Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вадим Рабінович: «Зелена» влада зовсім здуріла – вона перейшла до терору!
9 серпня 2020
Влада геть здуріла – після невдалої спроби вкрасти телеканал «112 Україна» перейшла до терору: підкладено вибуховий пристрій біля входу в офіс партії «ОПЗЖ» у Києві.
Наталія Королевська: Скасувавши вибори в Донецькій і Луганській областях Зе-влада позбавила 500 тисяч людей права голосу і перейшла до політичного свавілля
9 серпня 2020
Центральна виборча комісія, на вимогу військово-цивільних адміністрацій, проголосувала за постанову, згідно з якою, місцеві вибори не будуть проводиться в 18 ОТГ Донецької і Луганської областей, в яких проживають понад 500 тисяч українців. Це підтверджує намір Зе-влади запустити процес скасування місцевих виборів по всій Україні і встановити політику свавілля. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ захищатиме права українських громадян, вибори і демократію, незважаючи на бажання влади їх скасувати
9 серпня 2020
Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи рішення Центральної виборчої комісії скасувати вибори в 10-ти об'єднаних територіальних громадах Донецької та 8-ми ОТГ Луганської області.
Факти порушення прав опозиції (оновлюється)
9 серпня 2020
Факти порушення прав парламентської опозиції та нападів на депутатів, активістів та офіси/приймальні Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
У ніч з 8 на 9 серпня терористи замінували вхід у партійний офіс «Опозиційної платформи – За життя»
9 серпня 2020
У ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, за декілька метрів від входу в будівлю офісу «Опозиційної платформи – За життя» у м. Києві. Представники служби безпеки партії виявили вибуховий пристрій зранку.
Опозиціонери Слов'янську вимагають негайно провести позачергову сесію міськради проти скасування місцевих виборів на Донбасі
8 серпня 2020
Депутатська група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Слов'янській міській раді ініціює негайне проведення позачергової сесії міської ради з метою прийняття офіційного звернення до Центральної виборчої комісії, уряду, парламенту і президента з метою недопущення зриву організації і проведення виборів на підконтрольній території в Донецькій області.
Ростислав Дубовий: Скасування виборів стане величезним кроком назад у питанні миру
8 серпня 2020
Центральна влада хоче реалізувати сценарій щодо скасування місцевих виборів на території Луганської та Донецької областей, вважає Ростислав Дубовий.
Микола Войтенко: Якщо зараз не підтримати вітчизняне машинобудування, через рік-два рятувати буде нічого
8 серпня 2020
За підсумками першого півріччя 2020 року серйозних збитків зазнало українське машинобудування. І якщо в 2013 році воно займало в структурі виробництва 18-20%, то зараз - всього 7-8%. Для Сумщини це питання болюче, тому що колись бюджетоутворюючі і відомі далеко за межами області потужні промислові гіганти нині практично зупинені. Про це заявив депутат обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Войтенко.
Юрій Бойко: Влада зраджує півмільйона виборців Донбасу, позбавляючи їх права голосу на виборах
8 серпня 2020
Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи ініціативи військово-цивільних адміністрацій Луганської та Донецької областей щодо скасування виборів на частини територій цих областей.
×
Приєднатися