«ЗА ЖИТТЯ» СТАЛА ОДНИМ З ОРГАНІЗАТОРІВ ЗАКАРПАТСЬКОГО  ФЕСТИВАЛЮ «СЛОВЕНСЬКА РУЖА»

У рамках днів словацького закордоння, у селі Сторожниця на Закарпатті відбувся фестиваль словацького фольклору та культури, який вп’яте проводився спільно з Світовим об’єднанням закордонних словаків та Товариством словаків Закарпаття. Понад 200 учасників фестивалю мали змогу показати свої хореографічні та вокальні постановки.

Активну участь в організації та проведенні фестивалю взяла Закарпатська регіональна організація політичної партії «За життя», яка не зважаючи на негоду не могла оминути таке дійство та доклала усіх зусиль, щоб свято відбулось. Зокрема представники Ужгородського районного осередку взяли активну участь у заході, аби фестиваль зробити якомога яскравішим та подарувати глядачам максимум емоцій від побаченого на сцені.

Фестиваль на території Закарпаття проходить вже вп’яте. Організатори наголошують, захід в жодному разі не втратить актуальності та й надалі буде презентувати найкращі приклади співробітництва зі Словаччиною.

На святі виступали фольклорні колективи, презентували особливості словацької культури. Не оминули масштабний захід гості із-за кордону. На свято з почесним візитом завітав заступник голови уряду словаків, що проживають за кордоном.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ