21 Травня, 2024
Україна, Черкаси, пр-т Шевченка 17
Новини

Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен відвідала позиції ЗСУ на сході

Також вона відвідала місця влучань російських ракет і дронів у Дніпрі та поклала квіти на Алеї героїв.

Кайса Оллонгрен і делегація Міноборони

Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен разом із заступником Міністра оборони України Юрієм Джигирем відвідала позиції оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) “Хортиця” і бойових підрозділів Сил оборони на східному напрямку.

“Знаково і цінно, що Кайса Оллонгрен знайшла час і відвідала наші підрозділи в ОСУВ “Хортиця” перед офіційними заходами і зустрічами делегацій у Києві. Це вкотре засвідчує про чітку і ствердну позицію її як міністра, та і Нідерландів як держави загалом, що наразі є ключовим і на що будуть спрямовані наші спільні зусилля у боротьбі проти російського агресора” – зазначив заступник міністра оборони Юрій Джигир.

Делегація заслухала доповіді командирів про поточну ситуацію на лінії бойового зіткнення, ознайомилася із нагальними потребами військових на фронті та пріоритетами у постачанні озброєння та військової техніки.

Кайса Оллонгрен поспілкувалася із захисниками та захисницями східного напрямку. Разом із колегами вона відвідала місця влучань російських ракет і дронів у Дніпрі та поклала квіти на Алеї героїв.

  • Вчора Зеленський і нідерландська міністерка оборони Кайса Оллонгрен обговорили посилення української ППО. Політики також обговорили подальшу реалізацію євроатлантичних прагнень України.
  • Також вона повідомила, що Нідерланди продовжують постійну підтримку України, зокрема закуплять боєприпаси для українських F-16 та дрони.

lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *