Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вимагаємо чесного підрахунку голосів у Харкові!
30 жовтня 2020
Заява Харківської регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
У Маріуполі «Блок Вадима Бойченка» віддає «Слугам народу» відсотки, яких їм не вистачає
30 жовтня 2020
Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у виборчих комісіях Маріуполя, звіривши початкові дані протоколів з мокрими печатками від дільничних виборчих комісій з результатами, встановленими районними виборчими комісіями, визначили, що члени комісій майже на кожній із ділянок «перекинули» частину голосів «Блоку Вадима Бойченка» партії «Слуга Народу», яку в Маріуполі очолює найближча соратниця і перший заступник чинного мера Бойченко – Ксенія Сухова.
Ілля Кива: Влада хоче нівелювати КС, щоб продовжити безкарно перетворювати Україну в державу без прав і закону
30 жовтня 2020
Розпорядження влади в порушення рішення Конституційного суду в інтересах третіх осіб суперечать Основному закону, а акції під судом є прямим тиском на суд. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Президент України Зеленський зобов'язаний виконувати Конституцію та рішення Конституційного Суду, а не злочинно мстити суддям КС
30 жовтня 2020
Підбурювані владою низки держав, які здійснюють зовнішнє управління Україною, вже не підтримані Українським народом внаслідок фіаско на місцевих виборах, повністю залежні від сприяння та схвалення з боку США, ЄС та решти західних країн, Президент Зеленський і його оточення (зокрема так звана монобільшість у Верховній Раді, що втратила підтримку виборців) мають намір порушити конституційний принцип незалежності гілок влади і почати законодавчий терор проти судової влади, а саме Конституційного Суду.
Павло Придворов: Соціальні працівники, як і медики, перебувають сьогодні на передовій боротьби з Covid-19
30 жовтня 2020
Напередодні Дня соціального працівника кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на посаду голови Слов'янської об'єднаної громади Павло Придворов привітав працівників соціальної сфери з професійним святом.
Вадим Рабінович: Зеленському треба б «вилізти з теплої ванни» і усвідомити свої провали
30 жовтня 2020
Вадим Рабінович: Зеленському треба б «вилізти з теплої ванни» і усвідомити свої провали
Юрій Бойко: Треба якомога швидше сформувати нову місцеву владу і почати повноцінну боротьбу з епідемією
30 жовтня 2020
У найближчі місяці в Україні очікується погіршення ситуації з коронавірусом, тому необхідно встановити баланс у відносинах між центральної і новообраною місцевою владою, а Верховній Раді – збільшити фінансування медицини у держбюджеті. Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі програми «Право на владу».
Рекордні 83% довіри: Полянскую ОТГ очолив Іван Дрогобецький
29 жовтня 2020
Іван Дрогобецький на своїй сторінці в Facebook подякував виборцям за рекордну підтримку. Обраний глава Полянської ОТГ заявив, що розуміє всю відповідальність за таку високу довіру, і пообіцяв відстоювати інтереси громади.
Анатолій Бурміч: Щоб вивести Україну з кризи, потрібно прийняти Закон "Про опозицію"
29 жовтня 2020
Не секрет, що корупція в Україні набула масштабів національної катастрофи. Народний депутат від партії "ОПОЗИЦIЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" Анатолій Бурміч запропонував президенту Володимиру Зеленському, керівникам Верховної Ради та РНБО свій план виходу держави з кризи. Про це він повідомив у своєму блозі.
×
Приєднатися