Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Приходько: Те, що відбувається сьогодні в енергетичній і медичній сфері - результат несистемної роботи уряду
22 жовтня 2021
Те, що Україна має в енергетичній та медичній сфері, – результат несистемної роботи уряду. Про це в ефірі телеканалу LIVE заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.
Шабаш націонал-радикалів навколо праху Кузнєцова ‒ за межею совісті та норм моралі
22 жовтня 2021
В Україні триває шабаш націонал-радикалів і профашистських сил, які всіма способами прагнуть знищити пам'ять про подвиг героїв Великої Вітчизняної війни.
У Дніпрі представники молодіжного крила ОП-ЗЖ відкрили вже другу в Україні приймальню для громадян
22 жовтня 2021
В урочистому заході взяли участь депутати місцевих рад і представники молодіжного крила з інших областей.
Микола Скорик: Усі пропозиції опозиції щодо виходу із газової кризи викликають у влади лише агресію
22 жовтня 2021
В Україні розгорнулась масштабна енергетична криза, з якою влада не здатна справлятися. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в студії «5 каналу».
У Черкаському депутати від ОП-ЗЖ борються із незаконною вирубкою лісу
22 жовтня 2021
У Черкаській сільській територіальній громаді Донецької області депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ організували рейди щодо боротьбі із незаконною вирубкою лісу. До ініціативи опозиціонерів вже приєдналося багато жителів сіл і селищ. Про це повідомив обраний від ОП-ЗЖ глава громади Андрій Головаш.
Олександр Попов: Уряд перекладає проблему зростання тарифів на місцеву владу
22 жовтня 2021
Про це заявив депутат Київради від ОП-ЗЖ Олександр Попов, коментуючи звернення столичних депутатів до уряду і Верховної Ради, яке було прийняте на сесії Київради 21 жовтня. Звернення стосувалося недопущення зростання тарифів і бюджетного забезпечення в повному обсязі субсидій для людей з низьким рівнем доходу. Це звернення підтримали усі депутати Київради, крім «Слуг народу».
У Кривому Розі відкрито громадську приймальню молодіжного крила ОП-ЗЖ
22 жовтня 2021
У Кривому Розі представники молодіжного крила партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» відкрили приймальню для громадян.
Рабінович хоче перевірити Дунду на наявність паспорта КНДР та психіатричну адекватність
22 жовтня 2021
Співголова партії «ОПЗЖ» Вадим Рабінович хоче знати: чи має член фракції «Слуга народу» Олег Дунда паспорт КНДР, а також документи, що підтверджують його психіатричну адекватність.
Олександр Лукашев: Центральна влада бездіяльна у вирішенні проблеми з опаленням шкіл та вишів
22 жовтня 2021
Влада нічого не робить для вирішення проблеми з опаленням закладів освіти, що несе загрозу освітнього процесу в школах і вузах. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Лукашев.
×
Приєднатися