Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

В Іллінівській громаді представники ОП-ЗЖ домоглися ліквідації стихійного звалища
23 квітня 2021
На Донеччині в Іллінівській громаді опозиціонери домоглися ліквідації звалища господарсько-побутових відходів. Про це повідомив керівник громадської приймальні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Іллінівській громаді Дмитро Подставкін.
Сергій Ларін: Промвиробництво в Україні падає, але уряд це не бентежить
23 квітня 2021
В Україні триває падіння одного з основних економічних показників – промислового виробництва. Тільки за підсумками I кварталу - мінус 2%. За два роки нинішня влада так і не спромоглася запропонувати рецепт виходу промисловості з глибокої кризи і вберегти Україну від подальшого скочування у прірву деіндустріалізації.
Ростислав Дубовий: Ми робимо Рубіжне комфортним для життя містом
23 квітня 2021
Ростислав Дубовий: Ми робимо Рубіжне комфортним для життя містом
За сприяння опозиціонерів на Житомирщині проходить ремонт сільських доріг
23 квітня 2021
На Житомирщині депутати обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ активізували допомогу місцевим громадам у ремонті доріг, значна частина яких – у незадовільному стані. Так, за сприяння депутата облради Володимира Нагорняка з одного з кар’єрів на підсипку шляхового покриття на території Іршанської ОТГ Коростенського району було вивезено близько 1000 тонн високоякісного відсіву.
Артем Марчевський: Усупереч своїм обіцянкам, Зеленський хоче війни
23 квітня 2021
Президент України Володимир Зеленський не збирається досягати миру. Про це заявив керівник молодіжного крила «Опозиційної платформи ‒ За життя» Артем Марчевський в ефірі телеканалу «Перший незалежний».
Олександр Попов: Борги киян за тепло і гарячу воду перевищили 4 млрд грн, і це не межа
22 квітня 2021
Станом на 1 квітня загальна заборгованість жителів Києва за тепло і гарячу воду склала близько 4,6 млрд гривень. У порівнянні з минулим опалювальним сезоном вона зросла на 17%. Основна частина боргу припадає на 225 тисяч київських домогосподарств. Накопичення боргів за опалення і гарячу воду – це ризики для теплопостачання міста. І якщо не почати терміново вживати заходів для виправлення ситуації, борги, що наростають, можуть призвести до банкрутства теплогенеруючих компаній і колапсу системи ЖКГ. Про це заявив ексголова КМДА, депутат Київради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов.
Опозиціонери Олександрії навели порядок біля братській могили воїнів-визволителів
22 квітня 2021
Кіровоградська регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ продовжує серію суботників, що присвячена 76-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Опозиціонери облагороджують територію біля пам’ятників, братських могил та меморіальних комплексів.
У Кураховому ОП-ЗЖ виступила проти передачі міської тепломережі приватній компанії
22 квітня 2021
У Кураховому на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під час сесії міської ради проголосували проти програми щодо ремонту міської системи централізованого опалення з подальшою її передачею у власність приватної компанії. Про це заявив керівник фракції ОП-ЗЖ у Курахівській міській раді Андрій Расщупкін.
Рабінович - Зеленському: Історія знає багато «наполеончиків», але всі вони погано закінчують!
22 квітня 2021
Рабінович - Зеленському: Історія знає багато «наполеончиків», але всі вони погано закінчують!
Вадим Рабінович: Влада продовжує «лохотрон», воює з Медведчуком і з власним народом!
22 квітня 2021
Вадим Рабінович: Влада продовжує «лохотрон», воює з Медведчуком і з власним народом!
×
Приєднатися