Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Виктор Медведчук: Я категорически подтверждаю, что выступаю против курса…
31 липня 2021
Председатель Политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктор Медведчук заявил, что полностью согласен с той частью материалов подозрения, где указано, что он…
Виктор Медведчук: Суд проигнорировал тот факт, что такие тяжкие обвинения, как…
31 липня 2021
И суд первой инстанции, и Киевский апелляционный суд должны были рассмотреть связь между обвинениями председателя Политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктора…
Утримання Віктора Медведчука під домашнім арештом – антиконституційне свавілля влади
30 липня 2021
Влада вперто продовжує відверте беззаконня стосовно голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Всупереч переконливим аргументам захисту, які розбивають усі сфальсифіковані звинувачення, Київський апеляційний суд вирішив залишити його під домашнім арештом.
Виктор Медведчук: Оставив в силе домашний арест, суд сегодня вынес не правовое,…
30 липня 2021
Сегодняшнее решение Киевского апелляционного суда, который оставил в силе решение Печерского районного суда города Киева о продлении меры пресечения в виде домашнего ареста…
Юрій Загородній: Виступаючи в суді, Медведчук довів безпідставність висунутих йому звинувачень
30 липня 2021
Суддя Печерського районного суду міста Києва Павло Вовк, який ухвалював рішення про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку, повністю залежить від Офісу Президента, так як на Банковій є компромат на нього.
Медведчук в суді заявив про фабрикацію кримінальної справи проти нього і політичні репресії в Україні
30 липня 2021
Звинувачення народного депутата, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука в державній зраді та передачі державної таємниці третім особам безпідставні.
Григорій Мамка: Влада підвищує штрафи для водіїв, але не проводить реформ у сфері безпеки руху
30 липня 2021
План влади щодо зменшення кількості ДТП в Україні шляхом введення шалених штрафів себе не виправдав. Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», на якому старанно заробляла бали Зе-команда, діє в країні більше чотирьох місяців (закон набув чинності 17.03.2021), але статистика ДТП «повзе» вгору. Про це в своїй авторській статті у «Юридичній газеті» пише народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Григорій Мамка.
Анатолій Бурміч: Всі, хто причетний до фальсифікації справи Віктора Медведчука, відповідатимуть згідно із законом
30 липня 2021
Усі, хто причетний до фальсифікації справи проти голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, включно із суддями, слідчими СБУ, експертами і прокурорами, відповідатимуть згідно із законом.
Експертизи за копіями документів та аудіофайлів, грубі процесуальні порушення – Медведчук у суді розбив докази слідства
30 липня 2021
Експертизи в рамках кримінального провадження у справі голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата України Віктора Медведчука проведені з грубим порушенням чинного законодавства і не можуть слугувати доказами його провини у суді.
Павло Матвієнко: Запорізька облрада продовжує системно порушувати Закон і регламент
30 липня 2021
На черговому засіданні 29 липня провладна коаліція в Запорізькій облраді продовжила системні порушення Закону України «Про місцеве самоврядування» та регламенту. Про це заявив депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павло Матвієнко.
×
Приєднатися