Site icon Життя 24/7

На Донеччині за добу внаслідок російських обстрілів 4 людини загинули, 8 отримали поранення

Всього за добу росіяни 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Евакуйовано 338 людей, у тому числі 42 дитини.

На Донеччині за добу внаслідок російських обстрілів 4 людини загинули, 8 отримали поранення, повідомив очільник ОВА Вадим Філашкін. 

Покровський район. У Мар’їнській громаді 1 людина загинула у Красногорівці, обстріляні Катеринівка і Костянтинівка. У Гродівській громаді під вогнем Новоолександрівка, Воздвиженка і Прогрес. У Калиновому Новогродівської громади 1 людина загинула і 2 поранені. У Гірнику Курахівської громади 2 загиблих і 6 поранених, пошкоджено двоповерхівку і 25 приватних будинків.

Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Ямпіль, Ямполівка, Закітне і Терни. Пошкоджені будинки у Райському Дружківської громади. У Костянтинівці пошкоджені 10 будинків і лінії електропередач. У Слов’янську пошкоджено 3 багатоповерхівки. У Калиновому Іллінівської громади пошкоджено 3 приватні будинки.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 9 приватних будинків і промислова будівля. У Торецьку пошкоджено інфраструктурний об’єкт.

Вранці Генштаб повідомив, що на фронті відбулося 121 боєзіткнення, зокрема на Авдіївському напрямку відбито 39 атак. Ворог не припиняє спроб атакувати Сили оборони на Донеччині.

lb.ua

Exit mobile version