Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Марчевский: кому-то очень нужен замороженный конфликт на границе с Россией
18 січня 2021
Руководитель Молодежного крыла ОПЗЖ Артем Марчевский рассказал, почему украинская власть пытается заморозить конфликт на Донбассе.
На Дніпропетровщині партійці опитали людей щодо важливості вакцинації
18 січня 2021
На Дніпропетровщині партійці опитали людей щодо важливості вакцинації
ОП-ЗЖ у Маріуполі підтримала багатотисячний мітинг проти підвищення тарифів
17 січня 2021
На Донеччині в Маріуполі активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під час акції протесту городян встановили намети й організували збір підписів проти зростання цін на поставку та розподіл електроенергії, природного газу, опалення і водопостачання. В акції протесту маріупольців взяли участь і депутати Маріупольської міської ради від ОП-ЗЖ.
Марчевський відкрив пункти безкоштовного гарячого харчування в Покровську, Мирнограді та Добропіллі
17 січня 2021
Пункти безкоштовного гарячого харчування відкрилися в Покровську, Мирнограді та Добропіллі. З такою ініціативою виступив керівник молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» Артем Марчевський.
В Охтирці збирали підписи проти непосильних тарифів на послуги ЖКГ
17 січня 2021
Не дивлячись на сильний мороз в Охтирці, що на Сумщині, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розпочали збір підписів щодо недопустимості зростання цін на газ, електроенергію, водовідведення та послуги теплопостачання. Лише за три години люди поставили кілька сотень своїх автографів.
Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатів!
16 січня 2021
Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатів!
Марчевський жорстко розкритикував норму мовного закону, яка почала діяти, про штрафи за використання російської мови
16 січня 2021
Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко розкритикував статтю 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка набула чинності. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
У низці громад Донеччини з ініціативи ОП-ЗЖ закликали владу ввести мораторій на підвищення тарифів
16 січня 2021
У Донецькій області в Новодонецькій, Ільінівскій і Миколаївській об'єднаних територіальних громадах з ініціативи депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відбулися позачергові сесії, під час яких було прийнято рішення про неприпустимість зростання цін на електрику, опалення, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.
Ілля Кива: Мовний закон – дискримінаційний і прийнятий в порушення Конституції
16 січня 2021
Мовний закон, згідно з яким з 16 січня обслуговування споживачів і надання інформації про товари і послуги має відбуватися українською мовою, є дискримінаційним і спрямованим на розкол України. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Ілля Кива: Влада заробляє на торгівлі газом, тому не зацікавлена в зниженні ціни
16 січня 2021
Влада не зацікавлена в зниженні ціни на газ для українців, оскільки заробляє на торгівлі блакитним паливом і налаштована виконувати згубні умови МВФ. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
×
Приєднатися