«ЗА ЖИТТЯ» ПОПЕРЕДЖАЄ ВЛАДУ: НЕ ЗВІЛЬНЕТЕ ГОНТАРЕВУ – БЛОКУЄМО НАМЕТАМИ НБУ!

Під стінами Національного банку України триває безстрокова акція протесту активістів партії «За життя».

Виступаючи перед її учасниками, народний депутат України і лідер партії Вадим Рабінович попередив: «Якщо до понеділка Валерія Гонтарева не буде звільнена з посади голови Національного банку України, ми розіб'ємо під НБУ наметове містечко - і в будівлю більше ніхто не зможе увійти. І це містечко буде під Нацбанком до тих пір, поки Гонтареву і Рожкову не віддадуть під суд за фінансові злочини!».

«Досить знущатися! Те, що зараз відбувається - це наруга над народом! Встановити собі зарплату в 300 тисяч гривень (відповідне рішення НБУ щодо заступників Гонтаревої було прийнято напередодні - ред.) - це означає наплювати абсолютно на всіх! Це означає, що в НБУ вже ніхто і нічого не боїться, вони вже «не бачать берегів»!», - обурився парламентарій.

Вадим Рабінович зізнався - до вчорашнього рішення підвищити собі зарплати він сподівався, що у керівництва НБУ «ще хоч якісь залишки совісті є». «Але у них нічого не залишилося! .. Можливо, рішення підняти собі зарплати викликано тим, що їм на їжу не вистачає?! Так, може, ми принесемо яйця - і нагодуємо їх тут?!» - запропонував політик.

У той же час, продовжив Вадим Рабінович, «влада каже, що їй зараз не до Гонтаревої. Так ось я хочу сказати: вам повинні нею зайнятись, інакше потім вам буде гірше! Буде в 20 разів страшніше для вас, якщо ми самі приберемо, винесемо Гонтареву».

«Ми - мирна конституційна акція - висуваємо вимогу владі: прибрати Гонтареву, яка не має права займати ні пост голови НБУ, ні навіть бути виконуючою обов'язки! Але якщо і для влади немає закону - це злочинна влада! Якщо влада сама не дотримується норм Конституції України - це злочинна влада! І ми терпіти цього більше не будемо! ..» - заявив Вадим Рабінович.

«Я хочу попередити бандитів в НБУ, які підвищили собі зарплати: ви не нажрется грошима, ви не отримаєте такі зарплати - це рішення буде скасовано! Ми стоїмо тут до понеділка - і до понеділка даємо вам час подумати. Якщо ви не приймете єдине правильне рішення прибрати Гонтареву, притягнути до кримінальної відповідальності її та Рожкову, - в понеділок ми розбиваємо наметове містечко, і більше жодна людина не ввійде в будівлю Нацбанку», - попередив Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ