«ЗА ЖИТТЯ» ПОПЕРЕДЖАЄ: АБО СУПРУН - У ВІДСТАВКУ, АБО «ТЕРПЕЦЬ УРВЕТЬСЯ» І ВСЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ ПОГАНО!

У четвер, 7 червня, під стінами Кабінету Міністрів України кілька тисяч людей вимагали від глави уряду Володимира Гройсмана негайно відправити у відставку виконуючу обов'язки міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Учасники мітингу, організованого політичною партією «За життя», тримали в руках плакати: «У відставку Супрун та її цвинтарну банду!», «Досить експериментувати над народом України», «Супрун, геть у Каліфорнію і Лінчевського з собою забирай!» та ін.

«Це наша не перша і не друга акції, які ми проводили під Міністерством охорони здоров'я України. Однак днями відбулося дещо, що змусило нас прийти вже під Кабмін», - заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» мітинг під Кабміном.

«Всі знають про те, що в Україні проходять «успішні» реформи - пенсійна, медична, реформа освіти. Вони позбавили нас права жити, отримувати гідні пенсії та зарплати. А «родзинкою» на цьому торті стала заява морального виродка (інакше його не назвати) - заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського про те, що не потрібно лікувати онкохворих, витрачати на них гроші, тому що «вони все одно помруть». Вони вкрали гроші, які були виділені на лікування онкохворих, і прикривають це своїми брудними і зухвалими заявами! Вони позбавили нас конституційного права отримувати безкоштовне медичне обслуговування. Це зробила одна відома нам жінка просто тому, що вона так вирішила. Ось до такої міри життя ми дійшли!» - обурився народний депутат.

«Я хочу попередити: якщо Кабінет Міністрів сьогодні не прийме рішення відправити у відставку Супрун, яка прирекла нас на смерть, то скінчиться це погано - «терпець урветься»! Ми не можемо більше дивитися на те, як нас вбивають! Я щасливий, що сьогодні саме партія «За життя» очолила тих, хто вимагає справедливості для українців. Хочу попередити й Супрун (щоб вона запам'ятала раз і назавжди): поки вона не піде, ми будемо стояти тут, і ми обов'язково запустимо салют звільнення, як це зробили з нагоди відставки Гонтаревої! Ми звільнимо нашу країну і від Супрун, і від Лінчевського, - вони підуть! Тому що ми живемо в своїй країні, і вони не мають права позбавляти українців права жити!» - попередив Вадим Рабінович.

Акцію під Кабміном підтримав народний депутат України і член партії «За життя» Нестор Шуфрич, який підкреслив, що «мета мітингу - заявити очільнику уряду Володимиру Гройсману, що у нього є шанс виправити ставлення людей до себе після псевдореформ, відправкою доктора смерть - Супрун в відставку, якій наплювати на українців».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ