Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Анатолій Бурміч: СБУ необхідно перевірити інтернет-голосування за членів Ради громадського контролю при НАБУ
3 червня 2020
Група народних депутатів, в числі яких і депутати від фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, звернулася в СБУ із зверненням, щоб спецслужба перевірила інформацію про зловживання під час виборів кандидатів до складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.
Медведчук: «Хотелки» МВФ выгодны фонду Сороса, но не Украине
3 червня 2020
Еще никогда за получение кредита от Международного валютного фонда Украине не приходилось платить такую высокую, несоразмерную цену, как при нынешней власти.
Ростислав Дубовий: 12 мільйонів російськомовних українців не є нацменшиною
3 червня 2020
Ростислав Дубовий: 12 мільйонів російськомовних українців не є нацменшиною
Мелітопольські опозиціонери привітали вихованців реабілітаційного центру з Днем захисту дітей
3 червня 2020
У День захисту дітей представники Мелітопольської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відвідали Мелітопольський центр соціально-психологічної реабілітації. Вихованцям Центру були вручені подарунки, а також було взято шефство по створенню комп'ютерних класів з проведенням швидкісного інтернету і програмного забезпечення.
Наталія Королевська: Ми зареєстрували проект Постанови парламенту, якою вимагаємо відкрити КПВВ на Донбасі
3 червня 2020
З початку карантину в Україні у Донецькій і Луганській областях були повністю закриті контрольно-пропускні пункти, що не просто додало істотних проблем громадянам нашої країни в період пандемії, але і обмежило їхні конституційні права. У парламенті зареєстровано проект Постанови, якою вимагається негайно відкрити КПВВ на Донбасі. Про це повідомила ініціатор Постанови, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Токмацькі опозиціонери провели акцію до Дня захисту дітей
3 червня 2020
У Міжнародний день захисту дітей команда Токмацької міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ спільно з громадською організацією «ЛАДА-ЮА» привітали діток і провели акцію до Дня захисту дітей.
Медведчук: Переговори щодо Донбасу в «будапештському форматі» ні на йоту не наблизять мир
3 червня 2020
Переговори щодо Донбасу в «будапештському форматі» не допоможуть ні на йоту просунутися в питаннях досягнення миру в цьому регіоні. Про це у кулуарах Верховної Ради заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.
Микола Скорик: Замість реальної допомоги аграріям в умовах посухи – День фермера
3 червня 2020
Про це 3 червня на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Володимир Кальцев: Програма уряду - це набір гасел, за які ніхто не буде нести відповідальності
3 червня 2020
Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев в кулуарах Верховної Ради.
×
Приєднатися