Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Павло Придворов: Опозиціонери закликали мера Слов'янська розблокувати роботу міськради, щоб не допустити введення у місті ВГА
2 березня 2021
Через бездіяльність глави Слов'янської ОТГ (Донецька область) Вадима Ляха органи місцевого самоврядування вже три місяці не можуть приступити до повноцінної роботи. На даний момент не сформована нова управлінська вертикаль громади, в яку входять: секретар міської ради, члени виконкому, заступники голови громади, а також старости в округах. Про це заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Слов'янськiй міськраді Павло Придворов.
ОП-ЗЖ зареєструвала проект Постанови ВРУ «Про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з сьомою річницею трагічних подій 2 травня 2014 року в місті Одеса»
2 березня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ закликає Верховну Раду висловити позицію щодо трагічних подій 2 травня 2014 р. в Одесі. Нагадаємо, 7 років тому Україна та весь світ стали свідками масових заворушень в Одесі, які призвели до загибелі 48 невинних людей та тяжких тілесних ушкоджень 88 осіб.
«Жінки за Мир»: За 5 років ми об'єднали понад 200 тисяч жінок України заради миру і майбутнього наших дітей
2 березня 2021
Національна платформа «Жінки за Мир», створена 2 березня 2016 року, сьогодні об'єднує понад 200 тисяч жінок з різних областей і є найвпливовішим мирним жіночим рухом України. Відновлення миру і соціальної справедливості є головними пріоритетами діяльності «Жінок за Мир». Про це заявила ініціатор Національної платформи, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Ілля Кива: Переступивши закон і Конституцію, президент сам став злочинцем
2 березня 2021
Знищуючи свободу слова і зневажаючи Конституцію й права українців, президент Зеленський формує диктаторський режим і узурпує владу. Про це на брифінгу у Верховній Раді 2 березня заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Продуктові набори та медикаменти отримали від опозиціонерів родини «карантинного» села на Сумщині
2 березня 2021
Останнім часом серед мешканців населених пунктів Кролевецької громади на Сумщині зростає захворюваність на COVID - 19.
Медведчук: Порошенко може стати наступним президентом
2 березня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат України Віктор Медведчук дав інтерв'ю ВВС News Україна.
Юрій Бойко: Зе-влада хоче передати суди у зовнішнє управління
2 березня 2021
Сьогодні Україна перебуває під зовнішнім управлінням – Зе-команда, як і колишня влада, працює на знищення незалежності і суверенітету України. Покірно виконуючи «хотілки» МВФ, вона вводить у наглядові ради держкомпаній іноземців із захмарними зарплатами, підвищує тарифи, розпродає українську землю, руйнує медицину і освіту, знищуючи в Україні соціальну державу. Тепер вони добралися і до судової системи.
Ілля Кива: ЄС повинен дати оцінку порушенням Зеленського і згубним реформам
2 березня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайної реакції ЄС на дії української влади щодо наступу на свободу слова, тиску на опозицію та продовження згубних для держави реформ. Про це народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива заявив в ході акції протесту біля Представництва ЄС у вівторок, 2 березня, в Києві.
У Курахово ОП-ЗЖ бореться за скасування підвищення тарифів на ЖК-послуги
2 березня 2021
Депутатська комісія Курахівської міськради перевірила розрахунки, згідно з якими планувалося підвищення тарифів на комунальні послуги, і прийшла до висновку, що економічних підстав для цього немає. Однак мер міста ветував підсумковий протокол. Про це заявив керівник фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» в Курахівській міськраді Андрій Расщупкін.
Юрій Бойко: Ми повернемо людям з 18 ОТГ Донбасу право обирати місцеву владу
2 березня 2021
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підтримає проведення виборів у ОТГ, де вони не відбулися з технічних причин, але також має намір добиватися виборів у 18 ОТГ Донецької та Луганської областей, де півмільйона виборців були позбавлені конституційного права обирати місцеві органи влади. Про це заявив журналістам Співголова фракції ОП-ЗЖ Юрій Бойко.
×
Приєднатися