП-ЗЖ також домоглися фінансування цих робіт з міського бюджету.
Юрій Бойко: Центральна влада переклала проблему тарифів на міста і села
17 вересня 2021
Уряд не просто самоусунувся від вирішення тарифних проблем через зростаючі ціни на газ, а й переклав їх на плечі людей та місцевих бюджетів - а це неприпустимо. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Депутати Харківщини відзначили День визволення Валок від нацистів
17 вересня 2021
Депутати Харківщини відзначили День визволення Валок від нацистів
Харківські депутати-опозиціонери допомагають дітям, позбавленим батьківського піклування
17 вересня 2021
Депутати фракції «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» у Харківській міськраді Ігор Шрам і Андрій Спаський, а також депутат райради Альберт Белаонов відвідали міський центр соціально-психологічної реабілітації. У ньому виховуються 33 дитини від 3 до 18 років, позбавлених батьківського піклування. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат і член Політради партії Андрій Спаський.
На Пологівщині опозиціонери вшанували  пам’ять загиблих у роки війни
17 вересня 2021
В містах і селах Пологівського району Запорізької області партійці і прихильники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни з нагоди Днів визволення територій від німецько-фашистських загарбників.
×
Приєднатися